Zavrieť

Porady

odkyslenie organizmu; soda bikarbona + javorovy sirup

Kvôli vážnym dlhotrvajúcim zdravotným problémom, na ktoré nič nezaberá, ani doplnky výživy, vitamíny, ani lieky od lekárky som sa rozhodla skúsiť s tým bojovať zdravou stravou. Nakoľko som čítala, že vírusy nedokážu prežiť v zásaditom prostredí a že vlastne my všetci sme viac či menej prekyslení a v tomto prostredí sa výborne darí vírusom, baktériám i rakovinovým bunkám. Tak som sa rozhodla svoju stravu zmeniť čisto len na zásaditú, tzn. len surová zelenina. Nejaký čas chcem zostať len na nej, neviem ako dlho, záleží od toho, ako rýchlo mi prejdu tie zdravotné problémy ktoré mám a aj potom, ako prejdem na normalnu stravu chcem stale jest vela zeleniny a pit sodu bicarbonu. No ale nie je mi uplne jasne, ktore potraviny su zasadite. Teda surova zelenina to je jasne, a okrem toho? Co tak napr. olivovy olej, ovsene vlocky, pripadne vyrobky z nich ako Bebe dobre rano, orechy, kava, zeleny alebo bylinkovy caj. Je jasne, ze tieto veci su zdrave, ale o to teraz nejde, musia byt cisto len zasadite.
Tiez som citala, ze vyborne je zmiesat sodu bikarbonu s javorovym sirupom, ze soda sa naviaze na cukor, co je v tom sirupe. Virusy i rakovinove bunky miluju cukor a ziju z neho, zozeru ho, ale na nom bude naviazana ta soda a ta posobi na virus desktruktivne. No ale vsade pisu, ze aby to fungovalo, ta soda musi byt bez hlinika a jedla soda co sa predava ten hlinik obsahuje, hoci to na nom nemusi byt uvedene. Viete niekto, kde sa da kupit ta soda bez hlinika? Nikde na nete to neviem najst. Mate s tym niekto skusenosti? Dakujem
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
buchač
taiko
ver mi, zasadite prostredie v zaludku mat nechces
V poriadku...ale vysvetli.
okrem ineho
- nedostatocna absorbcia niektorych kovov a mineralov
- znizena ochrana pred skodlivymi bakteriami v jedle
- znizena tvorba pepsinu
...a opak zásaditého prostredia ?
0 0
ladynika ladynika

ladynika je offline (nepripojený) ladynika

taiko, samozrejme ze nechcem, nikde som nepisala ze JA chcem zasadite prostredie...ja si PH nekontrolujem lakmusovymi papierikmi z ranneho mocu...reagovala som na margo vsetkych tych ludi, co pisu ze sa im podarilo odkyslit organizmus...tak ma zaujima, ako sa da odkyslit zaludok...uz som sa vyjadrila lepsie? :-)
apropo, zaujima ma to ako cloveka, ktory pravidelne podstupuje vysetrenie abr...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
mareko
Vo februári 2009 spustila Tv Markíza s dr. Igorom Bukovským novú rubriku Telerána „Pravdy a klamstvá o chudnutí“, ktorá sa vysiela každý štvrtok v čase okolo 6,15 hod.

Vybrala som z toho niečo o odkyslení (link je priložený dole):

Je pravda, že ak má človek prekyslený organizmus, chudne sa mu ťažšie?
Prekyslenie organizmu, v zmysle skutočnej acidózy, je stav, ktorý nie je dlhodobo zlučiteľný so zdravím a životom. Nedajte sa sústavne presviedčať, že vaše telo je prekyslené a že potrebujete preto správne kombinovať potraviny alebo užívať nejaké neutralizačné prostriedky. Podľa môjho názoru tzv. pH diéta a podobné manévre nemajú z hľadiska chudnutia žiadne opodstatnenie. Je to komercia. Ich jediným kladom – ako v prípade delenej stravy – je, že človek začne chvíľu kontrolovať, Čo, Kedy a Ako zje. Bolo by to super, keby sa to dalo vydržať do konca života!
Na druhej strane je pravda, že nadmerný a častý príjem potravín, ktoré spôsobujú stratu zásaditých minerálov (spôsobujú to najmä živočíšne bielkoviny s veľkým obsahom síry – mlieko a mäso), podporuje napr. odvápnenie kostí.

http://www.akv.sk/index.php?option=c...=451&Itemid=30

tak to by všetky mäsožravce boli chordáty bez kostí. sa vobec čítaš po sebe?
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať