Zavrieť

Porady

Mincovka

Zdravim, chcem sa opytat ci nema niekto napad ako vymysliet elektronicku mincovku na konci zmeny. Doteraz sme mali pocitac, kde predavacka urobila najprv mincovu uzavierku, tu vytlacila a potom urobila dennu. Takto sme mali aspon aku taku kontroli ako jej sedia peniaze na konci zmeny. teraz sme presli na male pokladne a tam mincova uzavierka nie je. Nema niekto dobry napad? Dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...už som Ti ju aj spravila :-)

    tomivec je offline (nepripojený) tomivec

    tomivec
    nepochopili ste ma.. na tu mincovku si predavacka napise co potrebuje.. ja som mal predtym PC pokladnu a tam pekne vytlacila mincovku skor ako vedela trzbu a tak som si to vedel porovnat ako jej sedi kasa na konci zmeny.

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    daj jej to v exceli a do niektorej bunky daj automaticky vkladat cas... potom si porovnas casy z mincovky s casom z uzavierky...

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    tak potom tam bud budes chodit robit uzavierky sam, alebo kupis pocitac, alebo ich nechas nech si prebytky zoberu...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.