Zavrieť

Porady

Pozastavenie živnosti na pol roka, po pol roku zase pozastavenie živnosti

Aké sú pokuty, keď po pol roku alebo po roku zase pozastavím živnosť? Resp. po pozastavení živnosti musím koľko mať živnosť, aby som mohol zase pozastaviť?


Chcem zatiaľ prerušiť len na pol roka, lebo neviem ako bude, ale keď budem vidieť pred koncom pozastavenej živnosti, že som teľa, že nebudem môcť zase podnikať, tak zase chcem pozastaviť živnosť, resp. dá sa predĺžiť pozastavenie pozastavenej živnosti?


DÍKY
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    linko1 je offline (nepripojený) linko1

    :-) linko1
    pred skončením pozastavite živnosť na dalších 6 mesiacov, nie je v tom problém

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    matej37 Pozri príspevok
    Aké sú pokuty, keď po pol roku alebo po roku zase pozastavím živnosť? Resp. po pozastavení živnosti musím koľko mať živnosť, aby som mohol zase pozastaviť?


    Chcem zatiaľ prerušiť len na pol roka, lebo neviem ako bude, ale keď budem vidieť pred koncom pozastavenej živnosti, že som teľa, že nebudem môcť zase podnikať, tak zase chcem pozastaviť živnosť, resp. dá sa predĺžiť pozastavenie pozastavenej živnosti?


    DÍKY

    Jasné dá sa tak, ako je uvedené linko1.

    korkoran je offline (nepripojený) korkoran

    korkoran
    Nezabudnúť odovzdať na Daňový úrad kartičku s DIČ, lebo Sociálna poisťovňa ,ak zistí, že ste neodovzdali kartičku DÚ, bude považovať vaše pozastavenie ako keby ste stále podnikali a dajú Vám zaplatiť odvody za celý polrok pozastavenia.

    Pozastavenie živnosti na pol roka, po pol roku zase pozastavenie živnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.