Zavrieť

Porady

NITRA - stretnutia poraďákov

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dovolila som si otvoriť novú tému Nitra na pravidelné stretnutia poraďákov .Je to pokračovanie našej starej témy http://www.porada.sk/t9750-nitra.html?highlight=nitra

Zároveň Vás

pozývame na stretnutie Nitra

KDE:
Hájovňa u Hoffera ,Špitálska ul. Nitra

Kedy : 28.január 2012 o 14,00 hod.

Web:
http://www.penzion-hoffer.sk/stranky...-u-hoffera.php
Naposledy upravil Zita5 : 07.01.12 at 12:55
Usporiadat
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Aký? Aký? Aký podnik?
Zvedavá som!

Inak pekné popoludnie, príjemná spoločnosť, dobrá papanica (prikladám vzorky poniektoré), už sa teším nabudúce!!!
28012012244.jpg  
28012012243.jpg  
28012012242.jpg  
1/1
5 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Akože aký máš Milan so mnou problém ?To ako čo ma obviňuješ,že ja mažem Tvoje príspevky. Tak už ma to ozaj nahnevalo a dobre ma čítaj ....

1) .....i keď som tému Nitra síce založila, ale už dávno a to pred rokom , tak ja sa do zadania neviem vôbec dostať , aby som si moderovala tému prípadne zmenila niečo v úvodnom príspevku a pod. nakoľko mi tam chýba "Uprav " a vieš dobre , že do príspevku sa dostaneš len cez uprav. Aspoň ja viem i keď nie som nejaký macher na internet .

2)...... buď tak dobrý a neobviňuj a nevyhrážaj sa a svoje otázky, kto vymazal tie príspevky predtým od rôznych nickov smeruj niekam inak a nie na mňa

3) dnes ma vážne urazil Tvoj výhražný príspevok a keď som odchádzala z práce , tak ten výhražný príspevok som ja osobne nahlásila cez ohlás , pretože ja sa nestarám , kde a čo Ty píšeš, ale píš bez urážok a invektív a obviňuj vtedy ak si o tom na 100% presvedčený, že mažem ja

Som skutočne veľmi prekvapená a teraz som pochopila a pocítila aj ja , ako to je , ak je niekto neprávom obviňovaný a atakovaný

Buď tak láskavý a ukonči to !Nenadávaj tu poraďáčkam do takých a onakých !

Toto je môj prvý a posledný príspevok v tejto téme k Tvojim nickom.
Naposledy upravil Zita5 : 11.01.13 at 18:07
5 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

musím potvrdiť, bolo fajn

akurát, že my sme dorazili domov okolo 1,30 hod...
sme boli opáčiť ten podnik, čo sme toľko spomínali
4 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Zita5
Po sitovi vyhlásime pátranie ?
Už zasa? Ale nie, pátranie nie, netreba. Času je dosť, len nejako som ho nemal. Už je.

Ďakujem Nitrianskemu spolku poraďákov za privítanie na ich nie ministretku.

Bola to taká živá porada. Dozvedel som sa, že porada už nie je tá Porada, tá môže byť rada, keď na ňu stará garda nazrie na tie novoty, čo nie vždy idú do nôty. Že dobré je víno Nitra, ako sa o polovicu kratšie žehli, ako sa prúser vyžehli, turistika, ako sa perú trika a plyšoví medvedí, čo o tom nevjedí. Bola výstava bižutérie, čo za srdce berie, keď sa zisti kto jej autor je. Chutné koláče, štrúdľa, že jazyk dlho po nej zo strany na stranu skáče. Kde je terasa, čo je balkón, kto má lodžiu. Kde patria péčka, áčka, kde DPháčka. Komu sa to ako kráti, a či vláda im ešte mladosť nenavráti. Ako sa čisti oprskaný monitor, trénuje brušné svalstvo po sediačky. Ako má prestať žena fajčiť cigarety. Ako schudnúť, akú diétu dať, ako ani gram nepribrať, koľko sa dá ešte ponocovať. Koľko druhov, koľko hrsti, liekov, treba, aby mohol človek požuť kúsok, chleba. Niektorí si pexeso skladali k nicku si konkrétnu tvár pridali. Niekedy, keď chce človek radu mať, stačí mu len počúvať. Proste všakovaké rady, ktoré nie je možné dostať spoza skla, porady. Medzi všetkým tým v salóniku pribúdalo ľudí, ako vyhliadkových balónov nad Piešťanmi.

Porada sa konala v takej malej zoo, hájovní uprostred mesta. Všelijaké zvieratá. Účastníci, prevažne nástky, čo zabudli na siať, ale žiadni šmejdi. Je to také strategické miesto. Keby to niekto prehnal, zabezpečený má špitál, ak niekto by nemohol sa spratať do kože, polícia mu hneď, hravo pomôže. A pre každý prípad, že by toho bolo až, až, že by už nebol niekto náš, tak na oproti špitálu, majú pohrebnú službu, stálu. V hájovni posedí si každý rád, nemusí sa báť, že vlka chytí, ako, keď medveď mu sedí pri riti. No musel som zdvihnúť tu svoju riť, prišiel čas sa rozlúčiť. Ešte raz, Ďakujem!

A pátranie je treba zrušiť, ak bolo susedom, hájovne, nahlásené.
Naposledy upravil sito : 09.09.13 at 07:42
4 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Sitko, sitečko, ty naše básnicke slniečko!
Hádam sa ti páčilo takto, že zavítaš, keď bude opäť stretko.
(chabý pokus o rým )
4 0
veruska veruska

veruska je offline (nepripojený) veruska

Hlásim príchod domov a musím skonštatovať, že som veľmi príjemne strávila sobotu. Bolo super a som rada, že som spoznala ďalšie poraďáčky / poraďáka. Už sa teším na budúce stretnutie.
3 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Na stretku bolo perfektne, s babami musim len suhlasit. Taktiez som rada, ze som spoznala vsetky nitrianske aj cezpolne poradacky a poradaka, no a tesim sa na buduce stretko..
3 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Je za nami ďalšie krásne,príjemné a zábavno náučné stretnutie poraďákov. Bolo výborne
3 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

tigris17 Pozri príspevok
Mazať príspevky v téme môže moderátor a asi zakladateľ ( nie je to môj štýl, neskúšal som).Nemienil som teba urážať, ale stalo sa to v tvojej téme, takže niekde som začať musel.Mne je to jedno, čo si poraďáčky robia jedna druhej zle (urážky / vymazanie - ak sa to týka mňa reagujem, aj budem reagovať / snorenie v profiloch- to mi nevadí).

Tak požiadaj svoje kamarátky - moderátorky, nech napíše ktorá a prečo vymazali dokonca 2 príspevky.
Kedže som bol niekoľko mesiacov slušný, tak ma to URAZILO, že si nejaká sliepka dovoľuje cenzurovať !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

A že to padlo prvé v rvojej téme ?
Ber to ako vis major.

Videla si / vieš / aj teraz vidíš , že spraviť nick je otázka pár minút.

PS
Najprv som ti predsa poslal odkaz aj SS . Ja som to nepotreboval verejne riešiť, ale kto mlčí, ten svedčí - a ty si mlčala !


Ak chceš ozaj vedieť, čo je urážka, pozri, čo si dovolil písať trisestri (myslíš, že keby som ho ja nahlásil, že by ho Riško vylúčil ????????????? TRT a tri orechy )
Hm, to sú ale za problémy ......., hašterenie či ako to nazvať, na PORADE sa radí, ale nie vadí.
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

katka, odporúčam malú dať do lyžiarskej škôlky my sme dali naše a oplatilo sa - teraz lyžujú ako blázni
ja som chcela pri nich zostať, že sa budem pozerať, inštruktorka ma doslova vyhnala, lebo že deti viac poslúchajú a viac sa naučia, keď nie sú nablízku rodičia

daj deťo dedkovi, dedko deťo do lyžiarskej škôlky a ty na stretko
3 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ďakujem aj ja za príjemne prežité sobotňajšie popoludnie a teším sa aj ja na stretko medzi septembrom Bolo nám super ...fajn...dobre ....

P.S. Medzi septrember boduje
Naposledy upravil Zita5 : 02.06.13 at 09:24
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

v nedeľu sme ešte stihli aj lesnú úrodu
prvé2013a.jpg  
prvé2013b.jpg  
1/1
3 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Na problém saláma/salám má môj manžel takúto teóriu:
Pokiaľ ide o Nitran a podobné trvanlivé salamy, vtedy je to salám .... ale ak ide o parízer a podobné, je to saláma.
3 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Rozalka
Sitko, sitečko, ty naše básnicke slniečko!
Hádam sa ti páčilo takto, že zavítaš, keď bude opäť stretko.
(chabý pokus o rým )
Prečo by sitečko nezavítal na budúce stretko
Však on sa pri nás naučí naozaj všetko
Všetko veru všetko,vyskúšame ho na budúce stretko
Naposledy upravil Zita5 : 09.09.13 at 12:05
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Vážení a milí, želám vám krásne prežité stretkovanie , poštebotajte si do sýtosti.
3 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Pozývame Vás na 39. stretnutie Nitra

KDE: Hájovňa u Hoffera ,Špitálska ul. Nitra

Kedy 11.10 2014 (sobota) o 14,00 hod.salónik

http://www.penzion-hoffer.sk/stranky...-u-hoffera.php
3 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Prajem celej zúčastnenej svorke dobrú náladu .
2 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac


Stretnutie Nitra


KDE:
Hájovňa u Hoffera ,Špitálska ul. Nitra -
SALÓNIK

Kedy : 28.január 2012 o 14,00 hod.

Web:
http://www.penzion-hoffer.sk/stranky...-u-hoffera.php



Prihlásení:
Ala08
Adi11
AlaNR
Badko
Heni
jeso
KatarinaNR
Manuál
mima551
pinta
Rozalka
Sabadka
veruska
Zita5

zuhl
P o s ú v a m


P.S. Dievčatá a chlapci , mala som telefonát z Hájovne , veľmi sa ospravedlňovali , ale Salónik od začiatku nebude.Budeme začínať na terase(je krytá samozrejme) a prisľúbili mi, že nás potom presťahujú do Salóniku. Sorry, bližšie vysvetlím na stretku .Bola som napálená , ale čo už nejaký škriatok tam porobil zle rezervačky údajne ešte v roku 2011
2 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

dievčence, bolo super, prídem aj v apríli, dúfam že sa už zdržím až do záverečnej,
Rozalka, ako vždy napiekla super sladké a slané............
2 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
AlaNR Pozri príspevok
Aký? Aký? Aký podnik?
Zvedavá som!

Inak pekné popoludnie, príjemná spoločnosť, dobrá papanica (prikladám vzorky poniektoré), už sa teším nabudúce!!!

To čo drží Veruška v ruke tak to som mala aj ja a bolo to super. Bohový názov to malo - "Láska pána porybného". Nechcem vedieť podľa čoho a prečo práve takýto názov to dostalo ale chutilo to báječne
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Hlásim príchod domov. Vďaka organizátorkám (Zitka a Rozálka), aj všetkým stretkujúcim za príjemné sobotné popoludnie.

Teším sa nabudúce !!!!!!
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať