Zavrieť

Porady

Peniaze spet za licenciu v HERBALIFE???????

Chcela by som sa opytat niekoho kto nechtiac sa dal nahovorit v Herbalife a zaplatil licenciu za 130eur, ko ich ziskat spet?????este som nic nepodpisovala, len ci je mozne nejako tie peniaze vymahat, dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    zofink123 Pozri príspevok
    Chcela by som sa opytat niekoho kto nechtiac sa dal nahovorit v Herbalife a zaplatil licenciu za 130eur, ko ich ziskat spet?????este som nic nepodpisovala, len ci je mozne nejako tie peniaze vymahat, dakujem
    to sa ako dá nechtiac.... hmmm.... ale tebe sa to každopádne podarilo.....

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    no a v podmienkach spolupráce máš čo napísané... máme tu hádať, ako niečo ukončiť čo máš napísané priamo pred sebou... veď spôsob ukončenia máš určite v zmluve ktorú si podpisovala..

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    lujza.j Dnes, 21:31
    to sa ako dá nechtiac.... hmmm.... ale tebe sa to každopádne podarilo.....
    ...ako , ako ..........???

    Nechala sa ukecať .........ako plno iných pred ňou .....
    ...že nerozmýšľala , neuvažovala .....???

    ...veď aj u Fruniho nechalo nechtiac zopár tísíc jednotlivcov zopár tisíc korún .....
    Pytala som sa ci neviete ako ich ziskat spet, a nie ako som sa dala nahovorit...clovek , ktory zije 6 rokov v zahranici a pride na Sra hlada si robotu , tak ani v kutiku duse netusi co tu nanho striehne, nemozem za to ze tu na Srtu uz pomaly funguju taketo hovadske firmy....

    Xarra je offline (nepripojený) Xarra

    Xarra
    Zofi ja som dopadla rovnako ako ty, uz davnejsie, bola som mlada, neopatrna... Tiez som nic nepodpisala, takze sa nedalo nic robit, je to nevymahatelne, tvrdenie proti tvrdeniu. Pokial ti to neda ten clovek dobrovolne (ze mu neda svedomie), tak nic nenarobis.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    zofink123 Pozri príspevok
    ziadnu zmluvu som nepodpisovala....
    jakže nepodpisovala???? a tie peniaze si mu dala za čo?? za modré oči??
    a potvrdenku,že si dala peniaze máš? či?

    Stina je offline (nepripojený) Stina

    Stina
    Za tie peniažky si mala obdržať registračný balíček a mala byť s tebou podpísaná zmluva, resp. distribučná zmluva.
    Naháňaj toho, komu si peniaze dala (asi to považoval za vreckové ...) - peniaze by mal vrátiť alebo postupovať ako som napísala .

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    tak ja som asi nejaká iná..... u mňa nehrozí

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Ale ved v tej sume je nejaká protihodnota, balíček výrobkov na oskúšanie. Teda aspoň niekedy to tak ponúkali. Musíš prv vyskúšať čo to je, až potom predávaj aby si vedela argumentovať a hlavne chváliť ako ti to pomohlo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.