Zavrieť

Porady

co dat rodicom pod stromcek?

poradte co kupit rodicom pod stromcek, kupil som im domacu pekaren a medzi recou som sa ich na to pytal a oni mi povedali ze ten chleba im nechuti . no a ja ju uz mam doma tak teraz rychlo treba kupit nieco ine. maju tak 45r.
Usporiadat
katrine katrine

katrine je offline (nepripojený) katrine

my sme pred par rokmi dali nasim urobit do tej sklenenej kocky 2D fotku - svadobnu...po vyse 30tich rokoch manzelstva to bol darcek, ktory ich dojal k slzam samozrejme dali sme to aj s tym podsvietenym podstavcom a nevedeli sa na seba vynadivat
1 0
Chokma Chokma

Chokma je offline (nepripojený) Chokma

katrine Pozri príspevok
my sme pred par rokmi dali nasim urobit do tej sklenenej kocky 2D fotku - svadobnu...po vyse 30tich rokoch manzelstva to bol darcek, ktory ich dojal k slzam samozrejme dali sme to aj s tym podsvietenym podstavcom a nevedeli sa na seba vynadivat
Kde to robia?
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Ja by som mile rada prijala ako vianocny darcek zajazd do stovezatej Prahy a navstevu muzikalu Quasimoda
0 0
katrine katrine

katrine je offline (nepripojený) katrine

bolo to asi pred piatimi rokmi a vtedy to robili v avione v BA, ani to dlho netrvalo a stalo to asi 3000 sk, nie najmenej, ale stalo za to
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

Kvalitné drevaky zo zdravotníckych potrieb.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
.....mňa by aj takýto " smiešny " kľúčik potešil ....



0 0
tomcop tomcop

tomcop je offline (nepripojený) tomcop

ja u mojich vsadzam na zdravie - poukazka na masaz, nejake lieky/vitaminy...
0 0
Konicekk Konicekk

Konicekk je offline (nepripojený) Konicekk

Som dievča.
katrine
my sme pred par rokmi dali nasim urobit do tej sklenenej kocky 2D fotku - svadobnu...po vyse 30tich rokoch manzelstva to bol darcek, ktory ich dojal k slzam samozrejme dali sme to aj s tym podsvietenym podstavcom a nevedeli sa na seba vynadivat
Koľko to stojí € a kde sa to dá kúpiť niekde v Trenčíne?
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Konicekk
katrine
my sme pred par rokmi dali nasim urobit do tej sklenenej kocky 2D fotku - svadobnu...po vyse 30tich rokoch manzelstva to bol darcek, ktory ich dojal k slzam samozrejme dali sme to aj s tym podsvietenym podstavcom a nevedeli sa na seba vynadivat
Koľko to stojí € a kde sa to dá kúpiť niekde v Trenčíne?
Robia to vo fotolaboch, urcite nejaky v TN najdes, popytaj sa
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

teraz je široká ponuka zážitkových darčekov - podľa ich záujmov, alebo relaxačný víkendový pobyt
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať