Zavrieť

Porady

Eshop v katalogoch

Zdravim. Nevie mi niekto poradit v kolkych katalogoch by bolo dobre mat zaregistrovany eshop? Momentalne mam v styroch, je to postacujuce? Pripadne keby niekto vedel odporucit nejake dobre katalogy bol by som vdacny. Dakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
matus411 matus411

matus411 je offline (nepripojený) matus411

pzavodny: dik za pomoc, do niektorych som to uz pichol a do dalsich to dam tiez. este raz dik moc.
0 0
Atomer.sk Atomer.sk

Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac
Registracia do katalogov je strata casu, ktory Vam uz nikto nevrati.
Ked potencionalny zakaznik nieco hlada, hlada to v google, takze odporucam skor riesit PPC reklamu a SEO optimalizaciu.
0 0
mshop mshop

mshop je offline (nepripojený) mshop

Najlepšie urobíš ak si založíš účet v google adwords a na začiatok si spravíš malú reklamu. Neskúšaj etarget ani nič podobné. Ako hovorí atomer, každý hľadá v google a preto je najlepšie byť tam...
0 0
iv@n iv@n

iv@n je offline (nepripojený) iv@n

a registrácia do katalógov nemá niečo spoločné s tou seo optimalizáciou náhodou?
0 0
mshop mshop

mshop je offline (nepripojený) mshop

SEO optimalizácia znamená optimalizovanie stránky podľa požiadaviek google. Tzv. pekné url, kľúčové slová, popis stránok, sitemap a veľa iného...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

iv@n Pozri príspevok
a registrácia do katalógov nemá niečo spoločné s tou seo optimalizáciou náhodou?
ide o vytvaranie tzv spätnych odkazov,ktorych mnoztvo a kvalita ako aj relevancia su tiez jeden z mnohych faktorov optimalizacie
0 0
iv@n iv@n

iv@n je offline (nepripojený) iv@n

ja viem, len som reagoval na to, že registrácia do katalogov je zbytočná, treba sa zamerať na seo a ľudia hľadajú iba v googli.
čo mi príde protichodné, lebo zaregistrovaním do katalogu máte backlink väčšinou zdarma a to by vám malo ísť. že z azetu alebo surfu prídu dvaja ľudia za mesiac je už každému jasné.
0 0
Atomer.sk Atomer.sk

Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac
Registraciou do katalogu ziskate backlink, ale v akej kvalite? Google vie, ze sa jedna o katalog, a tak dava takymto linkam minimalnu hodnotu.
0 0
iv@n iv@n

iv@n je offline (nepripojený) iv@n

no a odkial potom získavaš spätné linky pre začínajúce projekty? teraz som po pár rokoch začal robiť nejaké slovenské veci a pripadá mi ako keby tu skapal pes v tomto. ked ten web štartuje, tak s tebou nikto linky zadarmo nevymení, platené kvalitné directories ako keby tu neexistovali a konkurencia ti samozrejme nedá link ani za peniaze, tak čo, spamujete všetci diskuzie či čo
fakt by som rád vedel ako reálne rozbiehate na slovensku nový web.
0 0
kabko kabko

kabko je offline (nepripojený) kabko

Atomer.sk Pozri príspevok
Registracia do katalogov je strata casu, ktory Vam uz nikto nevrati.
Ked potencionalny zakaznik nieco hlada, hlada to v google, takze odporucam skor riesit PPC reklamu a SEO optimalizaciu.
A toto povie človek, ktorý Vám ponúka eshopy?!
Registracia do katalogov je strata casu.....takze odporucam skor riesit PPC....
To snáď nemyslíš vážne toto ?!!
Najskôr využijem predsa všetky dostupné možnosti, ktoré sú zdarma a potom sa venujem PPC. Ty tvrdíš, vys*ať sa na možnosti zdarma, lebo nič neprinesú a miesto toho hneď skočiť na PPC?! Škoda že toto nieje fbook, by som ti dal sto palcov za toto...
Evidentne sa vyznáš...
Jediné v čom si mal pravdu je, že spätné linky z katalógov nemajú takú hodnotu ako iné backlinky, ale na druhej strane, tak ako písal ivan : "ked ten web štartuje, tak s tebou nikto linky zadarmo nevymení,..."
Takže pre začínajúce projekty je PRVORADÉ aby sa registrovali do čo najväčšieho počtu najznámejších katalógov...
0 0
Atomer.sk Atomer.sk

Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac
Kabko: ja som dal moju radu vychadzajucu s mojich skusenosti. Je to moj nazor, za ktorym si stojim. Nie je dovod navazat sa do druhych. Radsej daj svoje rady, to bud prospesnejsie.
0 0
kabko kabko

kabko je offline (nepripojený) kabko

Do nikoho sa nenavazam Atomer, tak ale uznaj si sám že si napísal tak trocha p*čovinu.

Ja som na prvej strane google pre viac výrazov aj keď nepoužijem PPC reklamu.
Optimalizácia, backlinky, registrácia v katalógoch, porovnávače, bannery...atd...jednoducho treba využiť najskôr všetko čo je zadarmo a potom si nastaviť nejaké PPC reklamy...
TVRDENIE že "Registracia do katalogov je strata casu" je absurdita prvej triedy, sorry !
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Atomer ja som si myslel, že SEO optimalizácia je aj registrácia do katalógov. Alebo čo to presne znamená pre Teba ?
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Chlapci, myslim si, ze pravda bude niekde medzi vami. Dnes je tazke rozoznat katalog od link fariem, ktore vytvaraju studenti s cielom zarobit na Adsence. Mat stranku v katalogoch ano, ale iba v skutocne kvalitnych, ktore maju aj vysoky PR. Najkvalitnejsie spatne odkazy su v tematicky najpribuznejsich weboch a Google to "vie". Ja mam tiez stranku v kadejakych katalogoch a PR 1. Urcite mi to neprinieslo o nic viac zakaznikov ako Adwords, Heureka ci Pricemania. Okamzity efekt sa tak ci tak da dosiahnut iba s reklamou.
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
camozzi Pozri príspevok
Chlapci, myslim si, ze pravda bude niekde medzi vami. Dnes je tazke rozoznat katalog od link fariem, ktore vytvaraju studenti s cielom zarobit na Adsence. Mat stranku v katalogoch ano, ale iba v skutocne kvalitnych, ktore maju aj vysoky PR. Najkvalitnejsie spatne odkazy su v tematicky najpribuznejsich weboch a Google to "vie". Ja mam tiez stranku v kadejakych katalogoch a PR 1. Urcite mi to neprinieslo o nic viac zakaznikov ako Adwords, Heureka ci Pricemania. Okamzity efekt sa tak ci tak da dosiahnut iba s reklamou.
Ak máš konkurenciu a čisto teoreticky máte registráciu len do azet-u. a ty sa dáš do nejakého katalógu s PR1, tak koho bud google radiť vyššie ? Podľa mňa Teba. Samozrejme ani 100 odkazov PR1 nemá takú hodnotu ako 1 dobre umiestnený odkaz PR4, ale nejakú malú váhu majú určite. A inak čo som pričuchol k SEO, tak je múdrejšie umiestňovať linky do PR článkov s vašim KW a blízkou témou. Tam si za to treba priplatiť, ale veľmi veľa dá aj to, že máte odkaz v článku a v slove, ktoré priamo súvisí s vašim podnikaním. Takže ak je článok o káve, tak tam nebudem dávať linky o vysávači. Ale späť k téme. Podľa mňa nejakú váhu, ikeď veľmi malú majú backlinky aj z katalógov PR1. Je to len moj názor.
0 0
iv@n iv@n

iv@n je offline (nepripojený) iv@n

camozzi Pozri príspevok
Chlapci, myslim si, ze pravda bude niekde medzi vami. Dnes je tazke rozoznat katalog od link fariem, ktore vytvaraju studenti s cielom zarobit na Adsence. Mat stranku v katalogoch ano, ale iba v skutocne kvalitnych, ktore maju aj vysoky PR. Najkvalitnejsie spatne odkazy su v tematicky najpribuznejsich weboch a Google to "vie". Ja mam tiez stranku v kadejakych katalogoch a PR 1. Urcite mi to neprinieslo o nic viac zakaznikov ako Adwords, Heureka ci Pricemania. Okamzity efekt sa tak ci tak da dosiahnut iba s reklamou.
ja osobne mám už teda od chlapca daleko
tie katalógy riešite ako keby ich tu boli na slovensku tisícky. koľko ich je reálne živých? ja čo som posledné týždne zbieral info tak je to iba pár kusov, čiže je to zabitých 5 minút času za zaregistrovanie. aké sú skutočne kvalitné s vysokým PR? Dmoz je takmer mrtvola, aj ked jednu stránku mi tam zobrali v posledných dňoch. Kopec z tých čo ešte žije, spravili katalog na spôsob naj.sk, že sa k vám žiadny PR nedostane alebo takmer žiadny. Čo tu ešte ostáva na slovenskom internete?
To všetci skončíte pri propagovaní eshopu alebo projektu len zaregistrovaním na pricemanii, heuréke a zaplatení adwords?
Alebo sa nenápadne zaregistrujete na diskuznom fóre a snažíte sa prispievať k veci a naháňať klientov ?
0 0
iv@n iv@n

iv@n je offline (nepripojený) iv@n

ešte aby som sa vrátil k tým slovenským katalogom, tak fakticky po mesiaci je to tak, že nekomerčný projekt zaradil - dmoz, azet(link cez redirekt skript, takže žiadny link juice), naj(podobne ako azet), surf a to je myslím všetko, zoznam, szm a tie malé výkvety kde zrejme prišli adminovia po pár mesiacoch na to že to žiadna ryža nie je, to vzdali.

škoda že mi nikto z miestnych odborníkov ponúkajúcich webshopy alebo firemné stránky nepovedal tie stovky katalogov, ktoré ešte fungujú a pridávajú nové stránky a nemajú linky robené cez skripty.
0 0
mshop mshop

mshop je offline (nepripojený) mshop

ja mám e-shop už vyše rok... niesom pomali v žiadnom katalogu registrovaný, moja stránka má pagerank 3 a ak zadávaš konkrétny produkt do google ktorý predávam tak som vždy ako prvý odkaz...a hlavne niesom pomali v žiadom katalógu...stačí si platiť google adwords...
0 0
jorge01 jorge01

jorge01 je offline (nepripojený) jorge01

MUŽ,čo už.
Mrháte časom,dávajte tam ceny s obrázkami aby boli bobáky.každý má kúsok svojej pravdy,dôležité sú objednávky a peniažky na účte.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať