Zavrieť

Porady

Problémy s vernosťou

Ahoj, viete mi poradit,na akeho odbornika sa ma clovek obratit, pokial potrebuje riesit prolem s vernostou? Sexuolog? Psychiater?
Naposledy upravil Dav : 06.01.12 at 18:15
Usporiadat
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

katarinkamt Pozri príspevok
Ahoj, viete mi poradit,na akeho odbornika sa ma clovek obratit, pokial potrebuje riesit prolem s vernostou? Sexuolog? Psychiater?
a kto potrebuje poradiť, "verník" alebo neverník asi neverník a čo chceš riešiť, ospravedlnenie seba samého, alebo ako to myslíš, vždy sa dá za niečo skryť a povedať , že chyba je niekde inde, ak nechceš byť neverník, tak budeš "verník" aspoň fyzicky ale v mysli....to je otázné...záleží len a len na tebe a nie na nejakej "odbornej" pomoci....môže byť aj sto psychológov alebo sexuológov, ty aj tak urobíš čo chceš...
4 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
evikaevika Pozri príspevok
Janíčko , tučným bolo aj "ne" - tak si pretri očká
PS
Aj tvoja varianta je možná.
No na takú otázku si mohla odpovedať aj takto: "Najlepšie obaja"
A dalo by to taký istý zmysel.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

KoxXxo Pozri príspevok
A veď to sa nezoderie. Maximálne 1mm za 10 rokov.
ale už nedobehne... 10 rokov je dlhá doba...
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

10 rokov je dlhá doba...
.... žeby "premlčanie" ?
0 0
petermikuláš petermikuláš

petermikuláš je offline (nepripojený) petermikuláš

alaya1 Pozri príspevok
myslim, zeby mal navstivit vlastne svedomie
presne a trefne vyjadrené, súhlas
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

su tu tri strany ale normalna rada ziadna....
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

osky Pozri príspevok
su tu tri strany ale normalna rada ziadna....
Daj normálnu radu Ty. Lebo vernosť máš zaručenú len vtedy, keď proťajšok drží kľučku z vnútra. Alebo si stihol rukou siahnúť na zadok. A tretia možnosť priznanie. Hotovo. Ostatné sú len dohady a žiarlivostné drísty. A ja sa dobre konečne v tejto téme bavím, tak to nekaz.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Pikoška Pozri príspevok
Daj normálnu radu Ty. Lebo vernosť máš zaručenú len vtedy, keď proťajšok drží kľučku z vnútra. Alebo si stihol rukou siahnúť na zadok. A tretia možnosť priznanie. Hotovo. Ostatné sú len dohady a žiarlivostné drísty. A ja sa dobre konečne v tejto téme bavím, tak to nekaz.
ked neviem poradit,neradim...
a nebavim sa na cudzi ucet.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

osky Pozri príspevok
ked neviem poradit,neradim...
a nebavim sa na cudzi ucet.
To vieš. Nevera, to je rovnica o troch neznámych, tú vyriešiť neviem. Ani ja, ani Ty, ani psychológ, či psychiater. A nebavila som sa na cudzí účet, bavila som sa na svojej nevedomosti. A to snáď je dovolené. Netušila som len rýchlosť opotrebenia jedného výrobného prostriedka. Človek sa učí celý život a mne to najlepšie funguje zábavne. Nemrač sa, svet je taký krásny.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
PROBLÉM

V jednom meste vznikol obchod, v ktorom si môže každá žena kúpit svojho muža.
Má šesť poschodí a kvalita mužov rastie s každým poschodím.
Je v tom ale jeden háčik: ak však žena vyjde na vyššie poschodie, nemôže už zísť dolu, ale iba odísť východom bez možnosti návratu.
A tak vchádza prvá žena s vážným záujmom kúpiť muža.
Na prvom poschodí vidí tabuľu: "Títo muži majú prácu". No, to už je niečo, môj bývalý ani nemal prácu - pomyslela si žena, ale pozriem sa, čo je vyššie.
Na druhom poschodí bol nápis: "Muži tu majú prácu a majú radi deti" Pekné, ale pozrieme sa čo je vyššie.
Na treťom poschodí bola tabuľka: "Muži tu majú prácu, majú radi deti a sú neskutočne pekní." No čím ďalej tým lepšie - pomyslela si - ale vyššie to už musí byť....
Na štvrtom poschodí si mohla prečítať: "Muži tu majú prácu, majú radi deti, sú neskutočne pekní a pomáhajú pri domácích prácach. " Sladké, sladké...Ale skúsim ešte o poschodie vyššie.
Na piatom poschodí bolo: "Muži tu majú prácu, majú radi deti, sú neskutočne pekní, pomáhajú pri domácích prácach a sú čertovsky dobrí v posteli". No to je neuveriteľné, priam zázrak - pomyslela si žena - ale keď je to tak skvelé tu, čo musí býť o poschodie vyššie !?!

A na šiestom poschodí si veľmi prekvapená žena prečítala:
"Na tomto poschodí už nie sú žiadni muži.
Poschodie bolo postavené ako dôkaz toho, že vám ženám jednoducho nejde vyhovieť!!!
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Jurko buchač, so všetkým súhlasím, aj s tými poschodiami.. Len v jednom si sa sekol, tá žena nebola prekvapená, a už vôbec nie, že veľmi. Lebo pravda je taká, že nám jednoducho nejde vyhovieť!!!!! Prečítala, usmiala sa a frčala na siedme poschodie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pikoška Pozri príspevok
Jurko buchač, so všetkým súhlasím, aj s tými poschodiami.. Len v jednom si sa sekol, tá žena nebola prekvapená, a už vôbec nie, že veľmi.Lebo pravda je taká, že nám jednoducho nejde vyhovieť!!!!!
...chvíľku mi vo tom povídej .......
...kde sa okolo seba pozriem ( rodinu myslím ) ....samá ženská ....

...he .....ešte aj zasroško , malá Lea , už pindy občas má ...

Prečítala, usmiala sa a frčala na siedme poschodie.
...šak tam už nieto mužov , takže odtiaľ sa už asi len skáče ...???
...neskáč ...
Naposledy upravil buchač : 10.01.12 at 19:16
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

buchač Pozri príspevok
...neskáč ...
Neuhádol. Na siedmom sa zašila s tým, ktorého si vybrala lezením na šestku. Pá a pozdrav vnučku.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pikoška Pozri príspevok
Neuhádol. Na siedmom sa zašila s tým,ktorého si vybrala lezením na šestku.
...he ...hm... a ôsme poschodie nie je v ponuke ???...tam by som JA počkal na .......... Pá a pozdrav vnučku.
..aj boču dám - alebo naopak , dostanem ...šak jak vždy ...
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

rozparko Pozri príspevok
Na siedmom bola iba tabuľa s nápisom.
A konský k... k tomu z piateho by si nechcela ?
Mýliš sa,rozparko, na siedmom zberali takých blbcov, ako si Ty, do izolácie. A Tebe tam nechali počítač.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pikoška Pozri príspevok
Mýliš sa,rozparko, na siedmom zberali takých blbcov, ako si Ty, do izolácie. A Tebe tam nechali počítač.
Pôvodca textu príspevku: Pikoška
Neuhádol. Na siedmom sa zašila s tým,ktorého si vybrala lezením na šestku.
...he ...hm... a ôsme poschodie nie je v ponuke ???...tam by som JA počkal na ..........
Pá a pozdrav vnučku.
...veď preto som až na to ôsme šiel ...
...ale NB mi nenašli na tom siedmom...prešiel som cez kontrolu...
0 0
akeber akeber

akeber je offline (nepripojený) akeber

žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac
buchač Pozri príspevok
PROBLÉM

V jednom meste vznikol obchod, v ktorom si môže každá žena kúpit svojho muža.
Má šesť poschodí a kvalita mužov rastie s každým poschodím.
Je v tom ale jeden háčik: ak však žena vyjde na vyššie poschodie, nemôže už zísť dolu, ale iba odísť východom bez možnosti návratu.
A tak vchádza prvá žena s vážným záujmom kúpiť muža.
Na prvom poschodí vidí tabuľu: "Títo muži majú prácu". No, to už je niečo, môj bývalý ani nemal prácu - pomyslela si žena, ale pozriem sa, čo je vyššie.
Na druhom poschodí bol nápis: "Muži tu majú prácu a majú radi deti" Pekné, ale pozrieme sa čo je vyššie.
Na treťom poschodí bola tabuľka: "Muži tu majú prácu, majú radi deti a sú neskutočne pekní." No čím ďalej tým lepšie - pomyslela si - ale vyššie to už musí byť....
Na štvrtom poschodí si mohla prečítať: "Muži tu majú prácu, majú radi deti, sú neskutočne pekní a pomáhajú pri domácích prácach. " Sladké, sladké...Ale skúsim ešte o poschodie vyššie.
Na piatom poschodí bolo: "Muži tu majú prácu, majú radi deti, sú neskutočne pekní, pomáhajú pri domácích prácach a sú čertovsky dobrí v posteli". No to je neuveriteľné, priam zázrak - pomyslela si žena - ale keď je to tak skvelé tu, čo musí býť o poschodie vyššie !?!

A na šiestom poschodí si veľmi prekvapená žena prečítala:
"Na tomto poschodí už nie sú žiadni muži.
Poschodie bolo postavené ako dôkaz toho, že vám ženám jednoducho nejde vyhovieť!!!
....takto dobre som sa dávno nezasmiala...neexistuje dokonalý muž ani dokonalá žena , žena je úplne iné stvorenie ako muž...a všetko je to o.....príklad : Manžel poslal manželke z kúpeľov telegram : Neprídem, mám inú. Ona mu napísala späť : Má iná inú ? Odpísal jej : Iná inú nemá , ale má ju zo sebou .
4 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

buchač Pozri príspevok
...veď preto som až na to ôsme šiel ...
...ale NB mi nenašli na tom siedmom...prešiel som cez kontrolu...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
akeber Pozri príspevok
....takto dobre som sa dávno nezasmiala...neexistuje dokonalý muž ani dokonalá žena , žena je úplne iné stvorenie ako muž...
a všetko je to o.....
príklad : Manžel poslal manželke z kúpeľov telegram : Neprídem, mám inú. Ona mu napísala späť : Má iná inú ? Odpísal jej : Iná inú nemá , ale má ju zo sebou .
Aj keď vtip je reál ...a o dokonalosti jedného alebo druhého niet ani najmenšej pochybnosti...

...no proste a myslené smrteľne vážne

...dovolím si nesúhlasiť ...nie je to iba a len a len o tej onej ...alebo onom ...orgáne...

Príklady nedávam...a ani vtipy ...
0 0
akeber akeber

akeber je offline (nepripojený) akeber

žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac
buchač Pozri príspevok
Aj keď vtip je reál ...a o dokonalosti jedného alebo druhého niet ani najmenšej pochybnosti...

...no proste a myslené smrteľne vážne

...dovolím si nesúhlasiť ...nie je to iba a len a len o tej onej ...alebo onom ...orgáne...
jasné....súhlasím ....chcela som to otočiť na srandu

Príklady nedávam...a ani vtipy ...
jasné ....súhlasím....nie je to len o orgáne.....chcela som to obrátiť na srandu .....ale vieš koľko žien by utekalo hneď na šieste poschodie ,,,na ostatných by sa ani nezastavilo keby vedeli čo bude na každom poschodí
Naposledy upravil akeber : 11.01.12 at 13:01
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať