Zavrieť

Porady

Čo si obliecť do opery

Boli ste niekto v poslednom čase v opere? S priateľom ideme do opery. Je to predstavenie La traviata v Národnom moravsko-sliezskom divadle v Ostrave o 3 týždne. Ja neviem čo si mám obliecť. Uvažujem nad krátkymi spoločenskými šatami ale neviem čo si mám k nim obuť. Na lodičky je zima a čižmy mám síce na vysokom podpätku pod kolená ale neviem, či to nebude k tým šatám pôsobiť rušivo. Teraz vraj už chodia aj do opery v rifliach, tak neviem. Ešte som v ostravskej opere nebola. Poraďte prosím.
Usporiadat
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Snimka je z parizskej opery, balet.

A alabut co si ma obliect a obut do viedenskej statnej opery, aby uspokojil hladisko? Vidly som ozelel, aj cizmy. :-)
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
alabut
Dnes, 17:27
Snimka je z parizskej opery, balet.

A alabut co si ma obliect a obut do viedenskej statnej opery, aby uspokojil hladisko? Vidly som ozelel, aj cizmy. :-)
alabut a čo tak vyraziť v cisárových nových šatách ?
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

... tak s tým zaujme určite
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Pokojne ich necham cisarovi, najma ked su nove. Ja sa uskromnim s osuchanym overalom, hatisakom a kanadami, ak by bola nahodou zima. :-)
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Vyber operu - mám doma hubertus ( nečítaj Hubert ) a kapce, pridám sa.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Este tretieho ... s krojom a krpcami a mozme ist. :-)
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
No, myslela som, že môjho starého, čo je v kroji a krpcoch od rána do večera, zo sebou brať nebudeme. Ale keď ináč nedáš.......?!
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Mne toto príde ako veľmi divná téma: normálne klasické tmavšie šaty, lodičky strčím do igelitky a v šatni alebo ak idete autom sa prezujem. Nenechám si predsa takouto kravinou pokaziť pekný večer. Za socíka chodili do Národného divadla v Bratislave celé autobusy družstevníkov, robotníkov, roľníkov cez ROH a operní speváci ako bol M. Kišoňová-Hubová, Malachovský, nepozerali na to čo majú oblečené, ale spievali na živo bez techniky ako by mali v hľadisku ministrov typu Gorila.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ved furt vravim, ze niekto ide na modnu prehliadku, niekto si pospat, niekto ukazat, ze na to ma, hadam sa najde aj niekto, kto chce zazitok z hudby. Ja by som i krpce i Dunca vzal nech si popocuva, on zavyjanie rad. :-)
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
....................
Naposledy upravil Melnick : 28.01.12 at 11:34
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Rad by som bol na tom vokzale v krpcoch a kroji s miestnou luzou, prijemny zazitok kazia len antikulturalni cestujuci a dirigent. Preco mam dojem, ze umelci tentokrat nehrali pre pandrlakov vo frakoch a princezny v crievickach? Bol sprievodca alebo vodic sanitky o nieco ochudobneny? :-)



0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať