Zavrieť

Porady

Roztrhlo sa vrece...KREDITKY...

som jeden MIRCO
Zdravím.

Je toto normálne?...


PONDELOK
..................


...prišla mi Kreditka od O2...

predschválených 600 €


UTOROK
...................


ING


na 900€

STREDA
................


CETELEM

100-3400€


ŠTVRTOK
....................


QUATRO

...to som ani nedočítal...je tam toho toľko...kupóny a kupóny...

...a k tomu mi ešte dnes volala nejaká ženská že je s kreditnej Banky či akej, že má pre mňa kartu na 600 €. Keď som jej povedal že nemám chuť na Kartu sa normálne čudovala že prečo.

Asi v tom majú prsty Vianoce. Sviatky radosti a pokoja.

Ľudia.


Pozor na to. Myslite na to ako dopadli Gréci či Taliani.



MIRCO
Usporiadat
roman29 roman29

roman29 je offline (nepripojený) roman29

Indeed Pozri príspevok
tak si požičiavaj od rodiny, od kamaratov, od susedov, od spolupracovníkov...

ked sa ti vidí požičiavanie si od banky komplikované.
no ved ale z celeho co pisem si ako mohol pochopit ze hovorim o komplikovanosti poziciavania si touto formou ?
ved tam pisem ze to nemam kvoli poziciavaniu si ... a ze keby nezbieram nejake body, tak to iste robim debetkou (teda realnymi peniazmi co mam na ucte)
hovorim o tej komplikovanosti - ci par euro stvrtrocne (formou nakupnych poukazok) stoji za to aby som mal kartu z dalsej institucie ... a mysliet na jej vyplacanie atd, co odpada pri existujucej debetke k beznemu uctu ktory uz mam davno davno.
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

Sa cudujem vsetkym, ktori vlastnia viac ako 1-2 kreditky. Mam len jednu, zo svojej banky s debetom a uplne mi uz roky postacuje. Ved tym, ktori „zadarmo“ ponukaju svoje kreditky nejde o ludi , ale o ich vlastne zaujmy-uroky! A nie je nic horsie, ak v tom dotycny strati prehlad a plati uver uverom, ba dokonca to zasahuje do vztahov v rod., ako bolo pisane vyssie a neraz i horsie. Vsetky kreditky ktore mi prisli skoncili v kosi. Je to nehorazne oblbovanie a zneuzivanie ludi!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

roman29 Pozri príspevok
ja mam Tesco kreditku. Cisto len preto ze sa nou zbieraju body, potom mi chodia poukazky na nakup v Tescu. A obcas je akcia zlava na tankovanie pri plateni tou kreditkou.

Takze osobne kreditku nemam urcite preto aby som si "poziciaval".
aj tu si kladiem otazku, ci mi to za tych par eur stoji si to komplikovat, a ci sa nevratim k plateniu normalnou debetkou co je k beznemu bankovemu uctu ...
ja ju mám tiež iba na to,aby som mala 2násobné body,k poslednému dňu v mesiaci ju vždy vyplatím,takže žiadne úroky neplatím.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

rennka Pozri príspevok
Sa cudujem vsetkym, ktori vlastnia viac ako 1-2 kreditky. Mam len jednu, zo svojej banky s debetom a uplne mi uz roky postacuje. Ved tym, ktori „zadarmo“ ponukaju svoje kreditky nejde o ludi , ale o ich vlastne zaujmy-uroky! A nie je nic horsie, ak v tom dotycny strati prehlad a plati uver uverom, ba dokonca to zasahuje do vztahov v rod., ako bolo pisane vyssie a neraz i horsie. Vsetky kreditky ktore mi prisli skoncili v kosi. Je to nehorazne oblbovanie a zneuzivanie ludi!
aké oblbovanie a zneužívanie?veď každý,kto dostane kreditku,je svojprávny a hádam vie o tom,že tie peniaze nie sú zadarmo?To je už každého osobná vec,ako sa zachová,má predsa na výber......nemusí ju použiť,nikto ho nenúti.
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

kopretinka, nic v zlom, len niektori ludia si neviedia spocitat, kolko je 2 + 2. Nemyslim prave Teba, ale trebars starsich ludi, alebo takych ako tu pisala Ivana, prisp. 5. A ver, nie je ich malo. Ved urcite to poznas aj Ty, ze velakrat sa dozvies len akoze Tvoje vyhody...
Ja som si dovolila vyjadrit len svoj nazor, nikoho som sa dotknut nechcela.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

renka,mňa si sa nedotkla,v poho,ja tiež vyjadrujem len svoj názor.
0 0
Peter Zachar Peter Zachar

Peter Zachar je offline (nepripojený) Peter Zachar

Všetko ma svoje + aj -
Preto zháňam O2 kreditku - pre jej výhody
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať