Zavrieť

Porady

Ktoré letecké spoločnosti sú podľa vás najlepšie a naopak najhoršie?

Chystám sa v lete na dovolenku do USA a už teraz by som si rada zakúpila letenku, keďže v predstihu je výber väčší a ceny prijateľnejšie. Viete mi povedať s ktorými leteckými spoločnosťami prevádzkujúcimi transatlantické lety máte dobré, respektíve zlé skúsenosti? Ďakujem pekne za rady a info
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Nemám osobné skúsenosti, ale mám dosť ulietanú dcéru, tak píšem podľa jej názoru a skúseností. Pred mnohými rokmi pracovala istý čas aj v jednej agentúre a vtedy mala prehľad aj o skúsenostiach klientov.
    Dcéra by letela z Viedne buď americkou spoločnosťou (Delta Airlines), alebo spoločnosťou KLM, prípadne Lufthansa. Sú výborné letecké spoločnosti, ktoré však odlietajú do USA pre nás "od ruky", menej výhodne z hľadiska smeru letu, času a prestupov, niekomu to však nevadí. Dcéra napríklad letela aj s Qatar Airways, Scandinavian Airlines ..., ale inými smermi.
    Nebudem písať, s ktorými spoločnosťami by neletela, lebo má na to rôzne dôvody a nie je to z jej skúseností s letom do USA.
    Záleží od toho, aký komfort od leteckej spoločnosti očakávaš, od Tvojho cenového stropu za letenku, odkiaľ z Európy chceš letieť (Viedeň, Frankfurt ...) ...
    Naposledy upravil luja5 : 21.12.11 at 07:08

    sisima je offline (nepripojený) sisima

    sisima
    určite nie s ČSA...! ani keby dávali letenky zadarmo...
    Iberia - staršie lietadlá, staršie letušky, ale let, catering v pohode
    Condor - kedykoľvek, nové lietadlá, viac miesta na sedenie, výborné lety, catering bezproblémov...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Moja oblúbená firmička skrachovala... a nacestoval som sa s nimi pomerne dosť ( SKYEUROPE )-no rozkokošili sa moc a zle to dopadlo

    inak, počul som dosť chvály aj na AirBerlin...

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Moja oblúbená firmička skrachovala... a nacestoval som sa s nimi pomerne dosť ( SKYEUROPE )-no rozkokošili sa moc a zle to dopadlo

    inak, počul som dosť chvály aj na AirBerlin...
    z nízkonákladových bola v 2011 naj v európe easyjet

    Ktoré letecké spoločnosti sú podľa vás najlepšie a naopak najhoršie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.