Zavrieť

Porady

Centrum volného času nie len pre mladez, zo zameraním na technické krúžky

Anketa: Je podľa vás tento projekt životaschopný ?

Počet hlasujúcich
4. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Perfektný nápad - išiel by som do toho s tebou

    1 25.00%
  • Držím palce - snáď sa ti to rozbehne

    2 50.00%
  • Slabota - zlá doba na takéto aktivity

    1 25.00%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Ahojte všetci.
Chcel som sa vás opýtať čo si myslite o tomto zámere?
Pred časom som sa dal na výstavbu areálu zo zameraním ako je v nadpise témy.
Nakoľko sa jedná o dosť finančne náročný projekt chcel by som poznať aj názor nezainteresovaných ľudí.
Otázka znie či sa vám tento projekt pozdáva ako života schopný?

Viac informácii k celému projektu nájdete na stránke http://www.rcracingslovakia.com/aktu...y/zo-sveta/135

V tomto článku nie sú spomenuté všetky aktivity ktorým sa budeme venovať ale na objasnenie situácie to celkom bude snáď postačovať.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jodoo je offline (nepripojený) jodoo

    jodoo
    Určite budete chcieť vedieť viac vstupných informácii o tomto projekte pre vašu presnejšiu odpoveď do ankety.Pýtajte sa, priebežne doplním.

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    chapem dobre, ze sa tam budete hravat s autickami na ovladanie?
    podla mna to moze oslovit len komunitu, pretoze bezny clovek asi nepojde niekam len kvoli tomuto...

    jodoo je offline (nepripojený) jodoo

    jodoo
    nie nechápete to celkom dobre.

    Hranie je dosť zlý výklad. záujmové krúžky zaoberajúce sa modelárstvom je to správne popísanie činnosti. Okrem tejto činnosti tam bude pod vedením znalých ľudí aj
    robotický krúžok. Samozrejmosťou pri tejto činnosti je tiež usporadúvanie rôznych súťaží. Okrem týchto spomenutých činností tam budú:

    2 predajne, situované do priestoru hlavnej ulice kde denne prejde asi 20000 aut. / jedna predajňa bude modelárska ktorá bude zabezpečovať potreby návštevníkov komplexu/.
    druha predajňa nemá zatiaľ svoje špecifikum ale možno keď nebude treba pôjde do prenájmu.

    3 kancelárske priestory na prenájom /cca100m2/ vlastne parkovanie.
    4 spoločenské priestory pojmu na jeden kráť asi tak 50-60 ľudí. budú sa dať využiť na rôzne školenia, semináre, jazykové kurzy atd.
    5 súčasťou je tiež aj občerstvenie pre návštevníkov v malom bare / ale iba nealko/ kvôli mládeži

    Čo sa týka jazdenia s autíčkami .
    komplex bude mat 3 špeciálne závodné dráhy ktoré sa nenachádzajú k stálemu použitiu asi tak 500 km v okolí. na takýchto dráhach sa štandardne vo svete jazdia majstrovstva Európy a Sveta.
    toľko k tomu hraniu s autíčkami.

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Nie je to zlý nápad.

    Mňa napr. baví MS Flight simulator a chcel by som sa v ňom zdokonaliť, takže keby v našom meste niekto usporiadal taký kurz za cenu, ktorú by som bol ochotný dať, tak by som sa ho rád zúčastnil.

    jodoo je offline (nepripojený) jodoo

    jodoo
    Áno aj to by sa dalo ale to nie je oblasť ktorá by mala byt nosná pre toto centrum. Toto centrum s bude zaoberať funkčnou modelárčinou ako aj funkčnými robotickými konštrukciami.

    Centrum volného času nie len pre mladez, zo zameraním na technické krúžky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.