Zavrieť

Porady

Ako liečiť večne choré malé-4ročné dieťa.

Rodičia sú už nešťastný.žijú v Bratislave a ich dieťa je stále choré,raz má kašle,raz sople a zas kašle a takto to ide týždeň čo týždeň.Keď je dieťa u starých rodičov v menšom meste pri Trenčíne,nie je mu nič.Čo by ste poradili?nerobí mu dobre velkomesto? Čím ho nadávkovať,aby zvládlo tento problém?Dieťa má ešte problém,že nič nechce jesť,žiadné ovocie okrem jablka,zo zeleiny horko ťažko mrkvu.Najviac čo ľúbi je kakao.Obedy-to je nočná mora.Dieťa by dokázalo nejesť aj 2-3 dni.Naši rodičia nám varili VARACU!!
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ilona Pozri príspevok
Tak to by som si nikdy nedovolila povedať, že v tomto prípade je to tá chyba o ktorej píšem. Ja som len napísala, že aj takéto prípady sú, či to st. rodičia overili. Ja som sa o svoju dcéru tiež starala ako najlepšie sa dalo a do jedného roka mi bola stále chorá, vkuse mala zápal priedušiek, soplíky. Keď mala 1 rok tak sa jej tak pohoršilo, že musela ísť do nemocnice, tam jej po vyliečení dali tuším že gamaglobulín / ale bolo to dávno, tak neviem či si to dobre pamätám/ a potom ak aj ochorela tak 1-2 krát do roka a to aj keď chodila do škôlky. Ja som ten predchádzajúci príspevok napísala preto, lebo viem o takom prípade, naozaj som sa nechcela nikoho dotknúť.
Ten príspevok vyznel tak rôznorodo, každý si ho vyložil po svojom, ako aj ja .Ja som mojim príspevkom chcela naznačiť, že dnes aj keď sa bude niekto ako príkladne starať o dieťa ...tak zdravotný problém i tak môže nastať.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Katy a R Pozri príspevok
.. už je aj napísané - že kde môže byť problém... no ale to radšej nepredbiehajme - po vyšetreniach sa ukáže.
Ono jesť všetko nie je tiež vždy správne - to píšem bohužiaľ z vlastnej skúsenosti. Mhohí si to neuvedomujeme.
Tak zje všetko .....myslela som tým to , že zje všetko čo 1,5 ročné dieťa môže jesť .....čiže neprejavila sa u neho nechuť do jedla .
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Zita5 Pozri príspevok
Tak zje všetko .....myslela som tým to , že zje všetko čo 1,5 ročné dieťa môže jesť .....čiže neprejavila sa u neho nechuť do jedla .
- veď ja som to aj tak pochopila (je mi jasné, že nedávate údené stehno).. ale napr čo ak vadí mrkva, alebo iná zelenina? (trebars aj doma pestovaná). Alebo jabĺčko, alebo krupica ...

Inak včera v meste vidím bábätko - v kočíku sedelo .. malo asi niečo menej ako rok - a mamička mu dávala zmrzlinu - ešte aj ručičku mu pridŕžala, aby samé papalo - mňa muž hneď zahaltoval, aby som sa nezastarela! vlasy mi dupkom stáli !
0 0
malawka malawka

malawka je offline (nepripojený) malawka

mozem doporucit pri tychto tiahlych problemoch homeopatiu. Skus vyhladat niekoho, s kym maju ludia dobru skusenost a je najlepsie tiez lekar. Nevahaj za nim aj vycestovat. My osobne pouzivame homeo na vela problemov, jedine na horucku mame nurofen.
0 0
betak betak

betak je offline (nepripojený) betak

nasa rodina ma dobre skusenosti s dr. Šuchom - Bioharmonia , ma ordinaciu aj v Bratislave , je na webe.
1 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Suhlasim s tym, ze sa osvedcilo otuzovanie.
V case, ked sme s detmi chodili na plavecky kurz 2x tyzdenne, v bazene mali zo zaciatku modre pery a nevydrzali v bazene ani celu hodinu lebo im bolo zima, domov sme chodili autobusom, cize cakanie na zastavke, v zime, mraze ....deti v tie roky vobec neboli chore, napriek obavam, co to prinesie.
)
0 0
edmvmoa edmvmoa

edmvmoa je offline (nepripojený) edmvmoa

Moje dieťa bolo takisto takto večne choré. Bohužiaľ sa to dostalo do takého štádia až museli zakročiť v nemocnici. Dcére ako 6-ročnej na Vianoce vyberali nbosné mandle, bez narkózy. A keďže moja dcéra mala nosné mandle už dlhšie, trošičku viac krvácala a v nemocnici sme museli zostať ešte jeden týždeň. Preto radím, ak je dieťa často choré, a nepomáhajú lieky, skúste sa obrátiť na lekárov...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať