Zavrieť

Porady

MUSí PODAť DANOVE TYPU B KED NEVYKAZUJE NIC ZA ROK 2011?

MUSIM PODAT DANOVE PRIZNANIE ZA ROK 2011 ZO ZIVNOSTI KEDZE MAM NULOVE PRIJMY A VYDAJE? LEBO VLANI SOM PODAVAL UZ DP A TAK SA CHCEM OPYTAT CI AJ TENTO ROK TO MOZEM TAK SPRAVIT.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    akynka Pozri príspevok
    Ahojte - rovnako sa chcem opýtať - známy mal živnosť do augusta - vtedy ju ukončil, nemal žiadne príjmy ani ako SZČO ani zo závislej činnosti - je tam povinnosť dať nulové DP?
    ak by vykazoval stratu tak áno, inak nie

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Janka1909 Pozri príspevok
    MUSIM PODAT DANOVE PRIZNANIE ZA ROK 2011 ZO ZIVNOSTI KEDZE MAM NULOVE PRIJMY A VYDAJE? LEBO VLANI SOM PODAVAL UZ DP A TAK SA CHCEM OPYTAT CI AJ TENTO ROK TO MOZEM TAK SPRAVIT.
    Nemáš povinnosť podania. A druhykrát nepíš veľkým písmom-nevykrikuj.(viď Etiketa porady)

    Katarina je offline (nepripojený) Katarina

    Katarina
    Ak Ti beží živnosť, teda nie je pozastavená ani ukončená a máš príjem len podľa § 5 keďže ideš podávať daňové priznanie A ,zaškrtni poličko miesto pre osobitné záznamy a uveď: čestne prehlasujem , že za rok 2011 som nemal žiadne zdaniteľné príjmy podľa § 6 ods. .....

    akynka je offline (nepripojený) akynka

    Anička :o) akynka
    Ahojte - rovnako sa chcem opýtať - známy mal živnosť do augusta - vtedy ju ukončil, nemal žiadne príjmy ani ako SZČO ani zo závislej činnosti - je tam povinnosť dať nulové DP?

    akynka je offline (nepripojený) akynka

    Anička :o) akynka
    Predsa len ešte otázka - nemal žiadny príjem, ani žiadne straty, žiadne odvody - teda ako hovoríte nemusí podať DP za rok 2012. Jeho manželka potrebuje jeho DP k štipendiu na VŠ. Je možné dokladovať nulový príjem iným spôsobom alebo mám podať nulové DP? vopred ďakujem..

    MUSí PODAť DANOVE TYPU B KED NEVYKAZUJE NIC ZA ROK 2011?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.