Zavrieť

Porady

Máte skúsenosti s Janou Petrinskou a agentúrou PERSONAL - AGENCY s. r. o

Ponúka nám prácu v Anglicku na farme a chcem sa opýtať či máte s nou skúsenosť, poprípade načo si máme dať pozor. Peniaze máme poslať na účet(155€, je v tom aj cesta) a 7.7 sa odchádza mikrobusom do Anglicka. Poslala mi už aj zmluvu tak vám ju sem priložím a chcem sa vás spýtať či je korektná, či by tam netreba niečo dopísať? Ona ju podpíše až 7.7 pri nástupe do mikrobusu, pretože do UK ide s nami.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    - platba vopred??? Seriozne agentury beru platbu az po vyplate.
    - preco v tej zmluve nie je ziadna zmienka o tvojej praci,plate,prac.case prip. ubytovani a pod.? Nic konkretne,takze ak by sa ti podmienky v zahranici nepacili, nemas sa na co odvolat,agentura ti to moze zapriet.
    Ustne ti moze slubit hocico,ale "co je psáno, to je dáno"

    Ivana 1511 je offline (nepripojený) Ivana 1511

    Ivana 1511
    Okrem provízie ktorú máš zaplatiť nie je v tej zmluve nič jasné. Kde a čo budeš vykonávať, za koľko budeš pracovať a kde budeš bývať ...
    Ja by som asi takú zmluvu nepodpísala.

    Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

    Ivenka
    Len rýchlo si si prešla. Uzátvaraš zmluvu s Petrinskou? Firma má iného konateľa, prečo on nezastupuje firmu?
    Nie je tam uvedená konkretná práca iba " bude sa snažiť vyvíjať úsilie, nájsť činnosť....."
    Neviem asi takúto laickú zmluvu by som dokázala napísať aj ja.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Čítam, že je to Bojničanka. O serioznosti tejto agentúry sa informuj na prievidzskom Úrade práce. Referencie na nete - ak nejaké sú - nemusia byť pravdivé.

    http://www.upsvar-pd.sk/joomla/index...155&Itemid=100
    Ahoj aj ja chcem ísť do toho Anglicka aj mne poslala zmluvu, stále mám pochybnosti či ísť či nie keď to tu čítam majú pravdu nie j tam ani uvedené, čo budeme robiť môžu nám dať robiť čokoľvek a my s tým nebudeme vedieť nič urobiť:/ Vôbec neviem čo teraz..ty tam ideš alebo nie?

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    alex.1311 Pozri príspevok
    Ahoj aj ja chcem ísť do toho Anglicka aj mne poslala zmluvu, stále mám pochybnosti či ísť či nie keď to tu čítam majú pravdu nie j tam ani uvedené, čo budeme robiť môžu nám dať robiť čokoľvek a my s tým nebudeme vedieť nič urobiť:/ Vôbec neviem čo teraz..ty tam ideš alebo nie?
    Prečo si neoveríš serioznosť agentúry na Úrade práce ?

    Máte skúsenosti s Janou Petrinskou a agentúrou PERSONAL - AGENCY s. r. o

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.