Zavrieť

Porady

Kde môže byť mačiatko

Včera som si kúpila malé britské modré mačiatko. Hrala som sa sním a potom išlo spať do prepravky. Dneska ráno vybehlo z prepravky cupitalo do kuchyne, po chvílke som išla za ním, bola som zvedavá čo robí ... nikde NIE JE .... nemôžem ho nájsť. Celý deň ho nie je vidno. Ani sa nebolo nažrať, ani nebolo na toalete. Prehľadala som už asi celý byt. Kde sa mohlo skryť? Neviete nejakú radu načo mačiatka zareagujú, alebo aký pach je potreba aby sa vyhrabalo? neviem kde sa zašilo, ale ja ho neviem nájsť ... Je to normálne bojím sa oň.
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Maciatko bolo doteraz zvyknute na mamu, surodencov,iny domov.
Je pochopitelne, ze prislo k vam do neznameho prostredia, je oplasene,citi ine pachy,nezname prostredie,mamy nikde...
Nemas nahodou nejaku handru,ktoru si priniesla v prepravke,kde by citilo mamu?Ak ano, tak ju daj na viditelne a pristupne miesto , vedla daj jedlo a vodu. Maciatko zaciti znamy pach.
Male maciatka zvacsa nemnaukaju,lebo sa boja,radsej sa schovaju. Moze byt ozaj hocikde,kde by ta ani nenapadlo. Skus byt v miestnosti potichu, mozno zacujes nejaky sramot,lepsie sa hlada v jednej miestnosti,ako úpo celom byte...
daj vediet :-)
3 0
LaDolce LaDolce

LaDolce je offline (nepripojený) LaDolce

No kamaráti ...tak mala Britka moja sa našla !! ) ... neuveriteľné kde bola .... bola otvorená umývačka riadu. Vo vnútri je malý otvor, ktorý vedie pod umývadlom a pod linku ... nakoniec kamarát musel vylámať bočnú stenu linky a malú sme vytiahli. Napadlo ma to, ako posledná možnosť, kde by mohla byť. Nevedelo sa chúďa dostať von. Už sa napapkala a už spokojne ležká a pradie na nohách ) Ďakujem za rady ... mačička bola zjavné veľmi zvedavá, postarám sa aby sa už nikdy do umývačky riadu nedostala
9 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tak vidíš..aj ja sa teším z toho.
1 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

...fajn, tešííííím sa z dobrej správy
0 0
ladyrs ladyrs

ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

aj ja som rada,že sa mačička našla.... nech sa vám spoločne darí
0 0
kajaaja kajaaja

kajaaja je offline (nepripojený) kajaaja

ahoj
aj nase maca je sup v skrini ak sa dostane do spalne,,, nas kosur chodi papat kvety do kvetinacov,do pracky ked je otvorena, lezi na radiatorch, a uz som ho nasla aj v kosi na pradlo, a raz skoro skocil do ladnicky.....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať