Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
a neboli tie karty vyrobené v čechách, to by som pochopila..že by jej ukázalo, že domáci vyhrajú..:p..asi zabudla, komu veštila
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
aj ja mám 90% úspešnosť...len neviem..prečo mi vždy podľa tých 10 % výjde
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

... no to je asi medzi nebom a zemou ....
0 0
kklaudia kklaudia

kklaudia je offline (nepripojený) kklaudia

ono je to tak skús a uvidíš, ja som bola u veštice ktorá vie predpovedať budúsnosť a minulosť a presne sa trafila a videla ma 1x v živote
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
neviem komu to bolo...ale myslím, že odpoviem aj za Zuzku
taký poprask ešte veštica nevidela..ako by videla....keby sme tam my dve nabehli
0 0
kklaudia kklaudia

kklaudia je offline (nepripojený) kklaudia

ono aj vešticu treba brať s rezervou
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
presne tak...
kto tomu verí...nech tam ide...kto nie...tak nejde....
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Nemusím veštice , nechcem vedieť čo ma čaká.
0 0
kklaudia kklaudia

kklaudia je offline (nepripojený) kklaudia

viete prečo vlasne sa chodí veštici ?
0 0
kklaudia kklaudia

kklaudia je offline (nepripojený) kklaudia

viete prečo vlasne sa chodí veštici ?
0 0
kklaudia kklaudia

kklaudia je offline (nepripojený) kklaudia

viete vlasne prečo sú dobre veštice ?
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
aby na tom dobre zarobili
0 0
kklaudia kklaudia

kklaudia je offline (nepripojený) kklaudia

platila som 100Sk a venovala sa mi 45 minút to je moc?
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

V nejakom rozhovore s Helenou Vondráčkovou ona hovorí, že "moja kartárka mi povedala".....
.....kto všetko nechodí ku kartárom, asi je to dobrý job
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pyton
V nejakom rozhovore s Helenou Vondráčkovou ona hovorí, že "moja kartárka mi povedala".....
.....kto všetko nechodí ku kartárom, asi je to dobrý job
Stále lepšie, ako k psychiatrovi, nie? Lepšie znie: mám svoju kartárku, ako mám svoju psychiatričku.:p
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ahojte,
pripojím sa aj ja k vašej téme, tiež ma lákajú veštice, nebola som u žiadnej, ale vyskúšala som metódu reiki, ktorá mi pomohla, taktiež aj regres-návrat do minulých životov, išla som tam s tým, že to vyskúšam, ale neverila som, bola som veľmi šokovaná, čo som videla a pomohlo mi to v mojich zdravotných problémoch.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Eulalia
Môžeš, prosím, napísať, z ktorého mesta je? Stojím pred dosť závažným rozhodnutím a veru by mi dobrá rada bodla, pretože ja osobne tápem. Neviem, či si mám trúfnuť na dosť veľké sústo, či to zvládnem. Ďakujem.
V kútiku duše ti drieme tvoje vlastné rozhodnutie, nato nepotrebuješ vešticu. Stačí odpoveď na jedinú otázku, chceš to? Ak áno, tak to urob.
0 0
Naďa Naďa

Naďa je offline (nepripojený) Naďa

Súhlasím s kukučkou. Občas stojíme pred rozhodnutím, vieme ako by malo vyzerať, ale, a to mi asi dáte za pravdu, iný je pohľad rozumový a iný citový. A asi v tom je problém. Mnohí z nás by v čase konečného rozhodnutia radi pootvorili dvere do budúcnosti a videli dôsledky svojho rozhodnutia. Niekto je silnejša osobnosť a rozhoduje ráznejšie, iný je váhavejší, a pretože mu iné riešenie nenapadá, požiada veštkyňu o pootvorenie dverí.
Ja som sa kedysi dívala na ľudí, ktorí navštívili veštkyne ako na čudákov. A zrazu som bola v situácii, keď som sa rozhodla pre túto návštevu aj ja. 95 % jej vyšlo.
A na dôvažok ešte jeden zážitok mojej dcéry. Bola so svojou dcérou na pieskovisku. Malá sa hrala s dievčatkom, ktoré tam doprevádzala babička. Dospeláci sa pustili do reči a babička, ktorá moju dcéru videla prvý a asi aj poslednýkrát jej povedala o mojich problémoch, i o tom, ako ich vyriešim a o mojej budúcnosti. Povedaja jej informácie, ktoré nemala ako vedieť a boli správne. Len na dôvažok. Ja žijem v Košiciach, dcéra v Bratislave.
0 0
Nikina7 Nikina7

Nikina7 je offline (nepripojený) Nikina7

Ja som tiez bola uz u dvoch vestic a neviem niesom si uplne ista ci mi vobec nieco povedala do buducnosti, vlastne skoro nic, jedine co mi vedela povedat, bolo aka som a aky je moj priatel a ze ma bude v manzelstve ak by som si ho raz zobrala podvadzat a podobne veci, ale my s priatelom este niesme na tom tak ze by sme zrovna sa isli brat alebo co a ja tomu mozno nechcem verit ale zasa clovek nikdy nevie ze. ked som sa jej pytala na zmenu zamestnania povedala ze ho mam zmenit ked to budem tak citit a ze nikdy mi nikto nepovie datum alebo cas, som z toho skor zmatena, mozno este viac akokeby som tam nesla. U tej druhej to bolo podobne.
0 0
enad enad

enad je offline (nepripojený) enad

pre Bonitu:
ja som sa k nej objednala na zajtra o 16,00h. máme sa stretnúť na Mlynských Nivách. Vobec neviem, ako sa spoznáme. Ako dlho trvá ten samotný pokec? Nikto z rodiny nevie, kam idem, pretože nie sú takýmto veciam priaznivo naklonený. Ale mna to veľmi zaujíma.Baby,mám tak trochu strach ale zároveň sa veľmi teším.
Pa
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať