Zavrieť

Porady

Miskov a MIklos sa biju o to kto preda to posledne co ma Slovensko(plynovod)

http://nadhlad.com/content/posledna-lupez Kliknutím na mapu sa dostaneme k dôležitejšej mape na stránke IEA, kde si všimneme jeden tučný tranzitný plynovod s hodnotou viac ako 2 miliardy eur, tiahnuci sa cez Slovensko. Plynovod je mašinou na peniaze, rozprávkovým oslíčkom-potras sa, kde je pomer zisku k tržbám priam fantastický. Cez Slovensko sa ročne prepravuje asi 80 miliárd kubických metrov zemného plynu v smere z východu na západ, pričom Slovensko spotrebuje len asi 5,5 miliárd. Davajme si pozor na den ked sa bude toto odohravat a taktiez hlavne na Miskova, ktory s Miklosom sa biju o to kto posledny nam preda to posledne co mame....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Podľa mňa to predajú niekoľko dní pred voľbami - scenár bude nasledovný : Mikloš o ničom nebude vedieť a Fico bude tvrdiť, že to bola predchádzajúca vláda... keďže sa jedná o mega-obchod veľmi rýchlo sa dohodnú. Keď by som som rátal veľmi malú províziu 5% z ceny 2 miliardy EUR dostávam 100 miliónov EUR

    Za takúto províziu sa dohodne akákoľvek politická kombinácia strán, dokonca nevylučujem aj SNS s SMK resp. s Mostom-Híd (spojenie so Slovnaftom).

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Kolegáči a neviete načo by nám bol ten plynovod? Veď my sa nevieme o nič postarať. Tak ako nám nebol treba ropovod alebo elektrorozvodná sústava, nie je nám treba ani plynovod. Však by sme sa z tých prachov zbláznili, rozpočet by nebol v mínuse, mohli by sme si vyberať čo chceme a aké tovary predávať. Doktori ani sestričky by nemuseli štrajkovať o svoje platy. Uff, to by bola nuda, ako v Emirátoch.
    Komu by to vyhovovalo????
    Naposledy upravil Gapo : 22.02.12 at 08:22

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Kto dal tým hajzlom mandát na schválenie trvalého úžerovalu??
    Kto poveril hajzla Miklooža,aby predával slovenský majetok???
    Kto ich zastaví???
    Zaslúžia si dlhotrvajúcu bolestivú smrť,hajzli!!!!!!!!!!!!!!!

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Kde ja Malcharko?
    Pripravuje podu pre spoluzlodejov?
    Pochytajme ich,kým su tu!!!!

    jahosz,nespamuj.

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    rado 3105 - len toľko, že v 2010 prepravil 71,4mld m3, teda cca o 9,6mld. m3 menej ako si napísal.. Prepravu za 2011 som zatiaľ nenašiel...

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Pravdu máš Gapo - ja radšej po žobraní pôjdem, aspoň kus sveta uvidím a možno aj na drotárčinu sa dám. Estetické cítenie mám a to by bolo !, aby som hladným dietkam na chlebík a mliečko nezarobila. A tak ma bude hriať pri srdci, keď malé Mikolóžčatá a malé Mišikolóžčatá budú moje deti do zadku kopať adidaskami a nie nejakými bagandžami. No len neviem, či som nie do tejto rozprávky už až príliš stará koza.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ....kto je autor toho článku ???????.....
    Kto je Ema Bayerle....???
    jahoszmsk Pozri príspevok
    Ved oni uz nemaju na to kompetencie, Fico to stráži, on si to predá sám.
    ...jak oči ...ale nie svoje ...
    marleau Pozri príspevok
    Kde ja Malcharko?
    Pripravuje podu pre spoluzlodejov?
    Pochytajme ich,kým su tu!!!!

    jahosz,nespamuj.
    ...tvrdá realita ešte spamom nebola ......tá ešte len príde ......po voľbách ....

    adam je offline (nepripojený) adam

    adam
    kdesina Pozri príspevok
    Súhlasím = si (s takýmito """ názormi "" na 100 % )
    Ty si po tých 4 príspevkoch aký múdry neurážaj!!!

    SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

    Samuel SamuelSK
    hehe, len tak dalej si vybuchajte nervy na nete, potom chodte do teplucek postielky.

    viete preco sa v starovekom rime nerobilo blbosti a nasilnosti?
    - psychologicky efekt gladiatorov - ludia si tam vychutnali nasielia a isli do postielky, nemalo dovod na bitky na ulici, nasilie (davku) dostali v koloseu
    - v 20 storoci, ked mal byt nejaky prevrat (netusim ci mam napisat 89, ale cokolvek) nebol net - ludia nemali kde sa vybuchat a ist do postielky..

    dnes ma kazdy net, pise nadava a potom? ide do postielocky..

    len tak dalej, len tak dalej SLOVACI a nechajte sa rozkradnut

    SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

    Samuel SamuelSK
    kdesinka je trol, alebo sam panko mikloszko
    Členom od21.02.12

    chod na pivo. prispejem ti 1 euro.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.