Zavrieť

Porady

problem s tlacou v MRP pod WINXP na HP USB laserovej tlaciarni

Ahojte,
mam problem s tlacou v MRP verzia 5.2. Mam laserovu tlaciaren HP1020 LaserJet ktora je zapojena v porte USB002. V konfiguracii programu MRP som skusil uz vsetkych 5 typov tlaciarni a vsetky vystupy od LPT1, LPT2. COM1 atd ale tlac mi proste nejde. Ked nastavim LPT1 tak pise ze prebieha tlac ale nedeje sa vobec nic aj viac ako 10 min. Pri LPT2 tlac ako keby prebehne ale nic nevytlaci, to iste je aj s portom LPT3 a WIN95. Pri portoch COM1 a COM2 pise ze tlaciaren nie je nakonfigurovana. Dakujem za akukolvek odpoved.
andrej
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Podľa čísla verzii predpokladám, že ide o verziu DOS. MRP ponúka tzv. tlačový manažér, podpora tlače.
    V spolupráci s MS-DOS účtovnými programami zabezpečuje bezproblémovú tlač väčšiny tlačových zostáv pod operačnými systémami Windows 9x/NT/2000/XP/Windows 2003 server, podporuje znakovú sadu Kamenický aj Latin II, a umožňuje MS-DOS programu tlačiť na akejkoľvek tlačiarni ktorá má ovládač pre Windows 95/98/NT/2000/XP (aj na tlačiarňach určených iba pre Windows 95/98/NT/2000/XP).
    TLAČOVÝ MANAŽÉR - pre užívateľov účtovných programov pre 1 PC: 598,-

    bredikova je offline (nepripojený) bredikova

    optimistka aj napriek veku bredikova
    Ak môžem poradiť, keď už máš systém WINXP tak by som si na tvojom mieste kúpila verziu MRP mzdy pre vindows, potom nebudeš mať problémy s tlačou a aj výstupy sú efektnejšie. Závisi to od teba . To je len moja rada.

    problem s tlacou v MRP pod WINXP na HP USB laserovej tlaciarni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.