Zavrieť

Porady

Usporiadat
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

miax Pozri príspevok
wow, asi ratali s tym, ze globalne oteplovanie bude napredovat rychlejsie. ked som sa na stavbe dostala ku krovu, tak som volala projektantovi, ci tam naozaj stacia take tenke kliestiny (5cm), ked je rozpatie cez 9 metrov. a este ze ma chybu vo vykaze reziva, ze je tam iba polovica krokiev. normalne bol oprskly a urazene ma odbil, ze je to v poriadku, ze take domy stoja uz roky a ze ziadna chyba tam neni. pozrela som sa teda znovu, spytala som sa dodavatela dreva, ci to vidi inak a fakt ich bola iba polovica. tak som pre istotu objednala hrubsie aj sirsie. teraz vidim, ze asi nebudem uplne paranoidna...
najdolezitejsie na tom krove je spojenie kliestin a krokvy - treba ich spajat ocelovymi zachytkami, buldog napriklad, jeden spoj kliestina krokva musi udrzat taku silu ako keby si tam zavesila auto.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

chandler Pozri príspevok
najdolezitejsie na tom krove je spojenie kliestin a krokvy - treba ich spajat ocelovymi zachytkami, buldog napriklad, jeden spoj kliestina krokva musi udrzat taku silu ako keby si tam zavesila auto.
To je pravda,ale pri nízkom sklone,v podmienkach Slovenska,rozpon nad 9 m,no neviem.Priečky sú tam na položenie stredových väzníc.
Ono ja netvrdím,že to padne,to nie,ale inak sa to správa ako pevnejšia stolicová konštrukcia.
0 0
ivustek ivustek

ivustek je offline (nepripojený) ivustek

Iveta
Tak dnes mám takú info, že izolácia bola suchá- v poriadku. Podhľady boli z nejakého plechu a postupným vyparovanín v hale sa na nich usádzal ľad, vraj tam bola poriadna hrúbka namrznutého ľadu. Takže podhľad sa zrútil pod váhou ľadu. A hala bola pravdepodobne naozaj neskolaudovaná. Otvorenie sa síce konalo.
0 0
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

to s tym ladom znie dost pravdepodobne
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Na videu je vidieť že pred pádom plechov zo stropu padali kusy ľadu.Niečo nebolo v poriadku niekde chyba bola.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Asi prebehli rolbou po strope.....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať