Zavrieť

Porady

Pokladničný software.

Dobrý deň vospolok,

chcel by som sa informovať aký pokladničný soft by ste mi odporučili... Jedna sa len o pokladňu a evidencia skladu no a samozrejme tlač loga na pokladničnej páske . Ešte čo je dôležité je jednoduchá práca s programom... Takže nič zložité. Mám na výber OBERON MINI a FisData. (tieto dva software ponúkajú v mojej blízkosti ) Neviem sa rozhodnúť. Každý soft má svoje výhody a nevýhody. Keďže som nemal tu česť pracovať s nimi tak neviem.

Vopred ďakujem za každú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    xxyy je offline (nepripojený) xxyy

    xxyy
    Už to asi nebude aktuálne, ale my sme si kúpili od FisData. Najlepšie je požiadať o demo verziu a podľa toho sa rozhodnúť.
    Môžete vyskúšať napríklad vynikajúci Android pokladničný systém Papaya. Nič Vás nestojí, dá sa používať úplne zadarmo a funguje s fiškálnymi tlačiarňami Efox od Elcomu a Pegas od Bowa. Softvér nájdete na stránke http://papayapos.sk
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zlatica76 nuž, bezmála za tri roky to už má asi chlapec poriešené
    Tomas Debnar Ano, je pravda, ze je tento komentar uz stary, ale stale moze pomoct niekomu dalsiemu, kto sem zabludi
    misoft V tomto máš pravdu. Pred dva a pol rokom ešte Android účtovný software bol v plienkach...
      zbaliť

    Pokladničný software.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.