Zavrieť

Porady

Ako obnoviť prístup do e- pošty?

Asi rok som nebola v mojej pošte na centrum.sk. Zabudla som heslo. Potrebujem sa tam dostať, je to vôbec možné ? A ak áno, ako mám postupovať ? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Maňuša Pozri príspevok
    Keď idem podľa návodu tak mi odpíšu, že mi pošlú pokyny na moju adresu. Ale ako keď nemôžem otvoriť schránku ?

    na ich stranke,ako na kazdej inej mas kontakty,kde im mozes napisat v pripade problemov,alebo nejasnosti :
    http://www.centrumholdings.sk/kontakty/

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Keď idem podľa návodu tak mi odpíšu, že mi pošlú pokyny na moju adresu. Ale ako keď nemôžem otvoriť schránku ?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Mala by si tam mat ponuku "zabudol som heslo" . Ked na to kliknes, tak ti poslu na mail novy kod.
    Ale ak si nebola viac ako rok v schranke, je mozne aj to, ze ti ju zrusili.
    misoft Poznamenám ešte, že pri voľbe "Zabudol......" je možnosť, KAM majú poslať nové heslo (náhradná mailová adresa) - veď do pôvodnej sa nedostane

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    arizona Pozri príspevok
    na ich stranke,ako na kazdej inej mas kontakty,kde im mozes napisat v pripade problemov,alebo nejasnosti :
    http://www.centrumholdings.sk/kontakty/
    Ďakujem za radu, napísala som im a oni mi síce po dlhšom čase, ale predsa odpísali. Schránka vymazaná.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No po viac ako roku nečinnosti ju automaticky zrušia - ale to by si mala vedieť (alebo aspoň tušiť).

    Ako obnoviť prístup do e- pošty?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.