Zavrieť

Porady

potrebujem RP- predaj svadobnych siat ???

dobry den.. mohli by ste mi pls poradit, ci potrebujem RP, ked si chcem otvorit obchod so spolocenskymi a svadobnymi satami (predaj, nie pozicovna), alebo su aj ine moznosti= lacnejsie, ako by mohli zakaznici platit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    EriHa Pozri príspevok
    dobry den.. mohli by ste mi pls poradit, ci potrebujem RP, ked si chcem otvorit obchod so spolocenskymi a svadobnymi satami (predaj, nie pozicovna), alebo su aj ine moznosti= lacnejsie, ako by mohli zakaznici platit?
    Predaj tovaru v hotovosti ,úhrada FA v hotovosti - je potrebná ERP(lebo predávate tovar) , alebo úhrada FA cez bežný účet .Iná možnosť nie je .

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    EriHa Pozri príspevok
    dakujem za promptnu odpoved.. povedzme, ze vystavim fakturu, budem vsak potrebovat aj zalohu- v hotovosti napr., co v takom pripade?
    Rovnako, aj tak potrebuješ ERP. Alebo budeš prijímať bezhotovostne.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    EriHa Pozri príspevok
    dakujem za promptnu odpoved.. povedzme, ze vystavim fakturu, budem vsak potrebovat aj zalohu- v hotovosti napr., co v takom pripade?
    Ak bude záloha prijatá v hotovosti tak evidovať zálohu cez ERP,alebo uhradiť zálohu na bežný účet.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    musíš mať pokladňu.....alebo potom môžu zákazníci platiť na faktúru,ale to si neviem predstaviť.....alebo ak si občan so ZŤP tak nemusíš mať pokladňu.

    EriHa je offline (nepripojený) EriHa

    EriHa
    dakujem za promptnu odpoved.. povedzme, ze vystavim fakturu, budem vsak potrebovat aj zalohu- v hotovosti napr., co v takom pripade?

    EriHa je offline (nepripojený) EriHa

    EriHa
    dakujem za odpovede! okej, takze bez RP to v tomto pripade nepojde, mam otazku- je lepsie mat klasicku rp, alebo cez pocitac? ake su vyhody/nevyhody?

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    EriHa Pozri príspevok
    dakujem za odpovede! okej, takze bez RP to v tomto pripade nepojde, mam otazku- je lepsie mat klasicku rp, alebo cez pocitac? ake su vyhody/nevyhody?
    Tak na vyznačenú otázku neviem odpovedať .Snáď sa niekto znalý z oblasti ERP vyjadrí k Vašej otázke.Ja osobne som sa priklonila ku kúpe ERP.

    bejka123 je offline (nepripojený) bejka123

    bejka123
    Dobry den Eri,

    chcem sa spytat ci uz ste otvorili Salon? Resp.ci este chcete? Mozte mi zavolat 0915 122 221? Dakujem Bea

    potrebujem RP- predaj svadobnych siat ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.