Zavrieť

Porady

otvorenie obchodu s oblecenim

Dobrý deň,

rozmyslam so sestrou o tom ze si otvorime obchod s oblecenim. Chcel by osm sa spytat, ze ked si kupim textil zo zahranicnej stranky. tu ho predam tak ze danu menu premenim na euro a k tomu si prihodim nejake eura aby som mal samozrejme nieco pre seba, ci je to legalne a moze sa to tak. dajme tomu ze tricko kupim na stranke za 11 dolarov+ postovne, ktore ma stoji 2,5.. na eura bude mat hodnotu dajme tomu 9 eur+2 eura postovne a k topmu aby som nieco zaoribl na tom tricku si prihodim 4 eura.takze celkovo to tricko predam za 15 eur...ci sa to tak moze a tu hodnotu, ktoru si prihodim je nejakym uradom dana ze si mozem prihodi napriklad 30% alebo tak...Dakujem Vam vsetkym za odpoved...naotaj dakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Nijaký úrad sa nebude starať koľko si percent prihodíš.....môžeš aj sto aj viac, je na šikovnosti obchodníka, že takýto tovar predá......

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    netreba zabudat na colnicu, kedze spominas cenu za tovar v dolaroch...

    omen1229 je offline (nepripojený) omen1229

    omen1229
    A nezabudni na clo, ked som napasledy nieco kupoval z usa (okolo 200usd) tak som musel platit dost vysoke clo. Preto najlepsie by bolo objednavat z eu, tam sa clo neplati.

    Katarina je offline (nepripojený) Katarina

    Katarina
    A čaká ťa ešte veľa ďalších povinností, pozri napr. tu www.uspesne-podnikanie.sk
    hej super..a to napriklad ze si to objednam s internetovej stranky...a budem to predavat v normlanom obhcode ktory budem vlastnit ja alebo moja sestra???moze sa to tak?

    otvorenie obchodu s oblecenim

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.