Zavrieť

Porady

ZeekRewards - máte skusenosti ?

Na inzerat som sa dostak k ponuke na spoluprácu s firmou ZeekRewards. Po registracii raz za 24 hodin date vopred zadaný inzerat na nejaký inzertny portál , najčastejšie v USA. Podstata spočíva v tom, že inzerat obsahuje odkaz na ww stranku ,kde prebiehaju aukcie...niečo na sposob Aukro i ked veľmi vzdialene. Platiť sa neplatí nič... aspo prvých 60 dní... potom je tam nejaký poplatok 10 dolarov mesacne... Firma Vám za to pripisuje na cca 2,5 dolara/denne.. Ale ako Vám ich vyplatí to mi nie je celkom jasné. Pozná to niekto z Vás, máte skúsenosti s nimi ???
Naposledy upravil mirodur : 16.07.12 at 14:37 Dôvod: zabudolo som
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    to abvireal: nepravdivá reklama!
    Hodnotenie:
    http://www.npros.com/dir/zeek_reward...ds_BBB_Rating/
    BBB letter grades represent the BBB’s opinion of a business based on the information it has about the business. Zeek Rewards is not accredited by the Better Business Bureau (BBB) and has a rating of F on a scale of A+ to F. The reasons for Zeek Rewards’ F rating are the number of complaints filed against it and the fact that BBB does not have sufficient background information on Zeek Rewards. During the last 12 months, BBB had 18 complaints against Zeek Rewards. The majority of the complaints were related to billing/collection issues and problems with products/services. Please note: the Better Business Bureau is a for-profit entity and not a government agency. Businesses are under no obligation to seek accreditation by the BBB, and the BBB’s rating of a company may change over time. Consumers seeking information on company BBB ratings should check the BBB website for the most current information.
    translate:

    BBB list stupňa predstavujú BBB názor o podnikanie na základe informácií, ktoré má o podnikaní. Zeek Odmeny nie je akreditovaný Better Business Bureau (BBB) ​​a má rating F na stupnici od A do F. dôvody pre Zeek Rewards "F hodnotenie sa počet sťažností podaných proti nemu a skutočnosť, že nedôjde k BBB dostatočné základné informácie o Zeek odmeny. Počas posledných 12 mesiacov, mala 18 BBB sťažnosti Zeek odmeny. Väčšina sťažností sa týkalo vyúčtovanie / zbierka otázok a problémov s výrobky či služby. Upozornenie: Better Business Bureau je neziskové subjekt a nie vládna agentúra. Firmy nie sú povinné žiadať o akreditáciu na BBB a BBB rating spoločnosti sa môže v čase meniť. Spotrebitelia hľadajú informácie o firemných hodnotenie BBB mali skontrolovať na stránkach BBB k najaktuálnejším informáciám.


    a tu:
    http://translate.google.com/translat...income-for-you
    a
    http://www.freewebsitereport.org/www.zeekrewards.com
    Teda - nič moc!
    Naposledy upravil misoft : 19.07.12 at 23:27

    beba13 je offline (nepripojený) beba13

    beba13
    Ten poplatok maš ked prechadzaš na vyššiu pozíciu,a po zaplateni 10USD si musiš do 30 dni urobit certifikáciu,ktorá je 5USD

    abvireal je offline (nepripojený) abvireal

    abvireal
    Zdravím pracujem s ZeekRewardsom, a zarábam sním celkom dobré peniaze ... pripravujem vlastné videá, mám preštudovaný celý systém, funguje od roku 1997 je na 1.mieste medzi network firmami, najnavštevovanejšia webstránka ... denne mám cca 50€ ... začal som bez investície, po mesiaci som investoval teraz mi to pekne klape... ak má niekto záujem píšte abvireal@gmail.com ..

    abvireal je offline (nepripojený) abvireal

    abvireal
    mne to funguje zatial každému ... platí a tolko stačí ... podľa mna nepadnú super firma

    beba13 je offline (nepripojený) beba13

    beba13
    Ked pracuješ pre zeek mal by si vedieť že je na treťom mieste,ale je pravde že platia ako treba
    ja by som otázku takto položil: nemusím sa báť do toho ísť? nevyžaduje to odo mňa žiadne peniaze? pretože, ak je to tak, že tých 10 dolárov na prechod na vyššiu úroveň zaplatím z toho čo zarobím na free, čiže bez vkladu reálnych peňazí, tak potom by to aj šlo...

    beba13 je offline (nepripojený) beba13

    beba13
    na začiatku z prechodu Free na Silver je potrebna investícia,ale to sa ti vráti,ved ked sa zamyslíš, že občas vyhodíš peniaze za uplne nepotrebne hluposti,tak toto je ine z navratnostou

    mirodur je offline (nepripojený) mirodur

    mirodur
    TAk je to jasné Zeek Rewards skloncil. V USA má ztavorené kancelárie a vyšetrujú ho pre pdodvod.

    mirodur je offline (nepripojený) mirodur

    mirodur
    abvireal Pozri príspevok
    Zdravím pracujem s ZeekRewardsom, a zarábam sním celkom dobré peniaze ... pripravujem vlastné videá, mám preštudovaný celý systém, funguje od roku 1997 je na 1.mieste medzi network firmami, najnavštevovanejšia webstránka ... denne mám cca 50€ ... začal som bez investície, po mesiaci som investoval teraz mi to pekne klape... ak má niekto záujem píšte abvireal@gmail.com ..
    Tak neviem kolko si do toho vrazil ale Zeek Rewards má zablokované účty a je vyšetrovaný kvoli podvodu v USA , proste pyramída spadla.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.