Zavrieť

Porady

úver

Ahojte.Prosim Vas,nestretol sa niekto s menom Kelvin Brown?Poskytuje uvery,tak chcem vediet,ci je spolahlivy.Dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    kopretinka Pozri príspevok
    nemusíme mať osobnú skúsenosť.....stačí si to meno hodiť do googla.....odkiaľ vôbec máš tú info,že dotyčný požičiava peniaze a za nízky úrok?
    kde je napísané, že tých 3 % nie sú napr. mesačné úroky?????

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    doplním pre zaujímavosť - a na http://www.adoos.sk/post/12790504/va...uka_loan_offer je iný len e-mailový kontakt ... hm ...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Silvia1991
    Ahojte.Prosim Vas,nestretol sa niekto s menom Kelvin Brown?Poskytuje uvery,tak chcem vediet,ci je spolahlivy.Dakujem za odpoved
    Od toho na jednu AU (astronomickú jednotku = 149 597 870 691 metrov = 149 597 871 km) preč! A pre budúcnosť si ho - spamera-debilka - označ ako SPAM.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    ak pôžičku jedine z banky......žiadna súkromná osoba či nebanková inštitúcia....to by si sa podpísala diablovi vlastnou krvou......je pravda pána K. B. nepoznám, ale i napriek tomu........nie, nie,nie......

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    Silvia1991 Pozri príspevok
    Ahojte.Prosim Vas,nestretol sa niekto s menom Kelvin Brown?Poskytuje uvery,tak chcem vediet,ci je spolahlivy.Dakujem za odpoved
    už len to meno znie "rýdzo" slovensky.... zobrať si pôžičku od nejakého zahraničného subjektu, podľa jeho domovského práva je podľa mňa hotová ekonomická sebevražda... to ti ani bankový ombudsman nepomôže...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    1.10.2011 02:32 Kelvin Brown mail · UA · IP
    [] Posielam vám e-mail s upozornením, že pán Brown je Kelvin
    v súčasnej dobe ponúka Úver na nízkou úrokovou sadzbou vo výške 3%, dávam svoje osobné
    Pôžičky, úvery obchodnej expanzie, zakladanie podnikov Pôžičky, úvery školstva,
    Pôžičky konsolidáciu dlhu, rizikový kapitál, takže ak máte záujem ozvite
    cez brownfunding@gmail.com
    Mená a priezviská ............
    Krajina .............
    Štátu ..............
    Sex .............
    Vek .............
    Adresa bydliska ..............
    Osobné telefónne číslo .............
    Telefónne číslo domov ..............
    Mesačný príjem .............
    Výška úveru potrebné .............
    Trvania pôžičky ......................
    Have A Nice Day.

    z :http://www.fony.sk/index.php?podstranka=recenzie&cislo_clanku=813&cis lo_kategorie=4&zoradenie_prispevkov=desc

    http://monostav.webnode.sk/sukromne-...-na-internete/

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Silvia1991 Pozri príspevok
    no ja viem,ale ked nemam inu moznosta surne potrebujem peniaze
    vždy je nejaká iná možnosť!!! úver jedine z banky!!!

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Silvia1991 Pozri príspevok
    Ahojte.Prosim Vas,nestretol sa niekto s menom Kelvin Brown?Poskytuje uvery,tak chcem vediet,ci je spolahlivy.Dakujem za odpoved
    A aku ma webovu stranku?
    Ahoj lujza.Ty si mala tu cest?prepacte som tu nova,neviem sa este orientovat,len som radu chcela...

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    je to obyčaný spam mail na získanie osobných údajov... takže ak to vyplníš a pošleš, môžeš čakať, že sa ti ozvú z nejakej autopožičovne, že si si u nich požičala auto, alebo zobrala úver, alebo niečo podobné...

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    Silvia1991 Pozri príspevok
    Ahoj lujza.Ty si mala tu cest?prepacte som tu nova,neviem sa este orientovat,len som radu chcela...
    nemusíme mať osobnú skúsenosť.....stačí si to meno hodiť do googla.....odkiaľ vôbec máš tú info,že dotyčný požičiava peniaze a za nízky úrok?

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Silvia1991 Pozri príspevok
    Ahoj lujza.Ty si mala tu cest?prepacte som tu nova,neviem sa este orientovat,len som radu chcela...
    česť?akože požičať si peniaze? nie, pre boha ja len z banky a nikdy inak!!!!!!nie našla som to na tej stránke ktorú som tam pod to pridala.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Silvia1991, každy subjekt, ktory poskytuje na slovensku pôžičky musí byť obchodná spoločnosť registrovana v obchodnom registri a pravdepodobne je aj pod dohladom. Toto čo si tu zverejnila sú podvodnici. Zrejme by od teba vylakali nemalú sumu na registraciu. V tom spočíva ich ofajč.

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    Pozor, jedna sa o spam a podvod! Dotycnemu odoslete osobne udaje za ucelom poskytnutia pozicky a dotycny vase udaje zneujzije vo svoj prospech. Jedna sa o tzv. nigerijske listy.

    Doplnim: Za "vybavenie pozicky", poziada o zapltenie nejakeho vstupneho polpatku a po zaplateni (najcastejsie cez Western Union) sa uz neozve. Ziskane osobne udaje, moze zneuzit na financne alebo ine podvody.
    Naposledy upravil MatoB : 18.12.11 at 21:15 Dôvod: Doplnenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.