Zavrieť

Porady

exterierove vchodove dvere ocelove

Kto ma v dome ocelove dvere ? ktoru znacku odporucate, co som nasiel tak pozeram adlo,tieto sa uz mozno cenou ale dost priblizuju na hlinikove. potom je vela lacnejsich ale zasa neviem ako je to s kvalitou. Nejde mi ani tak o to,aby boli bezpecnostne,skor aby boli kvalitne zateplene,takisto aj zarubna, odskusane bez reklamacii. dakujem za nazory.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jezo421 je offline (nepripojený) jezo421

    jezo421
    Ja som vchodove dvere hladal nedavno. Aj v adle, ale nepochodil som. Ak tiez potrebujete do dveri nejaku cast zo skla, tak to sa vraj da len v tych najdrahsich modeloch. Inak len plne. Skoncil som u drevenych.

    qwert1 je offline (nepripojený) qwert1

    qwert1
    to by prave nebol u mna problem,mam to tam presvetlene hned oknami popri dverach, prave som chcel skor plne.
    v Adle ale pozeram, ze je vysoky priplatok za to, ze su dvere exterierove,cize to samotne zateplenie + aj asi ta zarubna sa tam este zapocitava zvlast ,musim sa u nich poinformovat,nieje mi celkom jasna cena.
    Drevene sa robia len z masivu ? alebo tam ide tiez nejaka izolacia ?

    jezo421 je offline (nepripojený) jezo421

    jezo421
    qwert1 Pozri príspevok
    Drevene sa robia len z masivu ? alebo tam ide tiez nejaka izolacia ?
    Neviem, mozno to je rozne, ale tie moje maju obvod a priecku z eurohranolov a vypln je bud sklo alebo sendvic preglejka-xps-preglejka (alebo cosi take). Podobne ako u plastovych alebo hlinikovych - tiez je to ram + vypln.

    exterierove vchodove dvere ocelove

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.