Zavrieť

Porady

Nesuhlasim

Anketa: Mala byt moznost oznacit prispevok aj tlacitkom NESUHLASIM?

Počet hlasujúcich
46. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Ano, zaujimavy napad.

    8 17.39%
  • Niektore prispevky by si to zasluzili.

    6 13.04%
  • No to bude ale chaos ...

    3 6.52%
  • Nesuhlasim s NESUHLASIM

    30 65.22%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Ahojte,
navrhujem pridat aj tlacitko NESUHLASIM. Niektore prispevky si zasluzia aj negativne hodnotenie. Malo by sa ale dat napisat o tom, preco nesuhlasim.
Mozno je to trosku negativisticky navrh, ale vramci otvorenosti nazorov ... ?
Naposledy upravil bryan : 11.02.06 at 19:50
Usporiadat
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

budem mimo témy, ale nemam to kam pripísat:
prosííííím, oprav ten názov témy: Hoby za hobby..priznam sa,že mi to kole oči a naviac, keď su chyby a preklepy v príspevkoch, to viem prekusnúť, ale v názve priečinka, to mi vadi. Dakujem
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

ekin
budem mimo témy, ale nemam to kam pripísat:
prosííííím, oprav ten názov témy: Hoby za hobby..priznam sa,že mi to kole oči a naviac, keď su chyby a preklepy v príspevkoch, to viem prekusnúť, ale v názve priečinka, to mi vadi. Dakujem
Ja som z "konkurenčného" Prešova a tiež sa neviem cez niektoré veci "prekusnúť", prehrýzť.
Mňa zas opravujú, keď tresnem volov... alebo za totál hrubku. Niekedy. Každý máme svoje.
Ozaj
Naposledy upravil STRELEC : 16.02.06 at 16:14
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Prečo sa mi v počte súhlasov , ktoré som obdržala objavuje zvláštne numero , prečo to nenapočítava súhlas od 1000 ?
Naposledy upravil Zita5 : 26.03.06 at 20:29
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Posúvam................................
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Neboj sa, aj k tomu sa Richard dostane, asi nečakal, že budeš taká šikovná, a budeš mať počet číslic 4, a nie len 3.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
K tomu nesúhlasu iba toľko : mohlo by sa stať , že niektorých " poraďákov" by prípadné nesúhlasy odradili
od prispievania, čo by bola určite škoda.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
lenkak
Neboj sa, aj k tomu sa Richard dostane, asi nečakal, že budeš taká šikovná, a budeš mať počet číslic 4, a nie len 3.

Aha .......
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať