Zavrieť

Porady

Prečo na Porade tolerujeme sabototérov čo uzatvárajú témy?

pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Dnes napr. čo sa mi stalo ....... kto a čo mal proti tejto téme?
Ukameňovať ho
Usporiadat
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

mona091
dakujem asi je jednoduchsie otvorit novu temu
To áno, lenže ak zase prídu traja zatvárači, tak bude aj nová téma zatvorená. A tak dookola. Ale na znovuotvorenú tému už traja nestačia.
Čudne, prečudne to tu chodí. Skús požiadať moderátora, ak máš ešte čo k téme povedať.

PS: Teraz som si všimla, že aj táto téma už čaká iba na tretieho.
Naposledy upravil Katija : 04.12.11 at 17:00
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Akože nech si hovorí kto čo chce,ale 3-ja ludia na uzatvorenie témy je málo...

Navrhujem spísať Richardovi petíciu, aby tých ludí bolo aspoň 7...
0 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

Nuž tradícia na uzatvárenie tém sa tu rozšírila po tom ako pán Mihál sa stal ministrom socialných veci a začal presadzovať da)novo odvodovú reformu čo aj "slepý" videl že ide poškodiť živnostníkov Superhruba mzda je podľa mňa tiež superblbosť,v Čechách sa neujala a podľa mňa česi nie sú žiadni blbci.Proste niektoré poraďačky VIP ako ich nazývam mali snahu hneď uzatvoriť tému ak sa niečo napísalao proti Mihálovi a takto prejavovali
svoju servílnosť k nemu.To bola "posvätná krava" pán Mihal na tejto porade a tak sa časom témy klikali ako vyriešené.Chválabohu táto vláda padla a živnostníci si môžu vydýchnúť aspoň na rok.
3 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Jano24 Pozri príspevok
Nuž tradícia na uzatvárenie tém sa tu rozšírila po tom ako pán Mihál sa stal ministrom socialných veci a začal presadzovať da)novo odvodovú reformu čo aj "slepý" videl že ide poškodiť živnostníkov Superhruba mzda je podľa mňa tiež superblbosť,v Čechách sa neujala a podľa mňa česi nie sú žiadni blbci.Proste niektoré poraďačky VIP ako ich nazývam mali snahu hneď uzatvoriť tému ak sa niečo napísalao proti Mihálovi a takto prejavovali
svoju servílnosť k nemu.To bola "posvätná krava" pán Mihal na tejto porade a tak sa časom témy klikali ako vyriešené.Chválabohu táto vláda padla a živnostníci si môžu vydýchnúť aspoň na rok.
Janko, pravdu vravíš, v minulosti sa uzatvorila vždy téma, v ktorej nebolo ospevované meno všemohúceho a jedinečného, jedine najodbornejšieho zo všetkých odborníkov Mihála. Dnes už všetci vieme, že sekol žilou aj jeho verným, a sú ticho tichúčko. Práve oni mali možnosť osloviť ho, keď ho do kresla vyniesli, požiadať ho o prehodnotenie svojich absurdných odporúčaní a ništ. Táto téma paradoxne jeho meno neriešila a je odkázaná na zánik. Pritom nechápem, lebo nikto sa tu neopľúva, nie je arogantný, nebijeme sa tu, ale vloudila sa asi nami nepostrehnuteľná chybička. Takže ešte jeden vezme lepiacu pásku, prelepí ústa a bude čakať za rohom na reakcie. Ja ku nim nepociťujem vôbec nič, oni za to nemôžu, že ...
1 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

A čo ak sú "klikači" samotní moderatori? Chobot uzatvoril tému a p. Dobrovodskom a je jeho susedoch aj napriek veľkému záujmu. Témy o naších lekároch tiež nemali dlhú životnosť, takže neostáva nič, iba sa s zmieriť. Niekomu sa to jednoducho nepáči.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať