Zavrieť

Porady

zakonna poistka online

Este jedna otazka, viete mi poradit v ktorej poistovni sa oplati uzavriet zakonnu poistku na auto online? Chcem to vybavit dnes
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Dá sa to asi vo všetkých poisťovniach online.Ale absolútne to neodporúčam.Je to predražené oproti tomu čo vie urobiť poisťovák.Mne na fábiu online vychádzalo 176€ poisťovák urobil to isté na 112.Ak sa rozhodnete online dajte si pozor na meno poisťovacej spoločnosti.Ak som aj pýtal poistenie na Alianz tak meno poisťovatela bola nejaká xyz eseročka.Poistky predáva kdekto .

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    tu sa riešia problémy keďže ideš uzatvárať hocijaké poistenie online, musíš tam vypísať "formulár" a na konci sa ti zobrazí suma. Nebudem robiť reklamu, ale existuje X stránok, kde vypíšeš formulár a ukáže ti ponuky všetkých poisťovní, máš to za 30 sek. hotové

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    220870 Pozri príspevok
    Dá sa to asi vo všetkých poisťovniach online.Ale absolútne to neodporúčam.Je to predražené oproti tomu čo vie urobiť poisťovák.Mne na fábiu online vychádzalo 176€ poisťovák urobil to isté na 112.Ak sa rozhodnete online dajte si pozor na meno poisťovacej spoločnosti.Ak som aj pýtal poistenie na Alianz tak meno poisťovatela bola nejaká xyz eseročka.Poistky predáva kdekto .
    zase pozor pozor, na slovenskom trhu nie je žiadna sročka, ktorá by bola poisťovateľom na PZP... licenciu má len 11 poisťovní a každá je akciová spoločnosť... možno sprostredkovateľ mohla byť dajaká xyz sročka, ale väčšina sprostredkovateľov má rovnaké ceny čo sa týka PZP, akurát ČSOB má na svojej www stránke nižšie ceny o 30 % oproti tým xyz sročkám čo na webe porovnávajú všetky poisťovne...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    noki123 Pozri príspevok
    Este jedna otazka, viete mi poradit v ktorej poistovni sa oplati uzavriet zakonnu poistku na auto online? Chcem to vybavit dnes
    ...kto " rýchlo " dáva , dva krát dáva...
    220870 Pozri príspevok
    Dá sa to asi vo všetkých poisťovniach online.Ale absolútne to neodporúčam.Je to predražené oproti tomu čo vie urobiť poisťovák.Mne na fábiu online vychádzalo 176€ poisťovák urobil to isté na 112.Ak sa rozhodnete online dajte si pozor na meno poisťovacej spoločnosti.Ak som aj pýtal poistenie na Alianz tak meno poisťovatela bola nejaká xyz eseročka.Poistky predáva kdekto .
    ...že súhlasím ...

    ...poisťovák má určitú mesačnú kvótu na nejakú tú zľavu...netvrdím , že ale každému poskytne...

    ...no jednoznačne je lepšie sa osobne baviť o nejakých možnostiach s človekom , ako so strojom ...

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    len pozor na to, aké služby za najlacnejšiu poistku dostaneš. niekde máš aj výhody v zahraničí, resp. mimo mesta kde žiješ aj na SVK, ubytovanie v hoteli do určitej sumy, drobné opravy v servisoch aj mimo SVK, odtiahnutie pokazeného auta domov do servisu aj zo zahraničia a niekde nemáš vôbec nič.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.