Zavrieť

Porady

dobrý gynekolog

ahojte, skúšala som vyhľadávať v témach a keďže som našla len veľmi staré a neaktuálne témy, tak zakladám túto a dúfam, že sa nájde niekto, kto mi poradí...
akutálne veľmi súrne potrebujem zohnať nového gynekologa v bratislave, a keďže sme sa z nej pred pár rokmi odsťahovali nemám taký prehľad. našla som si na nete GYN Sante s doktorom Gažom na kramároch a ešte ma zaujalo milly s.r.o. v ružinove. Nemáte niekto skúsenosti? aké sú poplatky u dr. millyho, keďže na nete som to nenašla... resp. nepoznáte niektoho dobrého, kto berie nových pacientov?? volala som už do ginfivu a tí neberú... predtým som chodila k dr. tazberíkovej do medirexu, ale toto som už na nete vôbec nenašla a dr. tazberíkovú som našla len v iscare čo neviem, či berú aj "obyčajných" pacientov...

ďakujem za každú radu...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mipavtak je offline (nepripojený) mipavtak

    človek mipavtak
    prim.Paldia a Dr.Paldiova, primar posobi v nemocnici na antolskej ul., obaja maju sukromnu prax niekde v dubravke no neviem ako sa ich centrum vola

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...ja chodím k Dr. Millemu už roky - niekedy okolo roku 1992-93 prebral ambulanciu po jednom nebohom Dr. (vtedy bol také mladé ucho) a som s ním spokojná. Pomohol mi už vtedy aj s vecou, ktorú starý pán doktor riešil vždy vetou - po prvom pôrode to prejde. Ja deti doteraz nemám (to je ale o inom), ale tie vtedajšie problémy sú vyriešené taktiež. Aj jeho prístup je super, robí normálne na poisťovne, pripláca sa za objednanie na presnú hodinu 10 EUR. Má v ambulancii aj sono, takže netreba nikam chodiť, mamografia je v budove.... Za tie roky aj sestričky boli, aj sú vždy super. Spolupracuje s MUDr. Žáčkom (raz som bola aj uňho, keď bol Milly na dovolenke) - tiež je v pohode.
    Skrátka, tak, ako sa jeho meno vyslovuje, taký aj v skutočnosti je.
    Naposledy upravil tictac7 : 28.11.11 at 06:32

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.