Zavrieť

Porady

uctovny softver pre android

zdravim poradaci,
ma niekto z vas informacie o nejakom mzdovom, resp. uctovnom softveri pre android?
Povodne som hladal aj nejake online riesenia, no slovenske som nasiel len humanet a pro-fit, z coho mi ani jedno nevyhovuje. Vie niekto este o niecom dalsom?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Atreides je offline (nepripojený) Atreides

    Atreides
    Ciglerovci pripravuju verziu idokladu aj pre Android. Nie je to sice komplet uctovnictvo ale na fakturaciu to staci: http://www.money.cz/tiskove-zpravy/c...rodni-soutezi/
    Dole v diskusii na fecebooku o tom pisu.
    Dobry den.

    Kedze som v time vyvijajucom PRO-FIT, rad by som vedel dovody, pre ktore vam nevyhovuje. Ide o novy software, ktory sa neustale vyvija a preto budem vdacny za vsetky pripomienky. Pomoze nam to PRO-FIT vylepsit. Vopred dakujem.

    batruska je offline (nepripojený) batruska

    batruska
    Ahoj, preco ti Humanet nevyhovuje? funguje na viacerych operac. systémoch, doteraz som nemala problem s kompatibilitou. Vies mi povedat konkretne, co ti prekaza?

    emik je offline (nepripojený) emik

    emik
    Pri tychto online software vidim problem v tom, ze taketo informacie mam mat umiestnene niekde na cudzom serveri, to je asi jediny problem z mojho pohladu, uz som ochotna aj upustit z funkcii, ktore maju software, ktore su na trhu dlhsie, len aby som nemusela pouzivat windows. Ale prave ma napadlo ako je to s el. odosielanim dokumentov dan. uradu, podpisovanie ZEPkom?

    jak je offline (nepripojený) jak

    jak
    Ja teraz testujem Uctujemsi.sk na online uctovnictvo. Zatial je to ok a ide to aj na androide, pre jednoduche uctovnictvo to staci.

    uctovny softver pre android

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.