Zavrieť

Porady

Tipy na kvalitné hotely?

Potrebovala by som radu a tip na kvalitné hotely pre cestovanie s malými deťmi (do 5 rokov) v Grécku, Španielsku, Taliansku.
Dôležitá je zabezpečenie lekára, čistota, kvalita jedla, nejaké šmykľavky pre malé deti v detských bazénoch, nie obrovské tobogány........ Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Daj si do vyhladavaca "dovolenka s detmi". Najdes vela prispevkov

    dzejna78 je offline (nepripojený) dzejna78

    dzejna78
    Skor som myslela: "tu sme boli, tento je ok", ja mam take miesta v Egypte a Turecku, ale v júli nechceme 40st. teplá, tak mením destináciu

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    ja ti mozem odporucit hotel, resp. su to 2 susediace hotely, Pionero/Santa Ponsa Park na Malorke, stredisko Santa Ponsa
    neviem, ci ho ponuka nejaka slovenska CK, ale rakuske ho maju urcite

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    dzejna78 Pozri príspevok
    Skor som myslela: "tu sme boli, tento je ok", ja mam take miesta v Egypte a Turecku, ale v júli nechceme 40st. teplá, tak mením destináciu
    My vieme ako si to myslela.
    Preto som ti poradila,co mas dat do vyhladavaca. Alebo si zadavaj jednotlive krajiny.Je tam vela tipov a osobnch skusenosti. Ale ak aj niekto navstivil miesto s ktorym bol spokojnny, napise to zvacsa raz, do prislusnej temy /aby sa to vyhladavacom lahsie hladalo a aby boli recenzie na jednom mieste/.
    Podobnych otazok ako tvoja je tu hlavne pred sezonov desiatky. Asi nikomu sa nechce opakovane vypisovat to iste,ked to uz raz napisal...

    Tipy na kvalitné hotely?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.