Zavrieť

Porady

Dreamweaver

Caute vsetci, potreboval by som sa pozhovarat napriklad cez icq s niekym, kto dobre ovlada pracu v programe Dreamweaver ak by mal niekto chut mi pomoct ozvite sa diki moc...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lejka je offline (nepripojený) lejka

    Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac lejka
    ProsímVás,potrebujem si pozrieť maily s koncovkou pps a nejde mi to ,aký program si mám stiahnuť,aby som si mohla popozerať maily,ktoré mi posiela moja sestra už tretí mesiac.Ďakujem.

    Katija je offline (nepripojený) Katija

    Katija
    lejka
    ProsímVás,potrebujem si pozrieť maily s koncovkou pps a nejde mi to ,aký program si mám stiahnuť,aby som si mohla popozerať maily,ktoré mi posiela moja sestra už tretí mesiac.Ďakujem.
    PowerPoint Viewer to otvára. Býva súčasťou Microsoft Office, ale dá sa aj dodatočne stiahnuť.

    lejka je offline (nepripojený) lejka

    Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac lejka
    Katija,Dáška,ďakujem,už som tonašla na CD,čo majú synovia keď hrahú hry.
    A konečne som si pozrela aj pár mailov od sestry.

    Peterf je offline (nepripojený) Peterf

    Peterf
    Consul
    Caute vsetci, potreboval by som sa pozhovarat napriklad cez icq s niekym, kto dobre ovlada pracu v programe Dreamweaver ak by mal niekto chut mi pomoct ozvite sa diki moc...
    Napis mi na ICQ 252-366-033 aj ja ho pouzivam

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.