Zavrieť

Porady

Znackovy kanal youtube

Ahojte, prosim vas je tu niekto kto by mi vedel poradit ako si mozem vytvorit znackovy kanal na youtube a ci je to zadarmo alebo sa za to nieco plati? Najlepsie keby niekto kto s tym uz ma skusenost a ma uz znackovy kanal. Dakujem
http://support.google.com/youtube/bi...answer=1101676
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No ale veď to tam máš všetko napísané (alebo nevieš čítať?) - a založenie účtu na YT = pár klikov (a pokiaľ máš na gmail.com účet, tak už máš aj na YT)

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No jednoducho tvoj účet na YT (xxxxx@gmail.com) ti prevedú na ten značkový (a možno sa bude volať xxxx@youtube.com)
    NBTW: za reklamy sa platí - teda ak chceš svoju reklamu na YT - cvakaj!

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Účet je FREE.
    Ale na čo by ti bol ten značkový kanál, keď nechceš reklamy. Pokiaľ máš účet na gmail-i (a teda aj na YT) a chceš tam "zavesiť" video - nepotrebuješ ten značkový kanál - toto sa skôr hodí firmám, podnikateľom, ktorí potrebujú bannerovú reklamu (klikacia reklama - klikneš na reklamu - otvorí sa podnikateľova stránka!)

    Ja som tiež "zavesil" video na YT a nepotrebujem "značkový kanál". Drž sa pri zemi - nemusíš mať všetko IN.
    Naposledy upravil misoft : 25.07.12 at 15:31

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Chlapče, ale ten informačný kanál je normálnou súčasťou YT - je to "register" vložených súborov/videí - len v tomto prípade je uvedený do popredia / na prvé miesta.
    http://www.youtube.com/user/Google/feed
    toto dostaneš, keď klikneš na TAB Informačný kanál. To isté mi urobí aj adresné/vyhľadávacie okienko hore!

    FrantišekK je offline (nepripojený) FrantišekK

    Pomáham lídrom v rôznych oblastiach šíriť ich hodnotné posolstvá do sveta, vďaka on-line videu, aby mohli efektívnejšie meniť tento svet k lepšiemu. ...viac FrantišekK
    Nech sa páči VIDEO NÁVOD
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ivka70 Mozno uz za tych 2,5 roka aj ten ucet zalozil ......
    FrantišekK Verím že áno Môže to však pomôcť aj ďalším, ktorí na túto diskusiu narazia.
    misoft Ja to považujem vcelku za užitočné... pretože takýto návod v čase zadania prvotnej otázky nebol, zakladanie "značkového" kanálu sa riadilo trochu inými pravidlami (mimochodom - pravidlá užívania YT a Google účtov sa za tie 4 roky zmenil - predtým YT účet bol oddelený od Google, teraz je to všetko pod jedným účtom).
      zbaliť
    Ale ja nechcem normalny ucet ale znackovy ucet a v tom navode je akurat napisane len to ze Po vytvorení účtu odošlite svoje používateľské meno v službe YouTube tímu Účtu Google a vyžiadajte prevod účtu na značkový kanál. Ale neviem kde to napisat ako to napisat co tam napisat a ci sa za to nieco plati alebo je to zadarmo.
    Reklamu nechcem, chcem mat len ten znackovy ucet a chcem vediet ci sa plati aj zan alebo nie.
    No lenze ako mi ho prevedu? Ako a komu mam odoslat to moje pouzivatelske meno a co mam k tomu napisat?
    Ale ja to tak chcem lebo je to prehladnejsie, mozem si na ten ucet dat aj vlastny banner, pridat tam odporucane video a aj nahlady ostatnych videi su vecsie... Tu je priklad takeho kanala
    http://www.youtube.com/user/google?feature=results_main

    nechcem to mat ako svoj osobny ucet ale skor zamerany len na urcity typ videii tak preto chcem znackovy...

    Znackovy kanal youtube

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.