Zavrieť

Porady

reproduktory v ntb

Ahojte
na notebooku mi hraju interne reproduktory tak, že ich skoro vôbec nepočujem ale niekedy hrali ovela hlasnejšie na slúchadla a extetne reproduktory je to ok. Može to byt chyba zosilňovača v notebooku?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Zalezi aky notebook, aka zvukova karta. Skus popatrat niekde v nastaveni hlasitosti, mozno bude len stiahnuta uroven hlasitosti pre reproduktory.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    slavvek1974 Pozri príspevok
    Ahojte
    na notebooku mi hraju interne reproduktory tak, že ich skoro vôbec nepočujem ale niekedy hrali ovela hlasnejšie na slúchadla a extetne reproduktory je to ok. Može to byt chyba zosilňovača v notebooku?
    Môže, ale skôr si myslím, že to bude nastavením. Treba sa s tým trochu pohrať alebo nainštalovať posledné ovládače pre NB.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Niekedy sa resetne hlasitosť v biose.Veľa NTB ponúka nastavenie určitej hlasitosti aj biose ,tak sa pozri či sa náhodou neda pridať hlasitosť aj tam.Aký je to NTB ?

    slavvek je offline (nepripojený) slavvek

    slavvek
    Nainštaloval som tam iny ovladač ako bol v W7 a trochu sa to zlepšilo ale nie je to čo bolo.
    Neviem ako to je ? Do slúchadiel ide rovnaký výstup ako do interných reprakoch ?

    slavvek je offline (nepripojený) slavvek

    slavvek
    Zvuk ktorý mi ide na slúchadla možem stlmiť a aj pridať. Interné repro majú ovladanie aj niekde inde ako v ovladacích paneloch ? niekedy som mohol telefonovat cez repro teraz sa to neda kvoli zvuku padlo to akosi z dna na den
    dik za odpovede a pomoc

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ovládanie hlasitosti na funkčných klávesách (spolu s FN) F10-F11-F12: teda FN+F10 vypne, FN+F11 zníži, FN+F12 zvýši hlasitosť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.