Zavrieť

Porady

Vyformovanie si postavy

Ahojte, obraciam sa tu na vas,chcela by som vas poprosit, ci poznate nejake cviky alebo triky ako si za dva tyzdne vyformovat postavu do plaviek chcela by som si vyformovat pas, ale nech skusam co skusam, nejako mi to nejde Nevie mi niekto poradit ? Za kazdu jednu radu Vam dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    do plaviek ja sa najlepsie naformujem ked si kupim vacsie o cislo...nemusim sportovat len vela jest....
    nenapisala si ci chces schudnut alebo pribrat....len formovat
    Naposledy upravil vulxy : 20.07.12 at 16:52
    2 tyzdne je prilis kratka doba.

    ak chces zhodit kila, tak musis behat, denne aspon 10km, plus svihadlo aspon 20minut, plus behat do schodov..

    tom_i je offline (nepripojený) tom_i

    tom_i
    jediná rada je ako hovorili Bob a bobek: "vstávať a cvičiť" ... ale za 2 týždne no neviem, potom s formovaním prestaneš a jojo efekt jak vyšitý, a ktomu švihadlu a behu pridaj holahop (ten kruh čo točíš okolo pásu)

    marushqa je offline (nepripojený) marushqa

    marushqa
    ja chudnut nechcem, mam 50 kil a nizsie by to uz bolo asi riskantne ist, len si chcem vyformovat hlavne pas, behavam kazde rano po 30 minut, a cvicim aj doma....svihadlo v byte by bolo asi riskantne pouzivat ale dakujem za rady, ja som skor myslela nejake cviky na spevnenie a vyformovanie postavy, a nechcem s tym urcite skonti po 2 tyzdnoch

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    marushqa Pozri príspevok
    ja chudnut nechcem, mam 50 kil a nizsie by to uz bolo asi riskantne ist, len si chcem vyformovat hlavne pas, behavam kazde rano po 30 minut, a cvicim aj doma....svihadlo v byte by bolo asi riskantne pouzivat ale dakujem za rady, ja som skor myslela nejake cviky na spevnenie a vyformovanie postavy, a nechcem s tym urcite skonti po 2 tyzdnoch
    no, ak mas typ postavy jablko, tak pas nevyformujes

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    marushqa Pozri príspevok
    a co to znamena typ jablko?
    to su zeny, ktore maju stihle nohy, chude ruky, a tuk sa im uklada hlavne v oblasti trupu

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    marushqa Pozri príspevok
    Ahojte, obraciam sa tu na vas,chcela by som vas poprosit, ci poznate nejake cviky alebo triky ako si za dva tyzdne vyformovat postavu do plaviek chcela by som si vyformovat pas, ale nech skusam co skusam, nejako mi to nejde Nevie mi niekto poradit ? Za kazdu jednu radu Vam dakujem
    nijako ....
    ak si ho doteraz nemala....mať ho nebudeš... to je ako keby chcel niekto kto mám plochý zadok mať guľatý...
    každý máme nejaký typ postavy a to nepustí
    jess bohužiaľ :-(

    Vyformovanie si postavy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.