Zavrieť

Porady

Skyling - preladenie

Dobrý deň, veľmi prosím o pomoc. Od 1.2. sa majú preladiť stanice Skylingu. Podľa ich návodu mi to neide. Mám BigSat international - BS-S-67-CR. Vedel by mi niekto poradiť ?
Usporiadat
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No uz ako myslis
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Technici to v Nitre prelaďujú za 5 eur, za tú sumu nebudem ani manuál hľadať. Za pár minút to bolo hotové a bez problémov pozeráme telku..
Ak má niekto záujem, pošlem kontakt cez SS, treba to tam ale priamo zaniesť.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

hmm... nie kazdy si moze dovolit 5€
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Fero11 Pozri príspevok
hmm... nie kazdy si moze dovolit 5€
Myslíš servisákov alebo ľudí? Niektoré satelity majú tak debilné návody, že to bežný človek neurobí...
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Priznavam, ze ak clovk nie je technicky typ, tak s tym bude mat trosku problem, ale ako som uz viac krat spominal, takmer v kazdom boxe sa to da naladit aj intuitivne. Kazdemu by sme poradili, nemusel by nikde chodit a nikomu platit, ale to je uz na konkretnych ludoch ... Ku kazdemu boxu existuje manual, ci uz si kupujuci dostane pribaleny, alebo si ho stiahne s internetu.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Škoda, že to preladene nefunguje tak, že si zvolím kanál, stlačím menu, kliknem na zmenu frekvencie, prepíšem a je to. Na každom satelitnom prijímači (za týždeň som preladil 3) bolo úplne iné menu a iné názvy. Zatiaľ sa mi zázrakom podarilo naladiť každý tak ako som chcel
K preladeniu potrebujete:
skúsený - frekvencie a trošku času
neskúsený - frekvencie, veľa času, dávku zúfalstva, odvahu a veľa šťastia
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

Žiaľ, neviem po anglicky.
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

tak moje včerajšie ladenie opäť naštartoval manžel, spoločnými silami sme to po cca 1,5 hod zvládli... prečo 1,5 hod? lebo ten šmejd čo máme je asi najvačší šmejd, aký len mohli vyrobit... pri preladení, nechcelo nové nastavenia uložiť... ked už sme aj niečo uložili, rozhasilo to ostatné programy, no koniec...
museli sme nanovo preladiť celý satelit a všetky programy... dnes ma ešte čaká presúvanie programov... akože úžasne strávený večer/noc... ))))))
0 0
mixaela mixaela

mixaela je offline (nepripojený) mixaela

dobry den vsetkym...

aj ja sa pridam k vyssie pisajucim zufalym majitelom toho "smejdu"
neradim sa medzi nejake technicke antitalenty ..., ale tot oma fakt privadza do zufalstva... skusala som podobrom - nic ... skusala som inak, az som v dobrej viere, ze to da do povodneho stavu tj. aj s programami, ktore tam boli ....(rozumej slovenske a ceske, nie tie zahranicne ), stlacila "nastavit do tovarniho nastaveni" .. .a ked som vysmiata pustila tv, priijimac bol nasmerovany do kosa ... proste mi nesli a ani tam neboli ...
poradi mi nejaka dobra dusa co teraz?
ps. sme v zahranici a rada zajst k technikovi by mi moc nepomohla

dakujem za pripadne komentare i rady
0 0
brodozz brodozz

brodozz je offline (nepripojený) brodozz

Zahranicna,ak si dala "tovarko" tak cosi ma pametat?pozri v menu ci tam mas ulozene satelity,ak najdes astra 23,5 tak ju oznac a daj prehladat,preskenovat,spustit instalac.a pod ak ti isli nase doteraz pojdu aj dalej,
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
My sme volali technika...lebo ani môj manžel nie je veru taký zdatný aby sa mu to bolo podarilo. Tuším 10 € sme zaplatili za cca 15 minút. Ale od tohto týždňa nám nejde zvuk keď si naladím nejaké rádio...vám ide? Či aj to trebalo preladiť?
0 0
mixaela mixaela

mixaela je offline (nepripojený) mixaela

"zahranicna" skusala ... bez zmeny
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Tovrenske nastavenie, sa vola asi preto tovarenske, lebo pristroj sa nastavi do defaultnych hodnot. Ak tam od vyroby boli naskenovane nejake kanaly, tak tam budu, ak nie, tak nic a treba previest prvotne nastavenie boxu.
O aky sa to jedna box, nechce sa mi uz prehliadat forum s5
0 0
mixaela mixaela

mixaela je offline (nepripojený) mixaela

dakujem... uz sa mi to podarilo nejako za "vydatneho" skripania zubov spojazdnit
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
Zvuk?myslíš na TV vysielaní,alebo na rozhlasovych staniciach?Áno,aj tam treba preladiť-malo by sa to zároveň s naladením TV frekvencii,bez nejakého ďalšieho postupu..Za 10 € preladím 10 receiverov.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať