Zavrieť

Porady

Ako napíšem príspevok bez toho, aby som sa odhlásila z porady?

Dobrý deň milí poraďáci,
aj vám sa stáva že kým napíšete príspevok (mimochodom píšem všetkými 10 prstami, takže sa mi nechce veriť že som až taká pomalá) a chcem ho odoslať, už mi vybehne tabuľka či chcem odisť z tejto stránky. Ak prekvapená odkliknem "áno", tak ma odhlási a samozrejme aj zruší môj príspevok. Nechce sa mi to napísané stále niekde najprv ukladať, znovu sa prihlásiť, nájsť tému a znovu reakciu na zadanie vkladať. Robím niečo zle?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivustek je offline (nepripojený) ivustek

    Iveta ivustek
    mne sa to stáva pravidelne asi týždeň, keď otvorím hocijakú tému a potom chcem prekliknúť na poslednú stanu.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    [QUOTE=Indeed
    Ja nemam žiadne okienko "zapamätať si"

    možno som si nevšimol

    no problem može byť aj v prehliadači

    hádam nepouživate IE ?????

    [/QUOTE]

    .....ale máš
    IE.jpg  

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Aj toto zadanie som napísala tak, že som si ho skopírovala pre istotu, lebo ma to pár krát odhlásilo a pritom je pomerne krátke. Neviem ako by som chybu napravila, poradí mi niekto? Vďaka.
    Papuľnatá

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    no mne tiež občas vyskočí táto tabuľka, ale neodhlási ma a príspevok, napriek tomu že si myslím že zmizne tak mi ešte nezmizol

    Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

    Kvaka
    Mne to robí, keď chcem odoslať príspevok skôr, ako ho automaticky uloží/zapamätá. Nevymaže sa ti, vráť sa tam a vyskočí ti také okienko, či obnoviť uložené, dá sa, vyskúšaj.

    Katarina je offline (nepripojený) Katarina

    Katarina
    Mňa tiež odhlasuje, a to pravidelne po pár minútach. Idem si dať cigaretku, kým som späť už som odhlásená.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Ja nemam žiadne okienko "zapamätať si"

    možno som si nevšimol

    no problem može byť aj v prehliadači

    hádam nepouživate IE ?????

    gondor je offline (nepripojený) gondor

    gondor
    Už 15 rokov pracujem ako sestra v domove, ale som vyučená zdravotná laborantka. Od nového roku podľa môjho zamestnávateľa nemôžem vykonávať profesiu sestra, lebo nemám príslušné školské vzdelanie. Čo mám robiť??? Mám sa preškoliť na zdravot.asistenta, alebo sanitára??? Alebo s čím sa mám oponovať mojmu zamestnávateľovi, aby som mohla zostať aj naďalej sestrou. Ďakujem

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    hubatá Pozri príspevok
    Dobrý deň milí poraďáci,
    aj vám sa stáva že kým napíšete príspevok (mimochodom píšem všetkými 10 prstami, takže sa mi nechce veriť že som až taká pomalá) a chcem ho odoslať, už mi vybehne tabuľka či chcem odisť z tejto stránky. Ak prekvapená odkliknem "áno", tak ma odhlási a samozrejme aj zruší môj príspevok. Nechce sa mi to napísané stále niekde najprv ukladať, znovu sa prihlásiť, nájsť tému a znovu reakciu na zadanie vkladať. Robím niečo zle?
    ...áno ....



    Lebo pri prihlásení sa je potrebné aj kliknúť na okienko ..." zapamätať si " ....a to je dôležité hlavne pri preklikávaní hore dole ...
    Ak neurobíš tento krok , je pochopiteľné , že stránka Ťa neakceptuje a tým pádom nereaguje ....

    Ak je stránka nečinná ...nie je v " pamäti " nejaký ten čas , tak reaguje obdobne ....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Čo je to ......to IE ?????

    Nejaký nový druh nátierky ....??? ...


    Teraz vážne ....IE je v mojej mašine ako nutné zlo ...len pre prípade núdze , ak by mi OPERA kľakla ...
    ...to radšej Mozzilu ako IE ....teda aspoň ja ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.