Zavrieť

Porady

Zbohom Jarka

milí poraďáci,

s hlbokým smútkom a so súhlasom rodiny našej Jarky L, a s nesmiernou bolesťou v srdci ,Vám oznámujem, že už nie je medzi nami, jej statočné srdiečko dobilo včera večer, tíško zaspala a odišla jej dušička tam, kam takéto silné a láskavé ako bola Jarka patria , verím, že do nebíčka, možno nášho-onkáčskeho, ako ho voláme my, možno iného, ale určite tam.
Kto Ste ju poznali či už osobne, alebo cez net úctite si prosím jej pamiatku a verím, že tak ako v mojom tak i vo Vašom srdci ostane navždy s nami....


Česť jej pamiatke....
Naposledy upravil VieraPopluharova : 03.12.11 at 16:10
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...keď odíde jedna z nás,nedá sa iné, len plakať
a spomínať
a v duchu mať rád...
..zapáliť sviecu
nech v pokoji spí,
už ju nič nebolí,
zbohom, Jarka,
v srdci bolesť a v duši žiaľ
zanecháš každému tu
kto ťa rád mal...
40 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Chvíľu som dúfala, že tá čierna stužka je tu omylom, že zlyhal server alebo Richard a je to tá istá, ktorú sem dal, keď sme sa lúčili s Dáškou, že ju tu len "zabudol"...Žiaľ, zlyhalo niečo iné - Jarkino zdravie... Dozrela pre večnosť - ako mi raz ktosi povedal...Toto ľudský rozum nikdy nepochopí a srdce sa s tým nikdy nezmieri - s odchodom našich najbližších a milovaných... Zvlášť v tomto predvianočnom čase... Veľmi dobre viem, čo prežívajú najbližší - zažila som stratu blízkeho človeka v predvianočnom čase i na prvý sviatok vianočný...

Neviem, či je to vhodné takto napísať, ale ak môžem túto ťažkú chvíľu trošku odľahčiť... Nik z nás nepozná odpoveď na otázku, prečo práve Dáška a Jarka... No nech je nám za nimi akokoľvek smutno, vyzerá to tak, že naše dievčence si založili vlastnú Poradu, na druhom svete a tam budú môcť spolu surfovať... A nám dávať rady do života s patričným nadhľadom...
Zbohom, dievčatá, bolo mi cťou sa s Vami stretnúť.
Úprimnú sústrasť Jarkinej rodine.
A veľa, veľa, veľa síl Vašim blízkym v tomto adventnom čase...
37 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Jaruška moja zlatá, nesmierne som smutná .Poznali sme sa osobne, ešte dnes mi zneje Tvoj krásny spev a hra na gitare .Práve vtedy sme sa spoznali .........v mojom srdci zostaneš navždy, pretože si bola silná žena a bojovala si so všetkých síl.Vždy si mala môj neskutočný obdiv.
Bola si zároveň aj súčasťou veľkej Poraďáckej rodiny a aj navždy zostaneš v našich spomienkach.

Neexistujú slová, ktoré by vyjadrili náš smútok, ktorý s rodinou JarkyL v túto bolestnú chvíľu cítime.
Jarka odpočívaj v pokoji .
34 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Chcem sa tiež poďakovať za účasť poraďakov na poslednej rozlúčke s Jarkou, no môj najväčší obdiv a najväčšie ďakujem patrí Vierke, ktorá sa podujala na rozlúčku za všetkých poraďákov, našla v sebe tú silu, hoc sama slabá, krehká, dokázala povedať posledné rozlúčkové slová, vyjadriť úprimnú sústrasť rodine. Viem, že je ťažké nájsť v takom hlbokom zármutku slová na rozlúčku, povedať posledné zbohom, preto si Vierka veľmi cením, že si to dokázala, bolo to dôstojné a patrí ti veľké ďakujem za nás za všetkých.
33 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dovoľujem si Vám oznámiť, že

posledná rozlúčka s našou drahou Jarkou L bude dňa 7.12.2011 (streda) o 14.45 hod.v Bratislavskom krematóriu pri Zahorskej Bystrici.
Prosím zapáľte sviečku vo vašich príbytkoch v tento deň.

Ďakujem Vám i v mene pozostalej rodiny.....
Naposledy upravil VieraPopluharova : 03.12.11 at 13:28
30 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Vážení priatelia,

dnes mi pripadla ťažká úloha,poďakovať sa Vám v mene manžela a blízkej smútiacej rodiny, všetkým, ktorí Ste si spomenuli na našu Jarku, ktorí Ste si tu prostredníctvom tejto stránky úctili jej pamiatku a vyjadrili úprimnú sústrasť smútiacej rodine, verím , že pochopíte nesmierny žiaľ, ktorý to momentálne jej blízkym nedovoľuje, nie preto, že by nechceli, no je to pre nich v tomto období doslova nemožné......


ďakujem za pochopenie Viera
30 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
legolas Pozri príspevok
Už jej nič neodkazujte... včera večer naša Jarka ... zomrela.
.......




29 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Prosili sme Ťa Bože,
ak len trošku, trošičku môžeš
daj život tam, kde je to treba, zbav múk...
a teraz len slzy, plač, žiaden stisk rúk
len chlad...
len bolesť v duši tých
ktorí, za závojom sĺz ukrytých
k rakve priniesli kvet,
už nie je živý,
je pre tú, ktorej už niet
zostal tu po nej tak veľmi smutný svet...
Plamienok v duši uhasol,
nesvieti na cestu, nesvieti na návrat
z bolesti smrti tak mám smutnú dušu
myšlienky bolia, hryzú a kúšu...
Jarka, vrúcne sú moje modlitby
pre vládcu života a smrti,
nech Ti dá večné odpočinutie,
preto prosím Ťa Pane, povedz jej to tam hore,
že bolesťou naplnené srdcia tu zostávajú
a Jarka, zostane navždy v nich...
...prečo sú kruté bolesti, pre nás tu dole
keď chceli sme dať svetlo nádeji...?!
Smútočná.jpg  
29 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Jarka, ostal po tebe smútok na Porade....viem, že by si to nechcela, lebo tvoj optimizmus, láska a odvaha boli nákazlivé, no na chvíľu sa zastavil čas....

Som ti vďačná za to,ako si s nami udržiavala dobrú náladu v téme ministretko Východ, pretože si sa hrdo hlásila ku nám.
Sľúbili sme si, že až sa ti polepší, prídeš, zahráš nám na gitare a zaspievame si spolu...
Sľuby sa majú plniť, preto s buchačovou pomocou prikladám tento link a spievam s tebou, aj keď môj spev sa tvojmu nevyrovná a žiaľ mi sťahuje hrdlo.



PS: dúfam, že to nikomu nebude prekážať,ale takto by som si chcela uctiť moju vzácnu priateľku s krásnym hudobným nadaním.....
28 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pripájam úprimnú sústrasť rodine v mene "cascade" , ktorá ma o to poprosila,
je jej to nesmierne ľúto a váži si všetko čo Jarka pre ňu urobila a bolo jej cťou,
že ju aspoň cez net spoznala, posiela jej posledné ďakujem .....




Jakoby z dálky padá, padá listí,
jak z dalekých vadnoucích zahrad v nebi;
padá s odmítajícím pohybem.


A za nocí zas padá těžká zem,
z hvězd ze všech padá do osamělosti.


Padáme všichni, i ta ruka tady.
Pohleď, ta druhá: padá prostě vše.



A před je Kdosi, kdo ty všechny pády
nesmírně něžně drží v ruce své.
28 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama


Myslela som na Vás celý deň - na Jarku, ktorá svoj boj neprehrala, ale statočne dobojovala, i na Vás, ktorí ste sa s ňou boli rozlúčiť osobne i za nás ostatných - vďaka! ...

... kto v srdci žije, neumiera ...
28 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Drahá Jarka, odpočívaj v pokoji. Budeš mi veľmi chýbať.
Nech Ťa na ceste sprevádza Tvoj obľúbený Mozart.

Naposledy upravil Marína : 02.12.11 at 18:36
27 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Bože, ktorý sa vždy zmilúvaš a odpúšťaš, pokorne Ťa prosíme za dušu Tvojej služobnice Jarky, ktorú si dnes povolal z tohto sveta, aby si ju nevydal do rúk nepriateľa, ale rozkáž, nech ju svätí anjeli prijmú a vovedú do rajskej vlasti, aby pre nádej a vieru v Teba netrpela pekelné tresty, ale dosiahla večné radosti. Skrze Krista, nášho Pána. Amen.
27 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
Jarku L som poznala z príspevkov - obdivovala som jej optimizmus a vieru, že sa všetko v dobré obráti...
Žiaľ nestalo sa.
Keď som si prečítala, že Jarka svoj boj prehrala tiskli sa mi slzy do očí a nechce sa mi tomu uveriť...veď tak bojovala!!!
Jarka L nám tu bude veľmi chýbať
Ak by ste boli niekto z jej rodinou, odovzdajte jej prosím úprimnú sústrasť.
26 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Mala som česť spoznať Ťa Jarka osobne ako veľkú bojovníčku s detským úsmevom na tváričke.
Teraz ma slzy oblievajú a neviem slovami vyjadriť svoj veľký smútok ...

Modlím sa k Bohu, aby Tvoji najbližší zvládli Tvoj odchod a prosím Tvojich anjelov, aby Ti tam hore dali také miesto, z ktorého budeš vidieť radosť a úspechy svojej rodiny ktoré prídu, keď ich tá najväčšia bolesť prebolí.

Odpočívaj v pokoji Jarka a rodina, príjmi moju úprimnú sústrasť, nech naše slzy uberú Vaše.

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  svieca.jpg
Zobrazení: 3
Veľkosť:  19.8 KB
26 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Žiaľ, život je už taký.
Raz, a ešte len raz!
Bola prvá stužka,
už je aj druhá,
budú pribúdať
a poraďákov,
nás bude
ubývať.

Jarka L, len let si tam
a drž nám miesto,
pre nás, tam.

Zbohom Jarka.

26 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Odpočívaj v pokoji.
26 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Jarka zbohom, som rada, že som Ťa osobne poznala., Tvoje dobré srdiečko dotĺklo naposledy. Odpočívaj v pokoji
26 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Úprimnú sústrasť pozostalým.

Verím, že dobrí ľudia nikdy skutočne neumrú. Aj keď odídu z tohto sveta, to podstatné čo sme na nich milovali ako úsmev, názory, láskavosť tu zostane navždy. Je teda len na nás, či si dokážeme uchovať živú spomienku na ich výnimočnosť ...
26 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

25 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Jarka moja milá, je mi nesmierne ľúto, že som Ťa nepoznala osobne. Ešte naposledy Ti ďakujem za povzbudenie a podporu, ktorú si mi dávala v našej spoločnej chorobe. Ďakujem za to, že si sa včera s nami rozlúčila, keď Tvoj nick bol pripojený o 19 h 20 min na Porade. Nech moje slzy zmyjú Tvoje pozemské utrpenie a nech Ťa na ceste do neba sprevádzajú všetci anjeli, aj tí poraďácky.
25 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať