Zavrieť

Porady

Prenájom reklamnej plochy na webe

Dobrý deň, chystám si urobiť web, na ktorom by som časom chcel prenajímať vopred daný rozmer na reklamné účely. Ale keďže si nechcem hneď zo začiatku otvárať živnosť (neviem aká bude návštevnosť) premýšľam, či by sa to dalo robiť na nejakú zmluvu o prenájme. Dá sa ?

za radu vopred Ďakujem a ospravedlňujem sa, ak to tu už riešené bolo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MRichardM je offline (nepripojený) MRichardM

    MRichardM
    Ak plánuješ zarobiť milióny ako ten američan tým, že predáš pixely, tak len ťa chcem upozorniť, že ten nápad prekopírovalo už obrovské množstvo ľudí

    misho188211 je offline (nepripojený) misho188211

    misho188211
    viem o tom ale veď 90% percent stránok už neexistuje. Ak nejaká vôbec ešte ... o to ale fakt nemám záujem. Ale klamal by som, ak by som povedal, že ma to nezaujalo Len v našich končinách by za takúto reklamu málo kto zaplatil. A ešte za takú sumu ...

    Zewa je offline (nepripojený) Zewa

    Zewa
    umiestnenie reklamy zalezi od napadu a navstevnosti webu... navstevnost od atraktivity domeny a/alebo obsahu ktory je na nom umiestneny...vyska prenajmu baneru zas od toho kolko ludi ten baner uvidi vdaka vysokej navstevnosti ...
    ak toto dokazes spojazdnit a splnit tak potom sa da vsetko

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    NEDA. Pekne krasne si budes musiet vybavit zivnost. Pytas sa rovnaku hlupost ako keby si napisal, ze ci je mozne nejako riadit plne nalozeny kamion po oficialnych cestach legalne bez vodicaku. Odpoved je, ze to nejde. Bud to budes robit legalne, alebo budes riskovat ze to budes robit nelegalne a potom ta chytia a mas sa na co tesit. Nedovolene podnikanie je totiz trestne.

    MRichardM je offline (nepripojený) MRichardM

    MRichardM
    misho188211 Pozri príspevok
    viem o tom ale veď 90% percent stránok už neexistuje. Ak nejaká vôbec ešte ... o to ale fakt nemám záujem. Ale klamal by som, ak by som povedal, že ma to nezaujalo Len v našich končinách by za takúto reklamu málo kto zaplatil. A ešte za takú sumu ...
    Správne si poznamenal.... málo kto za ňu zaplatí. Čo sa týka sumy, vysoká nebola, Ten dotyčný amík pýtal dolár/pixel .... avšak pochybujem silno o tom, že sa to ujme. Firmy nemajú dôvod dávať peniaze za to aby ich malá reklama bola na prázdnej stránke. To by si tam musel prv nahádzať aspon 50 firiem zadarmo, aby si prilákal ďalšie za peniaze a aj to nieje isté či ti tie peniaze dajú. Až keby si tam mal možno 100-200 firiem tak by si na znak too, že sa firme darí, má návštevnosť mohol žiadať financie za reklamu aj od prvých registrovaných. Nikto ti nedá peniaze na projekt korý štartuje a nemá žiadnu návštevnosť, nemá nič.

    Prenájom reklamnej plochy na webe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.