Zavrieť

Porady

zlé účtovanie

lusy lusy

lusy je offline (nepripojený) lusy

Prosím o radu. V roku 2004 som zaučtovala náklad (518), ale po správnosti by to mala byt 042. Je možné v roku 2005 urobiť nejaké opravné účtovanie a čo bolo v roku 2004 ako náklad dať v roku 2005 na výnosy????
Usporiadat
weva weva

weva je offline (nepripojený) weva

Sorry lucy, že som ti skočila do debaty, ale nevedela som založiť novú otázku. Ale ty by si mala jednoznačne robiť dodatočné daňové, keď chceš opravovať chybu z roku 2004. Ďakujem všetkým za rady.
0 0
DušanČ DušanČ

DušanČ je offline (nepripojený) DušanČ

weva
Sorry lucy, že som ti skočila do debaty, ale nevedela som založiť novú otázku. Ale ty by si mala jednoznačne robiť dodatočné daňové, keď chceš opravovať chybu z roku 2004. Ďakujem všetkým za rady.
Weva, netreba robiť dodatočné DP, ak sa nezmenila daňová povinnosť. Viď môj príspevok č. 17.
0 0
weva weva

weva je offline (nepripojený) weva

DušanČ
Weva, netreba robiť dodatočné DP, ak sa nezmenila daňová povinnosť. Viď môj príspevok č. 17.
Pardon, ja som len na začiatku čítala, že dala do nákladov niečo čo tam nemalo byť.
0 0
lusy lusy

lusy je offline (nepripojený) lusy

weva, to sa nerobi, aby si niekomu skákala do témy. =o) ale nie, pohoda. dakujem vsetkym i ked som stale zmetená.
DušanČ takže podla teba mozem urobiť v roku 2005 opravu: 130 000 042/518?
0 0
Vlado823 Vlado823

Vlado823 je offline (nepripojený) Vlado823

prosim o radu,
v roku 2005 som omylom zaučtoval úhradu pohľadavky v hotovosti, chybu som zistil až teraz v roku 2007, keď som učtoval bankové výpisy za rok 2006, v ktorých som našiel uhradu uvedenej pohľadavky. Poraďte mi prosím, čo mám všetko urobiť, aby to čo najmenej bolelo.Uctujem v podvojnom uctovnictve.
Naposledy upravil Vlado823 : 27.03.07 at 12:28
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať