Zavrieť

Porady

Vylepšenie

Dobrý deň, dostal nápad na vylepšenie jedného domáceho spotrebiču a chcel by som sa spýtať ako z toho vyťažiť maximum. Svoj nápad by som chcel ponúknuť firmám (aby to odkúpili jednorázovo alebo aby som mal nárok na určité percentá zo zisku), ktoré sa výrobou toho zariadenia zaoberajú ale neviem ako na to za kým mám ísť najskôr, či potrebujem aspoň nákres nejaký alebo to stačí len opísať na papieri. <br><br>Ďakujem za prípadné rady a myslite pri tom aj na seba uľahčí to život aj vám :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    junior32 Pozri príspevok
    Dobrý deň, dostal nápad na vylepšenie jedného domáceho spotrebiču a chcel by som sa spýtať ako z toho vyťažiť maximum. Svoj nápad by som chcel ponúknuť firmám (aby to odkúpili jednorázovo alebo aby som mal nárok na určité percentá zo zisku), ktoré sa výrobou toho zariadenia zaoberajú ale neviem ako na to za kým mám ísť najskôr, či potrebujem aspoň nákres nejaký alebo to stačí len opísať na papieri. <br><br>Ďakujem za prípadné rady a myslite pri tom aj na seba uľahčí to život aj vám :-)
    ...a Ty čo myslíš ????....

    ...čo asi budeš potrebovať ????

    ...alebo za kým ísť ....?????

    junior32 je offline (nepripojený) junior32

    junior32
    no ved myslim ze nakres minimalne a budem muset ist za pravnikom a s nim sa asi bavit o tom a s kazdym komu to prezradim musim vopred spisat dohodu o mlcani ci nieco take ale chcel som to tak troska zhrnut vsetky kroky od niekoho kto to uz robil

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.