Zavrieť

Porady

Revizori v BA boxovali do cestujuceho...



keby som parkrat nezazil drzost revizorov v BA neverim... ale toto je fakt uz vrchol... Za toto by mali tie svine sediet a nie este dalej kontrolovat. Parkrat som zazil ako dali cudzincom pokutu a doklad roztrhali... ked som im to povedal zacali kricat a samozrejme vsetky slovenske charakteri sa vyhybali nieco povedat....
Usporiadat
Téma je uzavretá.
jelalim jelalim

jelalim je offline (nepripojený) jelalim

Toto sa robi bezne a roky. Akurat vzdy sa to robi na konecnej ked vsetci vystupia.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

je všeobecne známe že bratislavskí revizorí sú obyčajní vypatlanci..., choré hlavy...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
rado3105 Pozri príspevok


keby som parkrat nezazil drzost revizorov v BA neverim... ale toto je fakt uz vrchol... Za toto by mali tie svine sediet a nie este dalej kontrolovat. Parkrat som zazil ako dali cudzincom pokutu a doklad roztrhali... ked som im to povedal zacali kricat a samozrejme vsetky slovenske charakteri sa vyhybali nieco povedat....
...minutáž ........2,22


...a pozeraj poriadne ...prvý udrel ten vpravo , modrá vetrovka s bielymi pruhmi na nej ....
Pravačka vystrelila tomu , čo je chrbtom otočený ku kamere ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...kua , teda poviem Ti ...do JoJky by sa to hodilo ako príspevok....zasa by mohli ľudia ako Ty pindať ....

...už len poznámočka mi chýba v Tvojom príspevku tendenčnom ...nejaká zmienka o revízoroch - určite sú to nejakí židia ....


...a dvakrát nepoviem , že to bolo narafičené ...tá pohotovosť pripravenej kamery , nedočkavosť ....


...drístaš ......ostatne , šak ako vždy a všade ..........
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

ano buchac a ty si bol ten co sa dekoval ze? Velke meno o velkych cinoch svedci. Nemal si ten nador v prednom mozgu a z toho si taky emocionalne plochy?
0 3
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

PS: neviem ci si slepy ale prvy upalil ten v ciernom... A este raz ti hvoorim keby som nevedel ake su to svine a parkrat som zazil ako niekoho vytiahli vonku a dojeabli ho tak neverim. Ale blbci ako ti... nema vyznam.. dufam aby si to aj ty zazil...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
rado3105 Pozri príspevok
ano buchac a ty si bol ten co sa dekoval ze? Velke meno o velkych cinoch svedci. Nemal si ten nador v prednom mozgu a z toho si taky emocionalne plochy?
...nie , môj zlatučký ......ja prvý do bitky neleziem ...
rado3105 Pozri príspevok
PS: neviem ci si slepy ale prvy upalil ten v ciernom... A este raz ti hvoorim keby som nevedel ake su to svine a parkrat som zazil ako niekoho vytiahli vonku a dojeabli ho tak neverim. Ale blbci ako ti... nema vyznam.. dufam aby si to aj ty zazil...
...a tak Ti poviem ...ja autom chodím ......a pritom mám MHD zadarmo ...

...ešte raz sa pozri ...

Chrbtom otočený revízor sa drží oboma rukami a zrazu mu hlavou myklo od úderu , takže samozrejme kontru položil a druhý sa pridal ....
...ale to by chcelo aj kúsok objektivity ...si jej prístupný ???
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

sa mi paci ako tam moralizuje ten co nataca to video... ze vsetci co davaju dislike a co odchadzaju ze raz sa to stane vam koho zbiju... pozeram ze co take spravil ten co drzal kameru aby tomu cloveku pomohol?
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

zdokumentoval to a rozumnejsie to uz neslo. Policia ma problem nieco spravit ked su dokazy. A ked nie su nespravi nic.
buchac, presne to sa dalo cakat, clovek ktory nema paru sa o nieocm vyjadruje. Chodim mhd a aj ini co chodia vedia ake mhd v BA je. Vodici zasekavaju ludi v dveroch, skacu po jamach, revizori ich biju, davaju pokuty a potom pokutne listky vyhadzuju, nepridu za vami prosim vas ukazte listok, ale na drzovku tykaju a hovoria ukaz listok, rychlo.. bla bla... Ale este raz buchac, tebe to nema zmysel hovorit...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
rado3105 Pozri príspevok
zdokumentoval to a rozumnejsie to uz neslo. Policia ma problem nieco spravit ked su dokazy. A ked nie su nespravi nic.
buchac, presne to sa dalo cakat, clovek ktory nema paru sa o nieocm vyjadruje. Chodim mhd a aj ini co chodia vedia ake mhd v BA je. Vodici zasekavaju ludi v dveroch, skacu po jamach, revizori ich biju, davaju pokuty a potom pokutne listky vyhadzuju, nepridu za vami prosim vas ukazte listok, ale na drzovku tykaju a hovoria ukaz listok, rychlo.. bla bla... Ale este raz buchac, tebe to nema zmysel hovorit...
Naozaj nemá zmysel, aby si ty tu niečo niekomu hovoril.
Naposledy upravil marjankaj : 30.12.11 at 09:01
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
To video žial nie su dokazy. Okrem toho, že je to točene zdialky, nevidiet gestikulaciu a nepočuť komunikaciu medzi aktermi. Nie je z toho jednoznačné, kto to začal.

Apropo revízori MHD. Začiatkom jula mi skončila platnosť predplatneho. Vedel som o tom, no ten další týžden mi začínala 2 týždnova dovolenka, takže iba lístok do ruky a dajako dotiahnuť krátky pracovný týždeň. Potreboval som ísť na Cyrila a Metoda do prace. Cestoval som rano, nastupil som do poslednych dverí a necvikol som si lístok (vedome). Zvyčajne sa postavím dozadu a kontrolujem situaciu. Bol sviatok, dost skoro rano (asi 6:15), tak som si sadol na posledne sedadlo v električke, vlavo ak ste otočený do smeru jazdy. O par zastavok nastupili tvrdí chlapci. Dvaja do prednych dverí, rovno k šoferovi a tretí si sadol predo mna (poznal som ho z videnia, ako revízora). Iste viete, že revízori nesmu hned po zatvorení dverí kontrolovať cestujucich a musia ponechať zopar sekund prave nastupujúcim čas na označenie. Tento tretí čo sedel predo mnou, si sadol nohami do uličky, čiže v 90 st.uhle na smer jazdy a dokonca mi pozeral do tváre. Ja som vstal, natiahol ruku do označovača a označil som si lístok. Chlapík pozeral ako puk. Hovorí mi, ale lístok sa označuje hned po nastupení. Ja na to: Ešte dobre, že vas poznam z videnia, včera mi skončila platnosť predplatného a buduci tyžden mam dovolenku, neoplatí si mi kupovať predplatné cestovné. Vstal, šiel za parťakmi. Nebolo mi všetko jedno, ale nemali žiadne dôkazy, nevyhadali by to. Bolo evidentne, že to s nimi rieši, všetky 3 pári očí uprete na mňa. Vzdali to, na najbližšej zastavke vystupili. Bol som rád, že to pochopili.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Teda, ja som z Bratislavy, Petržalky, jazdila som MHD vyše 20 rokov kým som si nekúpila auto. Ale musím povedať že sa mi nikdy nič také nestalo a ani som nebola nikdy svedkom takého čohosi.

Vždy som skôr videla arogantnych mladých cestujúcich, ktorí sa snažili vždy utiecť a nedať doklady a podobne.

Neviem sa k tomu vyjadriť, lebo sa mi to nikdy nestalo, a na základe jedného videa...

Jedine čo si z nich pamatám bolo vždy zakričanie: "Kontrola cestovných lístkov"... a už sa to v buse hemžilo kto sa kam išiel ukryť aby ho nenašli lebo nemal lístok...

Možno je rozdiel cestovanie v buse o 16h a možno rozdiel o 23.30h...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
rado3105 Pozri príspevok
zdokumentoval to a rozumnejsie to uz neslo. Policia ma problem nieco spravit ked su dokazy. A ked nie su nespravi nic.
buchac, presne to sa dalo cakat, clovek ktory nema paru sa o nieocm vyjadruje. Chodim mhd a aj ini co chodia vedia ake mhd v BA je. Vodici zasekavaju ludi v dveroch, skacu po jamach, revizori ich biju, davaju pokuty a potom pokutne listky vyhadzuju, nepridu za vami prosim vas ukazte listok, ale na drzovku tykaju a hovoria ukaz listok, rychlo.. bla bla... Ale este raz buchac, tebe to nema zmysel hovorit...
...hm ...koho a komu ako ...
...chceš mi snáď tvrdiť , že aj postarejších bijú ...tykajú im ...
...nemyslím si , neverím totiž...

...ozaj ...roky som chodil MHD ...revízor prišiel , ukázal odznak , požiadal o kontrolu ... no keďže som mal vždy mesačník ZAPLATENÝ , žiaden problém nebol ...
marjankaj Pozri príspevok
Naozaj nemá zmysel, aby si ty tu niečo niekomu hovoril.
...tiež si myslím ...
duves Pozri príspevok
To video žial nie su dokazy. Okrem toho, že je to točene zdialky, nevidiet gestikulaciu a nepočuť komunikaciu medzi aktermi. Nie je z toho jednoznačné, kto to začal.
...jednoznačne ...
zk24 Pozri príspevok
Teda, ja som z Bratislavy, Petržalky, jazdila som MHD vyše 20 rokov kým som si nekúpila auto. Ale musím povedať že sa mi nikdy nič také nestalo a ani som nebola nikdy svedkom takého čohosi.

Vždy som skôr videla arogantnych mladých cestujúcich, ktorí sa snažili vždy utiecť a nedať doklady a podobne.

Neviem sa k tomu vyjadriť, lebo sa mi to nikdy nestalo, a na základe jedného videa...
...
...a tu je ten pes zakopaný ...arogancia , frajerina na nepravom mieste , neúcta voči predpisom , zákonom ...


...a k tomuto ????
Pôvodca textu príspevku: rado3105
ano buchac a ty si bol ten co sa dekoval ze? Velke meno o velkych cinoch svedci. Nemal si ten nador v prednom mozgu a z toho si taky emocionalne plochy?
Pôvodca textu príspevku: rado3105
PS: neviem ci si slepy ale prvy upalil ten v ciernom... A este raz ti hvoorim keby som nevedel ake su to svine a parkrat som zazil ako niekoho vytiahli vonku a dojeabli ho tak neverim. Ale blbci ako ti... nema vyznam.. dufam aby si to aj ty zazil...
...aj to o niečom svedčí .................................................. ........................
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Neriešim Rada a pod. ale je pravdou,že Ba revizori sú polo-výpalníci-ja osobne som bol svedkom,že babka jedna mala cviknutý lístok a prešvihla 1 minútu a chuderku ju tam terorizovali, chceli od nej pokutu, a keby som sa jej nezastal,tak neviem ako by to dopadlo- babka im tam plakala a oni sa k nej správali ako k nejakej zlodejke...-podotýkam išlo o 1 minútu a navyše ten bus vtedy stál na jednej križovatke na 3 červených kvoli zápcham-keby nebolo 1 červenej tak by to v pohode stihla...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neriešim Rada a pod. ale je pravdou,že Ba revizori sú polo-výpalníci-ja osobne som bol svedkom,že babka jedna mala cviknutý lístok a prešvihla 1 minútu a chuderku ju tam terorizovali, chceli od nej pokutu, a keby som sa jej nezastal,tak neviem ako by to dopadlo- babka im tam plakala a oni sa k nej správali ako k nejakej zlodejke...-podotýkam išlo o 1 minútu a navyše ten bus vtedy stál na jednej križovatke na 3 červených kvoli zápcham-keby nebolo 1 červenej tak by to v pohode stihla...
Tu si dovolím oponovať, lebo cas na lístku sa neriadi tým ako naozaj dlho trvá cesta, ale tým aká dlzka cesty je naplanovana. Na rozpisoch je napísané ze z panonskej na zochovu ide 93 dajme tomu 6 minut. Ak bude na novom moste kolona, a pojdem 45 minut, tak ma nemozu pokutovat, riadi sa to minutami ktore su na to vypocitane. Na listku je vidiet na kotrej zastavke kto nastupil a tam kde ho chytia musia sediet minuty podla rozpisu, nie podla hodiniek.

Uz pri prestupovaní je to samozrejme problem.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

duves Pozri príspevok
To video žial nie su dokazy. Okrem toho, že je to točene zdialky, nevidiet gestikulaciu a nepočuť komunikaciu medzi aktermi. Nie je z toho jednoznačné, kto to začal.

Apropo revízori MHD. Začiatkom jula mi skončila platnosť predplatneho. Vedel som o tom, no ten další týžden mi začínala 2 týždnova dovolenka, takže iba lístok do ruky a dajako dotiahnuť krátky pracovný týždeň. Potreboval som ísť na Cyrila a Metoda do prace. Cestoval som rano, nastupil som do poslednych dverí a necvikol som si lístok (vedome). Zvyčajne sa postavím dozadu a kontrolujem situaciu. Bol sviatok, dost skoro rano (asi 6:15), tak som si sadol na posledne sedadlo v električke, vlavo ak ste otočený do smeru jazdy. O par zastavok nastupili tvrdí chlapci. Dvaja do prednych dverí, rovno k šoferovi a tretí si sadol predo mna (poznal som ho z videnia, ako revízora). Iste viete, že revízori nesmu hned po zatvorení dverí kontrolovať cestujucich a musia ponechať zopar sekund prave nastupujúcim čas na označenie. Tento tretí čo sedel predo mnou, si sadol nohami do uličky, čiže v 90 st.uhle na smer jazdy a dokonca mi pozeral do tváre. Ja som vstal, natiahol ruku do označovača a označil som si lístok. Chlapík pozeral ako puk. Hovorí mi, ale lístok sa označuje hned po nastupení. Ja na to: Ešte dobre, že vas poznam z videnia, včera mi skončila platnosť predplatného a buduci tyžden mam dovolenku, neoplatí si mi kupovať predplatné cestovné. Vstal, šiel za parťakmi. Nebolo mi všetko jedno, ale nemali žiadne dôkazy, nevyhadali by to. Bolo evidentne, že to s nimi rieši, všetky 3 pári očí uprete na mňa. Vzdali to, na najbližšej zastavke vystupili. Bol som rád, že to pochopili.
duves-inak pozor-volakedy stačilo kontrolovať vodiča, u neho revizori si museli cvaknt číp,aby zablokovali strojčeky-pozor už nemusia ísť k vodičovi-vačšinou to cvakli pred nastúpením,že jeden mu to podal ešte na zástavke cez okienko...-volakedy to stačilo kontrolovať a bol si v suchu-to už ale neplatí...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

rado3105 Pozri príspevok
zdokumentoval to a rozumnejsie to uz neslo. Policia ma problem nieco spravit ked su dokazy. A ked nie su nespravi nic.
buchac, presne to sa dalo cakat, clovek ktory nema paru sa o nieocm vyjadruje. Chodim mhd a aj ini co chodia vedia ake mhd v BA je. Vodici zasekavaju ludi v dveroch, skacu po jamach, revizori ich biju, davaju pokuty a potom pokutne listky vyhadzuju, nepridu za vami prosim vas ukazte listok, ale na drzovku tykaju a hovoria ukaz listok, rychlo.. bla bla... Ale este raz buchac, tebe to nema zmysel hovorit...
dobrý deň,kontrola cestovných lístkov....toto som vždy počula ja,ale ja som v BA iba občas....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

zk24 Pozri príspevok
Tu si dovolím oponovať, lebo cas na lístku sa neriadi tým ako naozaj dlho trvá cesta, ale tým aká dlzka cesty je naplanovana. Na rozpisoch je napísané ze z panonskej na zochovu ide 93 dajme tomu 6 minut. Ak bude na novom moste kolona, a pojdem 45 minut, tak ma nemozu pokutovat, riadi sa to minutami ktore su na to vypocitane. Na listku je vidiet na kotrej zastavke kto nastupil a tam kde ho chytia musia sediet minuty podla rozpisu, nie podla hodiniek.

Uz pri prestupovaní je to samozrejme problem.
neoponuješ- naopak-potvrdzuješ moje tvrdenie- áno, platí čas uvedený na grafikone a práve v tomto bolo zverstvo tých revizorov- a babka o tom nevedela...-na tomto základe som to s nimi vyhádal...
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Musím povedať že nemám zlú skúsenosť.

Nikdy som neplatila pokutu ani na mna neboli nikdy drzí. Nechcem tým tvrdiť že v skutočnosti nie sú zlí, mne sa za celých 20 rokov nikdy nic take nestalo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok

...a tu je ten pes zakopaný ...arogancia , frajerina na nepravom mieste , neúcta voči predpisom , zákonom ...atď...
...a aj preto radšej chodím autom ( o pohodlí a získanom čase ani nevraviac...) ...nemienim nechať do seba sácať nejakým výrastkom , ktorý nehľadí vôkol seba a má ruksak na jednom ramene šmarený - naplnený , ktorý sediac nepustí sadnúť si starkého na vyhradené miesto.......atď ...

...ale ako sa vraví ..." na každého raz dôjde " ......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

inak nikto /možno/ nevie pôvod tohto videa, ako a prečo bolo stvorené a tiež ako už bolo napísanie, nie je všetko jednoznačné.
....raz som pozerala debatu na už neviem ktorej TV, bola o vojne na balkáne, okrem iného redaktorka povedala, že ked chceli mať horúcu prestrelku -autentickú na kamere dali "bojovníkom" nejaké doláče a prestrelka bola ako vyšitá
...tak asi tak.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať