Zavrieť

Porady

Ako spojim PC a TV?

Dobry den, neviem kde by som to mal zaradit ak nie tu ,takze moja otazka znie: Mam pocitac celkom novy by som povedal. Windows Vista, 3,0GHz,...
Rad by som si prehraval CD filmy alebo DVD filmy v televizore ,cez PC. Ako na to? Potrebujem len jeden kabel alebo je to zlozitejsie? Popripade este nejaky softwere?

Dikes za odpoved
Usporiadat
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

Vlado40 Pozri príspevok
To ,že má NTB alebo PC výstup HDMI neznamená ,že cez HDMI pôjde okrem obrazu aj zvuk.Treba sa pozrieť do správcu zariadení či je zvuková karta nielen na základnej doske ale aj na grafike.Ak je napr. NVIDIA grafika mala by tam byť aj zvukovka NVIDIA.
kezdze je to notrbook tak zvuk pojde, ak je to grafika ktora nema fyzicky vlastnu zvukovku tak je to vnutorne prepojene so zvukovkou zo zakladnej dosky
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

Ak je nainstalovany najnovsi ovladac, tak potom >
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
ahoj na grafike zvuková karta nie je už som skúšala aj cez ovládací panel ,ale také niečo ako je na priloženom obrázku tam nemám
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

babicka1 Pozri príspevok
ahoj na grafike zvuková karta nie je už som skúšala aj cez ovládací panel ,ale také niečo ako je na priloženom obrázku tam nemám
pozri:
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
ahoj mám problém nastavovala som druhý monitor akože televízor na počítači a teraz mi nejde obrazovka na notebooku čo mám s tým urobit skúšam všelijak no nejde mi to, mám tu iba tmu ked to dam na televízor tak tam je obraz neviem ako urobit aby mi bol vidiet aj monitor z notebooku? ako by som dostala znovu obraz aj na notebook
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Win+P
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pokiaľ sa nejako dostaneš - nastav TV ako klon monitora - teda čo je na monitore, je aj na telke.
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
No ja som dala miesto KLONU, DUALVIEW , inak dakujem za rady, zdá sa mi ,že čím viac sa hrám s televízorom , tým viac mi začali nejako blbnút programi ,neviem či je to tým radšej si dám asi pokoj načas uvidím ,lebo ešte sa mi nepodarilo dat ani zvuk ani pekný obraz do televízora z notebooku
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
ahoj HDAudio-NV-v1_00_00_58.zip\HDMI\HDAudio - ZIP archív, pôvodná veľkosť 11 406 150 bajtov[/QUOTE] toto je zvuk čo som inštalovala ,ale teraz mám skreslený zvuk ako škriatkovia ked rozprávajú čo mám s tým urobit?ani neviem ako to mám odinštalovat ked to nemôžem nikde nájst kde sa to nainštalovalo mám tu aj realtek ten som tu už mala.prosím poradte mi
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ovládač je pre ASUSy.
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
ja mám asus,oskenovala som si počítača našla som tri výrusy tie som vyhodila ale má tu zvukové zariadenia NVIDIA HIGH definition audio,REALTEK HIGH definition, Audio codes,LEGACY AUDIO DRIVERS,media control device,LEGACY VIDEO ,video codes týchto tät je tu napísané umiestnenie neznáme je to vo zvukových zariadeniach inak tam mám všade napísané pracuje správne , preto neviem či tu môžu byt všetky
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Windows si ukladá ovládače do svojho adresára (system/drivers) -a pokiaľ ich tam máš, nechaj ich. Nevadí, že sú tam - potom sa niekedy dá v nastaveniach zvukovej karty nastavovať, ktorý z nich bude primárny (všetky sú dostupné, ale jeden bude ten hlavný)
1 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

zvuk zapneš podľa príspevku #45.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať