Zavrieť

Porady

Policajti ubližili mi na zdravi na pokyn "zachranara" vo vlaku. Pokrač-1.

Policajti ubližili mi na zdravi na pokyn "neodborneho zachranara" vo vlaku. Dôsledky (2012-06-20/Str).
=========================================
Dobrý deň všetkým!

Ako som sľuboval, budem pokračovať vo zvejnovaní fáktov zo šetrenia údalosti a dôsledkov.
Keď že, povodná moja tema bola „uzamnkuta“ dňa 2012-06-22/Pia, tak som vytvoril pokračovanie pôvodnej temy...

Bol poslal Emal Spravcovi Servera o vysvetlenie nim dovodov na "uzamknutie" moje temy dna 23-24.Juňa.
Odpoveď od Spravcu - som ešte nie održal...

Preto som teraz - vytvoril pokračovanie temy.
Bude mi zaujimave sledovať, za koľko dni - "uzamknu aj ju"?
---------------------------------

Od podania mnou stažnosti na postup Záchrara s utajenej posadky zo súkromnej firmy "LSE na Limbach"
- na ÚDZS_Trenčin (2012-06-15/Pia)
- a na krajské stredisko KOS_Trenčín (2012-06-15/Pia)
- dna (2012-06-20) na Obv.odd. PZ v Trnave "Trestného oznám." - na 2.policajtov zo štátnej polície
- minulo už 1-2.tyždne...

Ako som predpokladal aj tu pisali niektoré učastnici,
- nikto zo zodpovedných osob na riadacich a dobre platených poziciach - NIE VIE NIČ!

Ved neskôr bude potrebné niesť osobnú, odbornú a pre niektorých aj trestnú zodpovednosť....

Požiadoval som od oboch úradov (KOS a ÚDZS_Trenčín)
- údaje ob "utajenom neodbornom záchranarovi" a čísle posadky RZP od fy "LSE Limbach"?

Obdržal veľmi rychlo "pisomné prazdné odpovede", že oni nič NIE VEDIA a požiadované mnou údaje mi MOHU dať LEN na stredisku samej fy "LSE Limbach"...

Čo samozrejme je klamstvo, lebo pre riadacých pracovnikov na kraji od MZ - zistiť požiadované mnou údaje bolo by vecou 5-7.min v priebehu 1.ho telefonatu na stredisko fy "LSE Limbach".
Už som pisal, že som byvaly detský Anesteziólog a dobre viem ako funguje zdravotnictvo aj RZS...

Na "prazdne odpovede" od oboch úradov, ja neskôr budem podavať daľšie sťažnosti a môžno len na MZ a neviem či aj na Prokuratúru o zatajovaní požiadovaných mnou údajov?
Ešte neviem ako presne postupim?

Pravda vo firme "LSE Limbach" - tak tam na všetkých telef. čislach, po tom čo som bol jim závolal dňa 15-Júňa a som sa predstavil plným menom
- mi boli "rychlo zložili telefon" a UŽ na žiadom čisle - už mi ho nik nie dvyhol (od 15 po 27.Júňa)...
Dôvody pre toto neželanie so mnou hovoriť - naozaj budú važné, takže moje domnienky "až také prazdné" - nie sú...

Napriek pokulgavaniu a bolestam "s barlou ja som bol" v Pon(2012-06-25), ako som pred tým bol sľubil Emailom na Obv.odd. PZ (útvar rýchleho vyšetrovania, spada pod Prokuratúru) v PovBystr. vypovedať a podpisať Zapisnicu vo veci mnou podaného pred tým Trestného oznámenia (organizovaný zločin, riadený "štátnou SocP" za "zneužitia súnej moci", za "spoluúčasti úžernikov-exekútordov" a pridružených "vypalnických firmičiek"!
Kde sa posledné zúčastnujú na zastrašovani občanov - radových platcov dane a odvodov a cez ktoré sa neskôr "rychlo prieperaju" úkradnute od občanov "kriminalné peniaze"!

Myslim tým "vymyšlene a nadhodené nedoplatký" na odvodoch + úžernici-exekútory si ešte namiesto zakonných 24%(= odmiena 20%+20%DPH) + DOKUMENTOVANÉ (NIE ZO STROPU KANCELARIE NADHODENE NAD RAMEC ZÁKONA - TROVY)!
Lebo u mna na jednom nezakonnom a už zrušennom Rozhodnutí od SocP si exekútor pytal pdo mńa LEN +46% trvovov v 1-j vyzve (2008r.)...

Predmet a podstata môjho Tretsného Oznamenia - je viac popisana v mnou načatej teme "Občan, bráň sa sám!" na 2.ch slovenských serveroch (ako už tu pisal uživateľ "buchač")...


V utorok (26-Júňa) som sa vracal s PovB do Trnavy a zastavil som sa v Trenčíne, kde bol som osobne navštiviť ved.odbornika KOS_Trenčín MUDr.Bxxxxxxx.
Ktorý mi v osobnom rozhovore povedal, že odpoveď mi už poslali, oni vraj na KRAJSKOM stredisku KOS - nič nie znaju ("nie chcu vediet", lebo neskor ja budem sa dožadovať občianskej a trestnej zodpovedností zučastených osob a nadriadených úradov).

V tiej že debate mi pan kolega (som byvalý Anesteziolog) potvrdi, že za rok na Slovensku sa stanu 3-5 prípadov epi-zachvatov vo vlakoch a autobusoch.

Odnak prípad, že by pacienta "po epi-zachvae" za asistencie "sadistov-policajtov" nasiliem "napreik jeho nesúhlasu" a funkčných "vitalných funkciach" (nie potreboval som žiadnú hospitalizaciu)
- "vyhodia" policajty s vlaku, sputaju, zbiju a potom "sputaneho v sanitke" - vezu do nemocniece!!!

Tak toto je to podľa neho - 1.ý podobný prípad v 20.ročnej historie RZS na Slovensku...

Vo FNsP-Trenčín, kde som ja bol zbytocne hospitalizovaný 3.dni, lebo bolo mi spraveno len Ro-kolena v prvý že deń, s ktorého (bez žiadnej anestezie!?) mi kolegiňa odsala krv aj to len s jednej strany, lebo na druhu stranu kolena - už čas nie vraj nie malá...

Žiadne sľubovane mne a manželke kolegom s iného odd. vyšetrenie (CT a Ro-hlavy) - za 3.dni - nie bolo mi spravené...

Tak ža ako chapete aj vy lajci, že potreba v moej hospitalizácie - bolá "naozaj veľka a súrná", môžno preto - "ma sputali a zbili policajti"...

Len že po podaní mnou Trestného oznamenia na organizovaný zločin tyždeň pred tým, ja osobne v náhody po tom to - nie verim
a beriem, že celkový tento prípad mál za úlohu ma zastrašiť,
aby som na ďaľší tyždeň - ja už nešiel svedčit a podpisovať zapisnicu na Obvodné odd.PZ v PovBystr.

Aj keď môžnosť, že to všetko bol "iba súhrn náhod" - stále je, aj keď podľa mna, velmi malá...

Po utorkovom osobnom rozhovore o nemožnosti mi obdržať požiadadované mnou úpdaje ob "utajovanom záchranare a čisle posadky" od fy "LSE Limbach" som v Stredu (2012-06-27) mál telefonický rozhovor s riaditeľom ÚDZS_Trenčín,
od ktorého som tiež dostal prazdnú odpoveď, že oni vraj "nič nie vedia", "nie možu zistiť" a ja sa možem iba dožiadovať info od firmy,
kde mi 1,5 tyždne - nik nie dvyhal/alebo rychlo skladal telefon na všetkých verejných čislach (na podobných linkach vždy vidite čislo volajúceho/Pozn.autora)...

Pravda pred rozhovorom s panom riaditelom ÚDZS_Trenčín JUDr.Dxxxxx, som bol povedal pani Fxxxxxx na sekertetariate, že mňa domahanie sa jednoduchej odpovedi už nie baví
a v svojich podaľšich Trestných Oznámenich - ja menovite každeho úradnika a fukcionara - nazviem ako "poskoka mafie", ktorá ma chcelá zastrašiť!

A je mi jedno koľko krat oni budu vypovedať na Prokuratúre a Polície vo danej veci a ako dopadné ich karierný postup po tomto fakte!

Odvtedy sa "nejak rychlo pohli" procesy "OD-tajnenia" údajov od "LSE Limbach", keď som neskôr volal ich vrchnemu zahranaru a jeho kolegine, tak tieto osoby (p.Kxxxxxx j p.Kxxxx)
mi už dvyhali telefony aj jeden s nich volal mi spať!
Že pre nich, "vraj nie bude problem" poslať mi rýchlo odpoveď na mnou položené otazke o zloženié, vzdelaní a praxe a čísle "posadky RZP" a celom prípade, ktorý pred tým bol dlho "v prísnom utajení"...

Neskôr žiadosť som na "LSE Limbach" - už poslal Emailom a teraz čakam na odpoveď, nakoľko zaťal som mal iba slovné sľuby...
Uvidim, či obdržím aj odpoveď a či bude v nej aj požiadovaný mnou obsah?

Vo veci Trestného Oznamenia "na 2.fašistických policajtov", ktoré som podal dňa 20-júňa na Obv.odd.PZ v Trnave, bol som u nich vo Štv (28-Júňa) sa opytať" ako priebeha vyšetrovanie a kedý možem očakavať na výsledok?
Tak som dostal ústnu odpoveď, že moje Trest-Oznám. - preposlali na Riad-PZ_Ba_Urad-kontroly... a ja mám obdržaž list s oznamením, že vec postupili do Ba.

Volal som na predmetný Úrad PZ (riaditeľu) v Piatok (29-Júňa), ktorý mi sdelil, že zaťal oni ešte predmetné Tretsné Oznám. - nie obdržali...

Takže počkam a uvidim.

Ja tym časom budem prípravovať už nové Trestné oznamenie "na súčinnosť záchranara a policajtov" a tiež Sťažnosť na samu posadku od "LSE Limbach" na MZ!

A uvidim aku daľšiu prazdnú odpoveď odpoveď - ja obdržim z MZ a s PZ-MV...
Rusnak, 2012-06-30/Sob.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    - dna (2012-06-20) na Obv.odd. PZ v Trnave "Trestného oznám." - na 2.policajtov zo štátnej polície
    - minulo už 1-2.tyždne...
    a?
    Forma trestného oznámenia

    Trestné oznámenie možno urobiť písomne, ústne do zápisnice, telegraficky, telefaxom, elektronickými prostriedkami. Netreba zabudnúť, že podanie urobené telegraficky, telefaxom alebo elektronickými prostriedkami bez zaručeného elektronického podpisu je nutné potvrdiť či už písomne alebo ústne do 3 pracovných dní. V opačnom prípade hrozí, že sa ním orgány činné v trestnom konaní nebudú zaoberať. O ústnom trestnom oznámení spíše policajt zápisnicu. Ak policajt alebo prokurátor potrebuje doplniť trestné oznámenie, môže tak urobiť výsluchom oznamovateľa alebo poškodeného alebo si vyžiada písomné podklady. Po prijatí trestného oznámenia musí orgán činný v trestnom konaní rozhodnúť o ďalšom postupe do 30 dní.Pokiaľ zo všetkých skutočností vyplýva, že došlo k spáchaniu trestného činu, policajt začne trestné stíhanie. O tomto je povinný upovedomiť oznamovateľa, poškodeného a zároveň doručiť do 48 hodín uznesenie o začatí trestného stíhania prokurátorovi. Môže nastať aj prípad, keď policajt napriek trestnému oznámeniu nezačne trestné stíhanie. Policajt vec odovzdá príslušnému orgánu, ak skutok nie je trestným činom, ale mohol by byť napríklad priestupkom alebo vec odloží, ak je trestné stíhanie neprípustné, napríklad je páchateľ maloletý alebo zomrel. O tomto postupe musí oznamovateľa i poškodeného informovať.Ak nie ste spokojný s postupom polície, môžete podať sťažnosť alebo požiadať prokurátora, aby tento postup preskúmal. Sťažnosť sa podáva do 3 dní od doručenia uznesenia. Sťažnosť treba odôvodniť a doručiť orgánu, ktorý uznesenie vydal. Ak orgán sám sťažnosti nevyhovie, postúpi ju nadriadenému orgánu – prokurátorovi. Ten o sťažnosti rozhodne. Ďalej môžete prokurátora požiadať o preskúmanie postupu policajta, ktorý je povinný tak urobiť najneskôr do 30 dní a výsledok vám oznámiť. Ak ani prokurátor okresnej prokuratúry podnetu alebo sťažnosti nevyhovie, možno podať podnet na nadriadenú prokuratúru – krajskú prokuratúru na preskúmanie zákonnosti postupu okresnej prokuratúry. Nadriadený prokurátor prijatie podnetu potvrdí a mal by ho vybaviť do 2 mesiacov. Ak podnetu nevyhovie ani krajská prokuratúra, možno sa ešte obrátiť na Generálnu prokuratúru, ktorá preskúma postup krajskej prokuratúry a rozhodne o ďalšom postupe.
    http://www.najpravo.sk/rady-a-vzory/...oznamenie.html

    rusin je offline (nepripojený) rusin

    "Strelec" po 50.ke, šedivý chlap zo slušnou postavou ...viac rusin
    buchač Pozri príspevok
    ...ja som vydržal až do konca ...

    Len som žiadnu otázku nevidel ...či ..???.....teda okrem ...



    ...odpoveď poznám ale už vopred ....
    Vážený "buchač", ty si ma nie sklamal...

    V pokrač-1: zaťal žiadné otázky - nie sú.
    Ja iba popisujme ako som bol sľubil už skôr, priebeh udalosti a nové fakty...
    A čo by si ty chcel čitať odo mňa alebo sa dozvedet?
    buchač ...ja už ani nič .....nie je to potrebné....

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    rusin Pozri príspevok
    Vážený "buchač", ty si ma nie sklamal...

    V pokrač-1: zaťal žiadné otázky - nie sú.
    Ja iba popisujme ako som bol sľubil už skôr, priebeh udalosti a nové fakty...
    A čo by si ty chcel čitať odo mňa alebo sa dozvedet?
    tak potom....v čom je problém?
    lubko6394 No posunuli sme sa. Teraz pribudla Považská Bystrica. a o chvíľu je u Búchača...

    rusin je offline (nepripojený) rusin

    "Strelec" po 50.ke, šedivý chlap zo slušnou postavou ...viac rusin
    lujza.j Pozri príspevok
    tak potom....v čom je problém?
    Vdaka za ochotu pomoc vážená "lujza.J"!
    Ja iba popisujem v pokračovani mnou načatej temy od 20-Júňa o realnom stavé a postupe veci...
    Jak mile budem mať daľšiu ôtázku alebo problem s formulaciou, priamo tu napišem o postate a požiadam o radu.
    Dopredu vďaka, Rusnak.

    rusin je offline (nepripojený) rusin

    "Strelec" po 50.ke, šedivý chlap zo slušnou postavou ...viac rusin
    mattto Pozri príspevok
    pri čítaní 9. riadku som to vzdal, prepáč. Prajem všetko dobré
    Vďaka za prajanie vážený "matto"! Aj tebe prajem všetko dobré do buducna.

    rusin je offline (nepripojený) rusin

    "Strelec" po 50.ke, šedivý chlap zo slušnou postavou ...viac rusin
    lujza.j Pozri príspevok
    prepáč...ale o čo ti vlastne ide?
    Važená "luiza.J"

    Na začiatku svoje temy a svojej smutnej údalostí som tu opisal bol veci a pýtal sa rady (od 20-Júňa).

    Teraz už pomalu čakam na vysledky aj budem robiť dalšie právne kroky, lebo to čo sa stalo mne, vo vlaku, sa kludné može prihodiť hoci-ktorému z vás...
    Preto považujem za potrebné popisať údalosti!
    Tiež budem rad keby sa ozval niekto aj s opačnej strany, lebo zaťal to vyzerá ako len moj jednostranný a "subjektivný" pohľad na celú vec.
    Mna zajúma podobná problema ako taková, jej príčiny a možné dôsledky nie len v mojom prípade...

    Lebo aj zajtra bude deň a podobné sa može prihodiť aj vám...
    Mnou teraz opisane spravanie záchranarov ja som zažil poprvý krát...
    Pred pred tym pravda vždy pri mne bol niekto s rodiny a teraz som vo vlaku ja cestoval som a tak som neslavno dopadol...
    Pričom ako odborník už teraz tvrdím, že potreba v hospitalizacie, prevoze do nemocnice - vôbec NIE bole potrebná, nakolko po epi-zachvate som už bol v poriadku.

    No a sam fakt sadistickeho vyhodenia cestujuceho s vlaku napriek jeho nesuhlasu s hospitalizaciou, jeho nasledovnemu zbitiu a prevozu v putach ako zlocinca - navadza na viac myšlienok...

    Ja osoben vam všetkým s duše prajem, aby sa nič podobné nikomu s vás nikdy nie stalo, lebo moja smutná a bolestivá skúsenosť hovori o vážných nedostatkoch "akože odborných súkromných" a predražených posadkach RZP, predražené faktúry za NEPOTREBNE služby ktorých, my platime všetké cez zdravotné odvody...
    Ja zaťal neviem, možno sam fakt prevozu man ako pacienta s NmV do trenčina tejto mafiankej firme ""SE Limbach" b ol potrebný len pre navyšenie najazdených km za vyajzad a nasledovné zvyšovanie fakturovanie sumy pre štat (cez zdravotnú poisťovnu).
    Lebo keď nevieš, tak dohonute a podpisane 3-5.rokov tomu dozdu dobu 5-10.rokov dopredu sadzby za "vyajzd posadky RZP a počet Km" - sú jedným s najvynosnejšných biznisov v zdravotnictve...
    A v nem aj tak sa napriek nedostatku peniaz stále veľa plytva a utieka "cez optimalizovane finančné toky" (tak sa vola "rádna zmluvna kradež" teraz u podnikatelov na Slovensku)...

    Sam sadizmuz "fašistických policajtov" - tiež je na zamyšlenie, aky sme štát, a čo sa komu s na môže príhodiť napriek jeho vôľe alebo želaniu...
    Keď sa niekomu s vás moje presné definicie poolicajtov a záchranorov - pozdaju "nadhodené a neslušné", odpoviem na to iba, len že ja po svoej skúseností mám na to pravo a svoj otvorený názor - bez problemov obhajim aj v súdnej siene.

    Lebo všetko dokope tieto fakty mne hovoria o kope chyb a zneuživaní, ktoré hoci-ktorý s vás neskôr može zažiť na vlastnej kože...
    No a potom uvidime, aky vy budete mať "nestranný, slušný názor a pomenovanie" podobnej údalosti, ktorú som zažil ja...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    rusin Pozri príspevok
    Važená "luiza.J"

    Na začiatku svoje temy a svojej smutnej údalostí som tu opisal bol veci a pýtal sa rady (od 20-Júňa).

    Teraz už pomalu čakam na vysledky aj budem robiť dalšie právne kroky, lebo to čo sa stalo mne, vo vlaku, sa kludné može prihodiť hoci-ktorému z vás...
    Preto považujem za potrebné popisať údalosti!
    Tiež budem rad keby sa ozval niekto aj s opačnej strany, lebo zaťal to vyzerá ako len moj jednostranný a "subjektivný" pohľad na celú vec.
    Mna zajúma podobná problema ako taková, jej príčiny a možné dôsledky nie len v mojom prípade...

    Lebo aj zajtra bude deň a podobné sa može prihodiť aj vám...
    Mnou teraz opisane spravanie záchranarov ja som zažil poprvý krát...
    Pred pred tym pravda vždy pri mne bol niekto s rodiny a teraz som vo vlaku ja cestoval som a tak som neslavno dopadol...
    Pričom ako odborník už teraz tvrdím, že potreba v hospitalizacie, prevoze do nemocnice - vôbec NIE bole potrebná, nakolko po epi-zachvate som už bol v poriadku.

    No a sam fakt sadistickeho vyhodenia cestujuceho s vlaku napriek jeho nesuhlasu s hospitalizaciou, jeho nasledovnemu zbitiu a prevozu v putach ako zlocinca - navadza na viac myšlienok...

    Ja osoben vam všetkým s duše prajem, aby sa nič podobné nikomu s vás nikdy nie stalo, lebo moja smutná a bolestivá skúsenosť hovori o vážných nedostatkoch "akože odborných súkromných" a predražených posadkach RZP, predražené faktúry za NEPOTREBNE služby ktorých, my platime všetké cez zdravotné odvody...
    Ja zaťal neviem, možno sam fakt prevozu man ako pacienta s NmV do trenčina tejto mafiankej firme ""SE Limbach" b ol potrebný len pre navyšenie najazdených km za vyajzad a nasledovné zvyšovanie fakturovanie sumy pre štat (cez zdravotnú poisťovnu).
    Lebo keď nevieš, tak dohonute a podpisane 3-5.rokov tomu dozdu dobu 5-10.rokov dopredu sadzby za "vyajzd posadky RZP a počet Km" - sú jedným s najvynosnejšných biznisov v zdravotnictve...
    A v nem aj tak sa napriek nedostatku peniaz stále veľa plytva a utieka "cez optimalizovane finančné toky" (tak sa vola "rádna zmluvna kradež" teraz u podnikatelov na Slovensku)...

    Sam sadizmuz "fašistických policajtov" - tiež je na zamyšlenie, aky sme štát, a čo sa komu s na môže príhodiť napriek jeho vôľe alebo želaniu...
    Keď sa niekomu s vás moje presné definicie poolicajtov a záchranorov - pozdaju "nadhodené a neslušné", odpoviem na to iba, len že ja po svoej skúseností mám na to pravo a svoj otvorený názor - bez problemov obhajim aj v súdnej siene.

    Lebo všetko dokope tieto fakty mne hovoria o kope chyb a zneuživaní, ktoré hoci-ktorý s vás neskôr može zažiť na vlastnej kože...
    No a potom uvidime, aky vy budete mať "nestranný, slušný názor a pomenovanie" podobnej údalosti, ktorú som zažil ja...
    no zatiaľ iba tebe.....
    toto je tvoja pravda.....každá strana má svoju.....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    mattto Pozri príspevok
    pri čítaní 9. riadku som to vzdal, prepáč. Prajem všetko dobré
    ...ja som vydržal až do konca ...

    Len som žiadnu otázku nevidel ...či ..???.....teda okrem ...

    Preto som teraz - vytvoril pokračovanie temy.
    Bude mi zaujimave sledovať, za koľko dni - "uzamknu aj ju"?
    ...odpoveď poznám ale už vopred ....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.