Zavrieť

Porady

Parny čistič

Ahojte , zvažujem kúpu parneho čističa len neviem či sa to oplatí - aké máte stým skúsenosti ? Dakujem
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
aero352 Pozri príspevok
Ahojte , zvažujem kúpu parneho čističa len neviem či sa to oplatí - aké máte stým skúsenosti ? Dakujem
Mal som to požičane. Čo od toho očakavaš?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ja som si ho kúpila a už pár rokov leži v skrini.......
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
KEJKA Pozri príspevok
ja som si ho kúpila a už pár rokov leži v skrini.......
došla para?
0 0
tom_NR tom_NR

tom_NR je offline (nepripojený) tom_NR

Ahoj, no nie je to až taká sláva, ako sa prezentuje z reklám. Čo s tým chceš čistiť?
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Mala som možnosť pracovať s takým výrobkom, ktorý bol dokonca od svetoznámej firmy. Nič moc, tlak nedostatočný, síce para horúca - bolo si treba dávať pozor, ale výsledok horší, ako s kvalitným čistiacim prípravkom.
4 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

terezamaria Pozri príspevok
Mala som možnosť pracovať s takým výrobkom, ktorý bol dokonca od svetoznámej firmy. Nič moc, tlak nedostatočný, síce para horúca - bolo si treba dávať pozor, ale výsledok horší, ako s kvalitným čistiacim prípravkom.
tiež mám nový parný čistič, skúšala som ho zatiaľ iba raz na podlahu, a nevidela som žiadny lepší výsledok
4 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Mám ho vyše 6 rokov. Používala som o asi rok /občas/. Funguje ako píše terezamaria. Odvtedy je v krabici a zaberá len miesto.
1 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

z toho môjho ide para skoro studená........jediné jeho použitie bolo pri odstraňovaní starých papierových tapiet
1 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Z môjho išlo toľko horúcej pary, že pri čistení kúpeľne som sa cítila ako v saune.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Katarina Pozri príspevok
Mám ho vyše 6 rokov. Používala som o asi rok /občas/. Funguje ako píše terezamaria. Odvtedy je v krabici a zaberá len miesto.
tak toto ma teda veľmi nepotešilo...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Gina Er Pozri príspevok
z toho môjho ide para skoro studená........jediné jeho použitie bolo pri odstraňovaní starých papierových tapiet
a ešte na odstránenie otlačkov prstov
0 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Lubaka, u teba to tak nemusí byť. Používaj ho, ak odložíš do krabice , alebo niekde založíš, potom už ťažko vyberieš. Aspoň u mňa to tak funguje so všetkými domácimi pomocníkmi. Čo nie je poruke nechýba.
1 0
lienka123 lienka123

lienka123 je offline (nepripojený) lienka123

Myslíte si, že môžem parným čističom čistiť vertikálne žalúzie? Má s tým niekto skúsenosť? Uvažujem ho kúpiť ale iba kvôli žalúziám. Ďakujem.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

lienka123 Pozri príspevok
Myslíte si, že môžem parným čističom čistiť vertikálne žalúzie? Má s tým niekto skúsenosť? Uvažujem ho kúpiť ale iba kvôli žalúziám. Ďakujem.
z počutia - áno-vraj je to perfektný pomocník
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lienka123 Pozri príspevok
Myslíte si, že môžem parným čističom čistiť vertikálne žalúzie? Má s tým niekto skúsenosť? Uvažujem ho kúpiť ale iba kvôli žalúziám. Ďakujem.
Ano, mal som to požičane od kamoša. Na žaluzie, horizontalne. Tak som kupil nedavno v LIDLi za 20-ku.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Dávno som si na parný čistič robila zálusk a aj som si ho kúpila. Od Nemcov (K....r)
Mám ho niečo cez mesiac, super sa s tým umývajú podlahy, netreba nič žmýchať, žiadna chémia, len po upratovaní preperiem handričku a je to.
Tak isto som s ním rozmrazovala mrazák, síce to bolo ako v saune, ale odmrazené aj umyté bolo za 10 minút, ani sa nestačili rozpusiť vločky na veciach vybratých z mrazáka...
Chystám sa na kúpeľňu, na špáry, skúšala som na kúsku a trošku prachu usedeného v špárovke to fakt vyčistilo.
Tak isto okolo drezu, kde sa hubkou nemám šancu dostať.
Keď bude teplejšie, budem skúšať okná, len neviem, či sa to podarí, lebo povrch zostáva mokrý po použití pary...

Zatiaľ som teda z neho celkom nadšená, uvidíme, kedy ma prestane baviť...
2 0
Anna123 Anna123

Anna123 je offline (nepripojený) Anna123

AlaNR - aké podlahy s tým parným čističom umývaš?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Zatiaľ iba dlažbu. Plávačky nemám, ale tie s tým ani umývať nebudem, keďže zostáva mokrá zem...
Plávajúcu plánujem iba do obývačky, takže to zvládnem aj s mopom
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať