Zavrieť

Porady

P O R A D A - čo na to manžel, manželka ?

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zahajujem prieskum názorov na PORADU našich polovičiek /chápte manželov a manželky s nami žijúcich pod jednou strechou . Veľmi by som privítala Vašu otvorenú a úprimnú diskusiu , čo kedy , a ako .


Takže začnem : moja uhundraná polovička sa pomaly so mnou rozvádza , že som závisláčka na PORADE a vraj "mám sa ísť liečiť na Prednú Horu" ? :p :p :p :p :p Že vraj požiada Braňa Mojseja , aby mi to vybavil


Takže kolegovia očakávam aj od Vás nejaké nežné lichôtky od partnerov a partneriek, ktoré nám možno spríjemnia stresujúce chvíľe pri vypracovávaní našich DP. Odreagujte sa na chvíľku prosím a zasmejme sa spoločne ........:p :p


P.S. Dúfam , že ma nenecháte v " hanbe "a budem sa musieť s týmto neduhom vysporiadavať sama :p a smiať sa sama ako "blondínka ".
Naposledy upravil Zita5 : 13.02.06 at 06:57
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonab
A ten tvoj je navyše aj sympatický.
Beťárka jedna . :p
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Melnick
Beťárka jedna . :p
No čo, hádam nebudem kukať po ženách:p
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Ja som sa dnes veľmi nudila, lebo som sama a nevarím, neperiem, ani nežehlím. A keďže som sama, sedím celý deň na Internete, takmer stále na Porade - a toť som našla Zitkou zadanú staršiu, ale stále aktuálnu tému. Čože také sa zmenilo u Vás doma po polroku? U nás je od kedy som našla Poradu kľud a rodinná pohoda. Môj manžel chodí po špičkách, a ľutuje ma a ľutuje, že koľko som si toho nabrala...... a vraj, nemala by si s tou prácou brzdiť? Včera na mňa kričal, či mi nemá priniesť kávu až toť hore. A veruže priniesol poklad môj. Ešteže je medzi nami dôvera.....a nepozerá na monitor.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danilka , od času ako som založila túto tému ......sa zmenilo toho veľa ....manžel si už tak zvykol ....že nemá tak často rakcie a narážky ako predtým , dokonca aj mi spraví kávičku , aby sa mi príjemnejšie sledovala Porada a iné stránky .
Dúfam že som správne odhádla situáciu...........alebo ,že by stále platilo- kto mlčí ten svedčí? Že by si v duchu stále potichučku šomral?

Človek si zvykne ...... na všetko .
Naposledy upravil Zita5 : 26.08.06 at 15:32
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
u nás je všetko po starom. Len už máme notebook, a tak si každý z nás sleduje tie svoje stránky. Mal byť síce na Vianoce, len sme akosi dobu predbehli.
0 0
denisamka denisamka

denisamka je offline (nepripojený) denisamka

Keď môj manžel začal komentovať, čo tu tak dlho robím, jednoducho som vstala, zobrala jeho najoblubenejšiu knihu, strčila mu ju do rúk, posadila na stoličku, zabrela za sebou dvere a išla späť na Poradu. Keď mi zazvonil telefón, manžel poctivo zdvihol a povedal:"Deni nemôže byť rušená je na porade." Neviem, kto to bol, ale mohol byť poridne vyvalený, že som na MD a v sobotu poobede som na porade.:p
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Zita5
Danilka , od času ako som založila túto tému ......sa zmenilo toho veľa ....manžel si už tak zvykol ....že nemá tak často rakcie a narážky ako predtým , dokonca aj mi spraví kávičku , aby sa mi príjemnejšie sledovala Porada a iné stránky .
Dúfam že som správne odhádla situáciu...........alebo ,že by stále platilo- kto mlčí ten svedčí? Že by si v duchu stále potichučku šomral?

Človek si zvykne ...... na všetko .
Zitka, super tema zasmiala som sa tak, až mi tiekli slzy. Pozdravujem sardelové očká čo mrkajú na opusteného manžela p. melnicP.


SUPER, SUPER, SUPER!!!
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

toria
Zitka, super tema zasmiala som sa tak, až mi tiekli slzy. Pozdravujem sardelové očká čo mrkajú na opusteného manžela p. melnicP.


SUPER, SUPER, SUPER!!!
PRIPAJAM SA. SUPER.

Keďže u nás už polovičke vadilo, že sa kvôli mne nemôže hrať tie svoje hry (a synovi tiež), tak sa ma zbavil starším notebookom z druhej ruky - furt ho mám na bruchu. Takže celkom moderná rodinka - žena v obyvačke pri notebooku na Porade (práve pozerám Evitu s titulkami! a pritom čítam Poradu - raz mi z toho šibne), manžel na chodbe pri PC hrá nejaké strategické hry alebo čo. Deti už našťastie spia, inak by jedno bolo pri starom PC (nie je tam internet, taká niekoľkoročná rachotina) a druhé otravovalo, kto ho už konečne pustí k počítaču.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
JanaSys
PRIPAJAM SA. SUPER.

Keďže u nás už polovičke vadilo, že sa kvôli mne nemôže hrať tie svoje hry (a synovi tiež), tak sa ma zbavil starším notebookom z druhej ruky - furt ho mám na bruchu. Takže celkom moderná rodinka - žena v obyvačke pri notebooku na Porade (práve pozerám Evitu s titulkami! a pritom čítam Poradu - raz mi z toho šibne), manžel na chodbe pri PC hrá nejaké strategické hry alebo čo. Deti už našťastie spia, inak by jedno bolo pri starom PC (nie je tam internet, taká niekoľkoročná rachotina) a druhé otravovalo, kto ho už konečne pustí k počítaču.
Janka ja mám už dospelé deti a ak náhodou zostaneme doma všetci , že nemajú niečo naplánované , tak sa nevieme vôbec dohodnúť.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Ejha, tak vidím, že najlepšie je domov internet nezavádzať. Ktovie, aké nervy by mal zo mňa môj chlap. Takto sa držím zatiaľ hesla - Čo oko nevidí, srdce nebolí.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať