Zavrieť

Porady

Najkvalitnejší a lacný e-shop

Čaute, od ktorej firmy by ste mi poradili lacný, ale zároveň kvalitný e-shop (moduly atď). webareal, mibeshop? Lenže chcel by som, aby aj pekne vyzeral, myslím designovo. Môže byť aj na prenájom.

A bezplatných e-shopov je ktorý najlepší? Prestashop?


DIKY
Usporiadat
Téma je uzavretá.
mshop mshop

mshop je offline (nepripojený) mshop

E-shop môžeš mať aj v pc pokiaľ si taký šikovný že si v ňom spravíš server a necháš ho non-stop zapnutý. Najlepšie je teda kúpiť doménu a hosting. E-shop mám už druhý rok a používam Prestashop. Skúšal som aj iné ale neosvedčili sa vôbec... Presta má dosť vecí premyslených a čo nieje stačí požiadať o vytvorenie modulu. Ak ešte máš záujem, ozvi sa mi na mail tomas@tbs.sk a poradím ti. Prestu ti aj zadarmo nainštalujem výmenou za spätný odkaz + na hostingu sa vieme tiež dohodnúť
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Vďaka chalani, nechám si to uležať a rozhodnem sa.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Záver:

nakoniec som našiel na www.freewebstore.org možnosť mať 15 vecí zadara. Vyskúšam to na cca pol roka a potom sa rozhodnem, či pôjdem do toho naplno a zaplatím si stránku na mieru.
0 0
jorge01 jorge01

jorge01 je offline (nepripojený) jorge01

MUŽ,čo už.
Ja mám teraz prestashop -je už v preloženej Slovenskej verzii,ak máte niekto už spracované všeobecné obchodné podmienky,pošlite mi ich na email:vsetko@dozahrady.eu.
upravím si podľa seba.Ďakujem
0 0
marandy marandy

marandy je offline (nepripojený) marandy

ja pouzivam bezplatny OpenCart a som s nim spokojny. Je tam vela modulov zadarmo a najdete k nemu vsetko.
http://www.abcsedacievaky.sk/e_shop_velkost
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

htp:// www.i-shop.lodge.sk
Naposledy upravil Darina1234 : 03.05.12 at 17:26
0 0
mixal1 mixal1

mixal1 je offline (nepripojený) mixal1

ja poviem iba svoj názor. Od obchodníka, ktorý využíva software zadarmo ako e-shop, nekupujem.

Ako, keď niekto nechce dať ani cent do podnikania, tak môj názor je taký, že sa nejedná o seriózne podnikanie. A viem o tom. že nie som sám v tomto názore.
Tak isto ako aj kamenná predajňa, aj e-shop jednoducho musí byť na úrovni.
0 0
mshop mshop

mshop je offline (nepripojený) mshop

mixal1 Pozri príspevok
ja poviem iba svoj názor. Od obchodníka, ktorý využíva software zadarmo ako e-shop, nekupujem.

Ako, keď niekto nechce dať ani cent do podnikania, tak môj názor je taký, že sa nejedná o seriózne podnikanie. A viem o tom. že nie som sám v tomto názore.
Tak isto ako aj kamenná predajňa, aj e-shop jednoducho musí byť na úrovni.
Väčšina e-shopov funguje na systéme zadarmo... Teda aspoň tí, ktorý sú šikovný a vedia ušetriť drahé peniaze za tvorbu e-shopu na mieru... Ten je totiž tiež väčšinou iba pred pripravený a oni ti ho upravia iba podľa požiadaviek... tak isto vieš dobre ba aj lepšie spraviť e-commerce systém ako aj systém na mieru...
0 0
mixal1 mixal1

mixal1 je offline (nepripojený) mixal1

mshop Pozri príspevok
Väčšina e-shopov funguje na systéme zadarmo... Teda aspoň tí, ktorý sú šikovný a vedia ušetriť drahé peniaze za tvorbu e-shopu na mieru... Ten je totiž tiež väčšinou iba pred pripravený a oni ti ho upravia iba podľa požiadaviek... tak isto vieš dobre ba aj lepšie spraviť e-commerce systém ako aj systém na mieru...
mne je to jedno, nech si každý podniká ako chce. Keď niekto nechce vraziť do podnikania ani cent, a bude čakať, že 3x predražené šmejdy, kupované cez ebay alebo dealextremem, a predávané na šmejďáckom e-shope, pôjdu na dračku, je na omyle. S e-shopom je totiž viacej práce ako s kamennou predajňou. Ono to tak nevyzerá, ale viem o čom hovorím.
0 0
mshop mshop

mshop je offline (nepripojený) mshop

mixal1 Pozri príspevok
mne je to jedno, nech si každý podniká ako chce. Keď niekto nechce vraziť do podnikania ani cent, a bude čakať, že 3x predražené šmejdy, kupované cez ebay alebo dealextremem, a predávané na šmejďáckom e-shope, pôjdu na dračku, je na omyle. S e-shopom je totiž viacej práce ako s kamennou predajňou. Ono to tak nevyzerá, ale viem o čom hovorím.
Viem o čom hovoríš...Ja som zo začiatku bral e-shop len ako bokovku... Beží na bezplatnom systéme a rozbehol sa praktický sám... Dokonca má lepšie seo než namieru roberná stránka môjho dodávateľa a to že niekto nechce vyhodiť peniaze za systém na mieru neznamená, že ušetrené peniaze nedá na prerobenie vzhľadu stránky prípadne reklamu...
A s tým že nenakupuješ v systémoch zadarmo... V to zas až tak veľa ľudí neverí... Pre Slováka je priorita nízka cena za vysokú kvalitu... Nikto sa nepozerá čo máš alebo nemáš v pätičke stránky...
0 0
D.Halas D.Halas

D.Halas je offline (nepripojený) D.Halas

E-shop zadarmo je samozrejme iluziou, vzdy su s nim spojene vydavky.
Ak sa clovek rozhodne pre bezplatny system, musi ratat s vydavkami na graficke a technicke upravy alebo do tvorby shopu vrazit velke mnozstvo casu a cas su peniaze.
Je to len o tom, ci tehcnicku stranku zabezpeci sam, alebo si najme niekoho, kto ma s podobnou pracou skusenosti.
Ak sa rozhodne si niekoho najat, je to uz len o vybere niekoho, kto ponuka prijatelny pomer cena/kvalita sluzieb.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

mixal1 Pozri príspevok
ja poviem iba svoj názor. Od obchodníka, ktorý využíva software zadarmo ako e-shop, nekupujem.

Ako, keď niekto nechce dať ani cent do podnikania, tak môj názor je taký, že sa nejedná o seriózne podnikanie. A viem o tom. že nie som sám v tomto názore.
Tak isto ako aj kamenná predajňa, aj e-shop jednoducho musí byť na úrovni.
som si istá, že 99% zákazníkov nezaujíma, aký sw obchod používa. Ani ich nenapadne zisťovať to. Dokonca sú potešení, keď obchody používajú rovnaké prostredie, lebo sa nemusia namáhať s hľadaním toho a toho. Úplne najhoršie je, keď narazim na obchod, ktorý je úžasne "premakaný". Akurát nič nie je tam, kde očakávam
0 0
lubica2403 lubica2403

lubica2403 je offline (nepripojený) lubica2403

Dáša_ Pozri príspevok
som si istá, že 99% zákazníkov nezaujíma, aký sw obchod používa. Ani ich nenapadne zisťovať to. Dokonca sú potešení, keď obchody používajú rovnaké prostredie, lebo sa nemusia namáhať s hľadaním toho a toho. Úplne najhoršie je, keď narazim na obchod, ktorý je úžasne "premakaný". Akurát nič nie je tam, kde očakávam

S tým celkom nesúhlasím. Samozrejme ma nezaujíma, aký sw obchod používa. Zaujíma ma ale , ako obchod vyzerá a ako stránka funguje. Je kopec obchodov, kde je dizajn absolútne fádny, ničím nezaujme a vôbec ma neláka "trochu sa tam poprehrabávať" Sú ale zas také, kde to priam volá, tu si niečo objednaj :-) A nie je to len dizajnom samozrejme. Niekde stráviš 5 minút, kým vôbec nájdeš možnosť ako vyhľadať nejakú konkrétnu vec. A niekde máš všetko usporiadané prehľadne, prakticky a nakupovanie je maximálne jednoduché a pohodlné.
Preto som osobne toho názoru, že vytvorenie e-shopu je lepšie prenechať odborníkom . Jednak majú v tejto oblasti asi viac skúseností ako ja a potom - mne zostane viac času na iné veci súvisiace s vytvorením a prevádzkou e-shopu .
Máme asi všetci svoje skúsenosti - ani doma si väčšina z nás nestavia garáž sám,ale zavolá murára :-)
0 0
Zewa Zewa

Zewa je offline (nepripojený) Zewa

mne sa pozdava system Contao s platformou pre e-shop Isotope e-Commerce
mam v nom vytvoreny e-shop a som maximalne spokojny.
je to jednoduchy open source
0 0
LOMOZ o.z. LOMOZ o.z.

LOMOZ o.z. je offline (nepripojený) LOMOZ o.z.

Z obchodov na prenajom mozem odporucit http://webaster.sk/ , cena je v pohode, moznosti upravy grafiky su velmi velke a jednoducho sa ovlada.
1 0
Mato133 Mato133

Mato133 je offline (nepripojený) Mato133

lacný a kvalitný ???...no buď to bude lacné alebo kvalitné a pokiaľ ide o opensource cms tak určite prestashop podľa mňa jeden z najprepracovanejších systémov či už z hľadiska administrácie, front/back office, modulov atď. samozrejme v takom prípade je potrebný čas na to aby si sa v tom naučil robiť a všetko nastavil podľa seba ale nie je to nič zložité dosť intuitívny systém...alebo si treba pripraviť peňaženku a zaplatiť za vypracovanie čo podľa mňa je úplne zbytočné aspoň na začiatok....hosting a doména veľmi dobré teda najlepšie skúsenosti mám s wbsupport
0 0
turbo21 turbo21

turbo21 je offline (nepripojený) turbo21

ahoj

vedeli by ste mi niekto poradit potrebujem firmu ktoram mi bude vediet spravit import cez xml ale aj nahratim velkosti tovaru a roznymi farbami je to zlozitejsie preto ze sa to musi nakombinovat.chcel som povodne eshop cez webareal ale nevedia mi naimportovat aj rozne velkosti tovaru da sa to jedine cez ciselniky a to je strasne zllhave pri vadsom pocte produktov.jednalo by sa o predaj oblecenia.viete mi nieco odporucit???momentalne zvazujem clickeshop.

0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať