Zavrieť

Porady

Windows Update XP zacyklenie

!
Automatická aktualizácia OS Windows XP sa zacyklila - neustále ponúka tri tie isté bezpečnostné aktualizácie .NET - KB 2633880, 2572073 a 2518864... Našli ste niekto účinné riešenie daného problému?
Nemyslím teda riešenie typu vypnúť aktualizácie, resp. skryť dané 3 aktualizácie...
Usporiadat
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
mecky Pozri príspevok
teraz by mali stacit nainstalovane 3.5 sp1 a 4.0 ...
... aj ja som si to myslel, pokiaľ som neinštaloval soft, ktorý vyslovene vyžadoval 2.0; po jeho nainštalovaní fungoval.
Holt nie každý program pochádza z dielne Microsoftu. Ale aj MS dokáže produkovať chyby.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Thoregon Pozri príspevok
to si vymýšľaš a ak to program žiadal, tak by si si mal zabezpečiť novšiu verziu dotyčného softu. ... Robím denne 16 hodín s PC, tak čosi o tom viem...
... aj ja niekedy robím (v čase účtovných závierok) 16 hodín denne s PC (a to od roku 1993). Sme na fóre najmä účtovníkov, a keď v čase špičiek treba niečo súrne inštalovať, tak si pozriem systémové požiadavky na chod danej aplikácie, inštalujem a ideme ďalej. Tak aj já ti dám jeden link, kde sa píše "Systémové požiadavky aplikácie (okrem tých, ktoré sú totožné s požiadavkami pre využívanie AES) sú platforma .NET framework (verzia 2.0)" a je to z oficiálnej stránky DRSR - pre inštaláciu Autorizovaných elektronických služieb: http://www.drsr.sk/drsr/slovak/el_ko...podmienky.html

píšu že verziu 2.0 (a nie 2.0 alebo vyššiu) - problémy boli dosť veľké, tak som nemal chuť ešte experimentovať....
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Stefan2005 má pravdu. Neviem ako teraz, ale v minulosti NF neboli komaktibilné a museli byť nainštalované vedľa seba. Nie je to moja parketa, ale toto viem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať